שרשור לפטופים

BuzzLightyear

New member
ה-AMILO 1630 שלי

מעולה לגרפיקה : DOTHAN 1.7 512 מגה זכרון כרטיס מסך מהחזקים: RADEON 9700 128 מגה זכרון נפרד, סנטרינו, 4 חיבורי USB2 חיבור FIREWIRE קורא כרטיסים מובנה, יציאת SVIDEO, אמין סקסי וחזק.

IBM T43

אחד הניידים הטובים שיש היום. חסרון: הסוללה מחזיקה טיפה פחות מאשר דגמי T אחרים.

geostant

New member
X41

של IBM, מחשב מסוג CONVERTABLE או במילים אחרות TABLE PC משולב חלום למי שמעוניין לחסוך שימוש במחברות הזמן הלימודים

N0

New member
Powerbook 12"

הוא והIBM X41 הם שני המחשבים הניידים בכי יפים ראיתי בחיים שלי. פשוט גורמים לך להבין כל הניידים האחרים עם גושי מתכת כבדים N0

weinnir

New member
כל אחד מסדרת ה- Vaio T או TX

מצטיינים במשקל זעום (פחות מקילו), מסך XBRITE הייחודי של סוני, מעבדי ULV, יתרון נוסף ובלעדי הוא ה- WWAN שמסופק עם המחשבים האלו, המאפשר גלישה סלולרית, הווה אומר כיסוי כמעט מושלם של גלישה גם לא ב HS או רשתות B\G (אע"פ שבארץ היתרון עדיין לא יכול לבוא לידי ביטוי, עדיין)ובנוהל - כל שאר השטיקים הרגילים (זיכרון גדול מאוד, צורב DVD, וכו') וכמובן - העיצוב של סוני
. אני עם TR, לפטופ סוני שני, ולעולם לא אוכל לקנות מחשב אחר...

xroeeh

New member
Mac OS-X Tiger

הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה מבית Apple, יצאה לפני מספר חודשים והציגה די הרבה שיכלולים לממשק המשתמש, אם זה ה Widgetים על המסך (נקרא Dashboard) ואם זה Spotlight שזה חיפוש מיידי במערכת בסגנון Google Desktop אבל משולב במערכת, האוטומטור שמאפשר למכן פעולות שעושים הרבה פעמים וכרגיל כל השיכלולים לממשק שהיו בקודמות לה. המערכת עצמה מבוססת על BSD מה שנותן לה בסיס מאוד יציב ומאובטח מן הקופסא, וחסינה לכל הוירוסים שנכתבו במיוחד ל Windows. מבחינת המשתמש העברי אין שום בעיה, התמיכה בעברית מצויינת וניתן להשתמש במערכת ביום יום לכל ישום שקיים היום, כאשר יש היצע גדול של תוכנות שתומכות בכל הישומים שקיימים כיום ב Windows. עוד פרטים אפשר לשאול כאן. רועי

renegader

New member
הניידים של אפל קצת "מפחידים"

אם תשים לב כשסוגרים את המסך (לא בטוח בזה אבל זה מה אני זוכר) יש נורה קטנה כחולה שניראת כאילו היא נושמת -היא נדלקת וניכבת וזה ניראה כאילו זה חיי זה דיי מוזר ליראות את זה אגבי חיסרון אחד בניידים שלהם זה שהמסך לא ניפתח עד הסוף שזה פונקציה שחסרה לי זה ניפתח עד למצב שהוא מיושר עם הפנים ולא מעבר לזה בזוית טיפה יותר גדולה מ90 מעלות

xroeeh

New member
~~~>

עניין של הגדרות, הנורה הנושמת הזו אומרת שהוא נכנס למצב Standby, באותה מידה אפשר שלא יעשו את זה אבל זה נותן להם יתרון של חזרה מאוד מהירה לעבודה (מספר שניות) וחיסכון די גדול בחשמל. לגבי המסך, הוא באמת לא נפתח עד הסוף אבל אני לא ראיתי את זה כחיסרון... רועי

renegader

New member
החיסרון זה רק מבחינתי

אני מניח שהייתי צריך לציין את זה מההתחלה :) ז"א זה מפריע רק לי

123567

New member
הנה שלי

מתוך באג - ''LG LS50 U61E'' אני ממליץ שזה יהיה עד 2001 ש''ח

Jan22

New member
השרשור הזה מתחיל להיות ארוך ..

תעבירו אותו דירה ...

123567

New member
טוב...

מה זה כאן?! כולם מזיזים אותי מכאן! הבנתי טוב זה לא מכירה רק המלצתי שימכרו את זה ב2001 אבל זה 2001 זה 2000

למעלה