שרשור לשחקנים..

../images/Emo50.gifWELCOME...

אהה..ברוכה הבאה חחח גם ברוכה הבאה למועדון (כל אלה שחושבות שאדם חתיך) חחחחח.....אה ברור שאת צודקת לא נראה לי שמיכאלה באמת סנובית כמו טלי כאילו, טלי סופר סנובית......ואין לנו שומדבר עם מיכאלה!!!!
היא שחקנית מעולה זה שטלי ממש פקצה זה אומר שמיכאלה עושה עבודה ממש טובה...

איך אפשר

אם אפשר למסור לה משהווווו יש משהו שאני חייב לשאול אותההההה בקשר לקרובת משפחה שליייי סתומרת אישתו של קרוב משפחה שלייי היא אמרה שהיא קרובת משפחה שלה טוב לא משנה עזבו איך אפשר?

נצל"ש לילה-טוב לכולם לאדם יונתן

ורועי החתיכיםםםםם!!!! אדם מתה עליך! יונתן גוססת עליך! רועי חולה עליך!

ככה:

האמת היא שדווקא את מיכאלה אי אפשר להשיג דרך האתר כי היא לא בפורום... מצטערת... אבל אתה יכול להשיג את: יונתן, רועי, אדם,יעל,ספיר,גור... ואולי אחד מהם ידע להגיד איך אפשר להשיג את מיכאלה... אתה יכול לשלוח להם הודעה פרטית ככה: בפורום, יש גם הודעות שלהם, אז תחפש הודעה של מי שאתה מעוניין ליצור איתו קשר, תלחץ על השם שלו, ואז זה יכנס לך לכרטיס הפרטי שלו, תלחץ על לשלוח מסר ואז תכתוב את ההודעה... וואי.. איזה מגילה יצאה לי... מקווה שתצליח!

Aviad1987

New member
../images/Emo41.gif שרשור לשחקנים.. ../images/Emo45.gif../images/Emo41.gif

יש לכם כל כך הרבה מה להגיד לשחקנים ולאומה.. אז תעשו את זה בשרשור הזה
כל ההודעות שלא ישרושרו לכאן בנוגע לנושא ימחקו. תודה!

bary5

New member
היי כולם!

עוד לא הצלחתי לכתוב ממש לכולם (מי שבפורום...) אבל אני מקווה שיצא לי! אני חולה על כולכם התמכרתי קשות לסדרה!!.. אדם ויונתן..בזמן האחרון לא ממש כתבתם..(לי, בפרטי..) ואני אשמח אם תכתבו!!...(אני לא רוצה להציק...אם זה בגלל שאתם עסוקים או שלא בא לכם אז תעזבו..חח).... ביייייי

ברושש..מסכנה שלנו חחחח סתם בר...

חיחיחיחיחיחי כן מי לא התמכר...?וואי היה היום פרק מעולה! (פרק 8)

bary5

New member
היי..

לאט לאט אני מגלה שאנשים באמת מגיבים להודעות שלי....חח אבל די יונתן אדם ורועי כבר לא מתייחסים אליי...!!!
אני מבינה שהם עסוקים אבל זה מאכזב......חח דרך עגב יש לי משהו חשוב מאוד לספר לך... נדבר מחר בבצפר...............................אם אני לא ימות מהטטנוס של האחות המפגרת הזאת!...חחח עזבי אל תתיחסי אליי בשעות האלה אני כבר לא יודתע מה יוצא לי מהפה ומה אומרים שלי...חח אני חצי ישנה ואני גם נהיית מטורללת (כמו שפינקל אומר...)לגמרי....
...

סתם...לכל השחקנים...../images/Emo26.gif

חבר'ה... ממצב?
רק רציתי להגיד לכם שאתם מזה חמודים (כלכם)!!
ונחמד מאד מצידכם באמת לבקר בפורום!
אתם משחקים מעולה...
ואתם ממש נחמדים!!..
אז שיהיה המון בהצלחה בהמשך קריירת המשחק שלכם ובכל מה שתעשו!

mayoosh4

New member
לאדם!

רק רציתי להגיד לך שאני חושבת שאתה ממש בנאדם מוכשר.. אחלה משחק בראש גדול [וגם בסרט צעד קטן למרות שזה כבר היה ממזמן].. כל הכבודד

t o m g a l

New member
תודה

תודה על כל הפירגון כפרות ואין לי מושג למה השם שלי לא באדום תגיד בן אתה יכול לסדר את זה?

למעלה