שרשור הקאסט- הישרדות האולסטארס

bonito2

New member
סתם מאוסה

מה היא מבקשת מגיא לעזור לה ... לפחות הייתה מבקשת משפקס , כך שהם יצרו ברית זקנים !!

idanoosh17

New member
שרון רפאלי

בת 27, רעננה. שרון רפאלי היא עורכת הדין האינטליגנטית, הצינית והשאפתנית, זו שחייבת תמיד להגיד את המילה האחרונה. להישרדות היא לא מגיעה כדי למצוא חברים, בטח שלא להתחבב על אף אחד. יש לה מטרה אחת ברורה: לנצח ולקחת את המליון

IkMfNiY

New member
היא נראית אחלה מתמודדת ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

מקווה שתוכיח את עצמה. יעל

wesam10

New member
מאוד מזכירה את אפרת, לא פראיירת בכלל ../images/Emo3.gif

MatanSeinfeld9

New member
היא נראה חננה כזאת-אנמית, מצטער...

ואני דווקא לא מאלה שחושבים שבתוכניות יש מקום רק לכוסיות (או בכלל לנשים, סתם צוחק-אל תתנפלו עליי פמיניסטיות...
).

IkMfNiY

New member
גם אנגלנדר מיותר.. ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

כמו האיתי הזה [טוב, לפחות כיף להסתכל עליו..] שרוצה לשחק כמוהו. יעל

נכון. למה הן? היה עדיף את אפרת, לפחות מוסיפה

צבע. מירית והליצנית נחמדות אבל לא מוספיות כלום. הן מתוקות מידי. לפחות נעמה לא פה.

wesam10

New member
נסכם -

אביגיל -
אין מה להגיד, מאוד מזכירה לי את ג'רי מהעונה האמירקאית 20 בעונה שלה, היא מצחיקה, מותק, שחקנית אסטרטגית וחברתית בשילוב מצויין, בעונה הקודמת שלה הייתה רגשנית מדי (במיוחד לגבי טומי) מקווה שהיא הפעם תהיה KICK ASS עידן - אממממממממממממממממממ רק לי הוא נראה חשדן מדי? וכן טוב שהוא עשה את המלחמה ''לא גלויה'' למרות שכל העולם ואשתו יודע שיש לו יריבות עם מנו, אבל לא יודע, אהבתי את הרעיון במשימה שהוא תפס את אריאלה וניצחו בזכות זאת, במונחים של משחק אין משהו מיוחד שמרשים בו דן מנו - אוקי, הוא חי בסרט!!!!!!!!!!!111 לא המצאת את המשחק, ולא נעל, רק היה צריך להביא את אריק שיבעט לו בפרצוף ויראה לו מה זה המצאת משחקים, אבל נחמד שהוא מנסה להיות נחמד בינתיים עם כולם, והאמת הולך לו לא רע מירית - לא ראיתי ממנה הרבה, מקווה שהעונה היא תהיה שחקנית ולא בן אדם
מרינה - היא הרשימה אותי בעונה הראשונה שלה, אבל אני מקווה שהפעם היא תשקיל ולא תעשה ברית רק עם מנו, שתשים את הקשר הזה על ''אש קטנה'' ותהיה בקשר טוב עם אנשים אחרים, היא הייתה טובה הפרק, בעונה שלה אהבתי את הפייטריות ואת המשחק החברתי והאסטרטגי בצורה סבירה מעיין - נחמדה, אין לי הרבה מה להגיד עליה כי לא ראיתי ממנה הרבה גם בעונה הזאת וגם בקודמת, קצת טום בוי
בשבקין - מקווה שאחרי שהוא ראה את האמירקאית שישכיל וילמד קצת, נקווה, בינתיים בפרק הוא קרע אותי מצחוק איך שהוא צחק על טל א'
טל א' - נחמד ותו לא, שחקן כנראה שהוא לא יהיה, אלא אם דן יגרור אותו לצד שלו של התחמנות, מעניין איך יהיה הקשר ביניהם ... לידר - לא זוכר ממנה הרבה
מקס - נראה חכם עם הרבה פוטנציאל, נראה איך ילך לו אושרי - בלונדנית וסתומה דר - ערס ומפגר איתי - שחזור של טל א' לגרסה ב', חבל
גיא - אממממ הקטע עם האליל לא יודע כמה נכון זה היה כי אריאלה יכולה לעשות לו לא מעט רעש בכך שתגיד לאנשים שיש לו את האליל, הוא תחמן על ההתחלה מדי, אבל הולך לו נחמד בינתיים אריאלה - מתמודדת זקנה, היא אמורה להיות חכמה לא? הצרחות עליהם במשימה והשטויות היו מיותרים, זה היה חכם לשתוק באותו רגע ולתת לכולם להתעצבן על השטויות שמוציאה אושרי מהפה שרון - נראית מתמודדת מאוד מאוד מאוד חכמה, אינטלגנטית, עושה הכל בשקט אבל בטוח, אני מקווה שתגיע רחוק, תשחק אותה כמו שצריך, כי כרגע היא וגולד הם היחידים שאני תופס מהם, אני רק מקווה שיהיה מה לתפוס.. נראה אם הדעה שלי תשתנה בסוף העונה, פרק נחמד סה''כ

קאסט השורדים עלוב ביותר לדעתי

מפוספס לגמרי... הליהוק הטוב היחיד הוא המתמודדים שהביאו מהעונה הראשונה. את מרינה אני אוהבת, לדעתי הגיע לה לזכות הרבה יותר מלשלושת אלה שהגיעו לגמר בעונה שלה. אני שמחה שנתנו לה הזדמנות, היו חסרים לי גם נטע לי וטלכו, אבל לפחות יש אחת מהקטגוריה של "שיחקתי מעולה, הדיחו אותי שניה לפני הגמר כי ההפקה זבל... אבל נו טוב, לפחות החבר הכי טוב שלי ניצח"... אנשים שבהחלט היה מגיע להם להגיע לפחות למקום השני אם לא לזכות, למרות שלאריק באמת הגיע לזכות יותר מנטע לי. עידן קפון מעניין, בעיקר בגלל העובדה שהוא באמת בא לשחק... דן מנו - לדעתי אחד השחקנים הכי גרועים שהיו בעונה הראשונה, אבל עם השם שיצא לו, אי אפשר להגיד שהוא לא דמות צבעונית שיהיה מעניין לראות (אם כי אין לי מושג למה ערוץ 10 החליט לבסס את כלללל הרייטינג, הפרומואים והקטע התלת מימדי על דן מנו). רק מקווה שהוא ישרוד בזכות עצמו ולא בגלל שההפקה תשמור עליו כמו בעונה הראשונה (כי לפי הפרומואים והשאר, הוא בהחלט יגיע רחוק). ליהוק טוב לעונה הראשונה, אם לא הם אז היה מעניין לראות גם את ויקה או משה. לא כאלה מתוחכמים, אבל בהחלט היו מוסיפים צבע (אם כי יותר מדי חברים של דן במקום אחד זה לא ממש מעניין, אז צריך שיבואו על חשבון המקום שלו). כל השאר... באמת שאין לי מושג מה הם עושים שם. על אביגיל ובשבקין עוד אפשר לסלוח, למרות שלדעתי גם בשבקין מיותר... אביגיל לפחות שיחקה בעונה שלה. מירית כל כךךךךךך מיותרת שם, ומה לעזאזל תקעו שם את מעיין? היא בכלל הייתה אחת הראשונות לעוף, היא לא עשתה שום מהלך, הסיבה היחידה שזוכרים אותה היא בגלל מה שאופיר עשה לה, בלעדיו בכלל לא היו זוכרים שהייתה מתמודדת כזאת. את מי היא מעניינת בכלל? ויותר מזה, גם מירית וגם מעיין ביחד? הרי הן לגמרי אותו הדבר. מי צריך את שתיהן? :/ וטל אנגלנדר - אני מבינה שהם היו צריכים להביא את אחד ה"גברים החזקים", אבל למה דווקא הוא? והוא חבר של דן מנו, הוא עוד עלול להפוך את דן מנו לערכי ונחמד. :/ הוא אחד המשעממים, כל פעם נרדמתי כשדיברו עליו בעונה הקודמת... מה שמעצבן, זה בעיקר העובדה שיש עוד כל כךךךךךךךךךך הרבה מתמודדים שיכלו להביא לשבט הזה שבאמת היו מעניינים, ואני לא מתכוונת רק לכאלה שאהבתי. יש גם הרבה ששנאתי שהייתי שמחה לראות בעונה הזאת. זה קאסט ממש מפוספס מהעונה השניה והשלישית... יכלו להביא אנשים כמו זיו, איגור, אפרת, אופיר, נטע לי, הדס, ליעד, טלכו, יואב... כל אלה הרבה יותר מעניינים מהליצנית הלא מצחיקה. ובמקום טל אנגלנדר כבר היה עדיף את טומי או עידן חביב, שלפחות ניסו לשחק. לפחות לא הביאו את נועם, גם זה משהו. :/ את הקאסט של האוהדים, לעומת זאת, ממש אהבתי. חוץ מכמה שלא ממש נתנו לנו לשים לב אליהם ודי העלימו אותם, כולם נשמעו כמו אנשים שבאו לשחק את המשחק. אהבתי בעיקר את גיא ושרון. אריאלה קצת יותר מדי בטוחה בעצמה, אבל אני אוהבת את העובדה שגם היא באה לשחק. דר מעצבן, נראה קצת טמבל. :/ מקווה שזה לא באמת ככה. זהו בינתיים. :) אני אשמח לראות את אחד האוהדים מנצח, או את מרינה. גם עידן קפון הולך, אם הוא באמת יבצע את כל מה שהוא מדבר עליו. כל האחרים יכולים להתנדף מבחינתי. P:

../images/Emo45.gif כל מילה

דן מצחיק אותי - הייתי רוצה שישאר ולו בשביל זה לאורך זמן דר מגעיל אותי ובשבקין מעצבן (אני אחרי 5 דקות עם בשבקין על אי - מפנים אותי כשאני צורחת כמו קריספל) מצחיק שדווקא מהעונה הכי פחות אסטרטגית הצליחו לגרד את הליהוק הכי טוב.

יכלו להביא את משה או את איגור

קראתי בפנאי פלוס ששניהם הסכימו אבל ברגע אחרון ההפקה אמרה להם שהם לא ישתתפו.. ואת מי הם העדיפו על פניהם.. את מעיין ומירית

למעלה