שרשור חדשות פברואר-מרץ 2008

Hao Asakura

New member
CD+DVD JACKT C

אישית, אני לא אהבתי את התמונות, אם הן היו יותר אפלות כמו השיר אז זה היה מתאים....אבל...בלע

ayumi3000

New member
הן מתאימות יותר לשיר

Life אני חושב שיהיה שם :) העטיפות עדיין סקסיות!!

Hao Asakura

New member
הן יותר מידיי ברביות לטעמי

אם היא הייתה עושה משהו בסגנון הזה, פחות בובתי ומתוק, אז זה היה יכול להיות מדהים! >< אבל לעעעעעעעעעעעעע >> *עדיין עצבנית מזה שקומי לא חזרה להקריץ* AVEX ארורים

ayumi3000

New member
זה דווקא...

יותר קלאסי XD אני מעדיף את זה מאשר סתם שהיא הייתה עושה איזה משהו עם הפרצוף. היא פשוט עומדת שם ומחסה את החזה ומסתכלת על המצלמה, זה פשוט XD ואני שמח שזה נשאר ככה ולא יותר מדיי... יוצא לקומי הדי וי די החדש חודש הבא!!!! אני גם רוצה שהיא תביא איזה סינגל חדש כבר!!

Hao Asakura

New member
Oo

פשוט?! חרשו עליה עם פוטושופ, נכון הפוזה פשוטה והכל, אין לי בעיה עם זה, לא רציתי שישימו את הפרצוף שלה וזהו, אבל יכלו לעשות משהו יותר אפל ומדהים....מסתבר שזהם הלכו על בטוח....היא פשוט OVERDONE זה מוזר Oם טוב, נקווה למשהו יותר טוב (בשבילי, כן? על טכם ועל ריח~)

ayumi3000

New member
החרישה

בפוטושופ זה לא משהו חדש LOL XDDDD זה כבר ממש לא מפתיע אותי במיוחד לא בעטיפות של האמנים שיש באייבקס! את האמת שיכלו לעשות רקע יותר מעניין מאשר סתם רקע לבן אם כבר o_O התמונה של איו עצמה נראת מהדהימה אבל כמו שאמרת כל אחד והטעם שלו ^-^.

ayumi3000

New member
...

ושכחתי להתייחס לקטע האפל, אני מסכים איתך שזה היה יותר מתאים לשיר עטיפות יותר אפלות אבל כנראה שרצו לבוא עם זה בהפוכה ולא להיות יותר מדיי צפויים ולהביא עטיפות שלא ממש חשבו שהיא תביא כנראה... אף אחד לא חשב שאלו יהיו העטיפות והן דיי מתאימות לנושא של השירים של הסינגל *אחרי שקראתי את התרגום של Mirrorcle World ועל מה הולך להיות Life* לסיגנון (לפחות של MW) זה פחות קשור אני מסכים איתך XD

Hao Asakura

New member
הייהיי

אני אומרת את זה לטובת איו, היא נראית מדהים, אבל AVEX היו יותר מידיי שמנים כנראה או משהו לא יודעת איך להסביר איך צפיתי את העטיפה....הסגנון שהם בחרו דווקא מאוד יפה, אבל אם הוא היה יותר אפל, בצבע של כחול-ירוק (איומי בצבע רגיל כן << שלא תצא זומבי) זה היה יוצר אווירה יותר אפלה, קסומה (<< לא להגיב על המילה הזאת) וקיצר, הבנת אותי << אני יכולה להציף את הפורום בשטויות שלי~ D: *גאה*

ayumi3000

New member
חחח כן

וכמו שכתבתי אני מסכים איתך שהיה מתאים לסיגנון של השיר/(ים)? אם היה יותר אפל, אבל כנראה שזה היה צפוי מדיי ופשוט היו מבינים את הקונספט אבל החליטו ללכת על עטיפה שתתאים למילים עצמם כנראה XDDD בכל אופן אלו רק עטיפות, ועשינו מגילת אסתר XDDD (לכבוד פורים הקרב ובא אלינו בצעדי ענק)

Hao Asakura

New member
טוב מאוד ><

אבל מה, תמיד מתבכיינים בסוף, אם מנסים להפתיע אותנו ואם לא, אנחנו תמיד נתבכיין! D: ולא נראה לי זה מפריע לאף אחד <<

nadav1232

New member
עטיפות מדהימות!!!

איו ממש חמודה ונראית מדהימה בתמונות..

nadav1232

New member
שמות מקוריים?.. XDD

UNITITLED זה אומר שעדיין השם של האלבום/סינגל/DVD לא ידוע..

למה?!

לקחתם לי את קומי לכמעט חודשיים, ומה שאני מקבל זה את העטיפות המזעזעות האלה?!!?!??!! תמותו, אייבקס!!!!!!!!!!

Hao Asakura

New member
אהבתי את הפוזות

אבל שנאתי את התלבשות המסכנה הזאת << והפונט ה'מושקע' אני ממש מקווה שזה SLIPCASE או משהו, רק מקווה שיש משהו יותר טוב מתחת >: למרות שצריך להודות שהלימיטד אידישון הרבההההההה יותר יפה, לפחות זה. נראה לי AVEX פשוט...לא משקיעים בקומי יותר מידיי כרגע, וזה מרגיז ><

למעלה