שרשור מפגש שלישיXD

kittycatbone

New member
../images/Emo41.gifשרשור מפגש שלישיXD../images/Emo41.gif

טוב.. מאחר והשרשור הקודם כברלא קופץ, למרות שהוא לא כל כך למטה בדף, רציתי לפתוח הודעה חדשה כי יש לי הצעה שחשוב שיקראו ויגיבו לה... מאחר ואף אחת לא נתנה תאריכים ספציפים שהיא לא יכולה, אין לנו ממש דרך לתת תאריכים אפשריים בדיוק שנבחר.. אז חשבתי בצורה קצת אגואיסטית
... ולי, מאחר שאני אהיה בת"א מיום שלישי עד רביעי, יהיה מאוד נוח אם המפגש יהיה ביום רביעי.. כלומר ב-28 לדצמבר.... אני יודעת שזה די טיפשי להביא תאריך שרק נוח לי כי החלטתי, אבל שוב, אף אחת לא נתנה תאריכים ספציפים וכדי שיהיה מפגש צריך שיהיה לו תאריך. אז שכל אחת תשרשר לכאן עם בכותרת
או
לכן.
או
ללא. ואם אתם לא יכולות, תנדבו תאריך אחר בשמחה, מאחר ו*שוב*, אין לנו שום תאריכים לעבוד איתם..
מקווה שזה יהיה אפשרי. ומצידי שזה יהיה רק אני, חברה שלי (שתבוא איתי למפגש אני מקווה) ועוד איזה אחת או שתיים מהפורום (הממ אור אני מקווה
). אבל תתאמצו ותנסו לעשות את זה אפשרי. אהה, ואם מבחינת ההורים זה בעיה לבוא, אז אפשר לארגן מפגש צ'אט או משהו כדי לשכנע את ההורים שאני לא איזה פדופיל או טרוריסט

kittycatbone

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif... חח הממ מן הסתם../images/Emo6.gif

ותתקנו בתחילת ההודעה, אני אהיה בתל אביב בין רביעי לחמישי
וגם שכחתי להוסיף
שהמפגש יהיה בעזריאלי.... מפני שאין טעם לנסות לתאם מקום אחר, כי ת"א זה במרכז, ועזריאלי זה מקום שמאוד פשוט להגיע אליו בתחבורה ציבורית

Primula

New member
../images/Emo31.gif

זה היום הכי גרוע ובלתי אפשרי מבחינתי, אבל אני מעדיפה שלא תקחו את זה בחשבון כי גם ככה לא נראה לי שיהיה לי איזשהו סיכוי להגיע

RRonitka

New member
היי, אבל קבענו שנבוא ביחד../images/Emo2.gif../images/Emo110.gif

מבריזנית.

Primula

New member
אבל אבל!

אני בטוח לא יכולה לבוא ביום רביעי. וגם לא שלישי.

Kira san

New member
../images/Emo35.gif

אני ב-27 בעזריאלי, כך שקצת קשה יום אחר יום..

kittycatbone

New member
ואם נעשה את זה..

ב27, זה יהיה יותר בסדר לכולם?
אגב דוריתע, פשוט אני גם בעזריאלי, פשוט במפגשפורום אחר, ככה שלא הייתי ממש רוצה שזה יהיה אחד על השני, אבל אם זה המוצא האחרון זה עדיף...
כלומר, אם המפגש לא יהיה גמככה עכשיו פתאום ב27, אני צריכה לפגוש אותך שם דורית

Kira san

New member
כן, לכן גם אני אצטרך להתפצל

וזה לא יהיה נוח. אז בלע, מה שיהיה נוח לכולן

אני בעד יומשלישי..../images/Emo45.gif

סורי פשוט...בבקשה אל תבאסו...המפגש פורום של פורום אחר היה אמור להיות ב-1.1 ועכשיו הוא נדחה ל-29 ועכשיו אם לא ניפגש ביום שלישי...אני אפסיד שני מפגשים..

kittycatbone

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאוקיי...../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אז יש הצעה (חח) לעשות את זה אולי דווקא ב-27... תשרשרו להודעה הזאת אם ה-27 (יום שלישי) נוח לכן למפגש, ותשרשרו להודעה הראשית אם נוח לכן בתאריך שכתבתי שם (ה-28)..... בכל מקרה, תשרשרו משהו, כן או לא... חשוב שתקחו חלק בזה. אני יודעת שאני מתה לפגוש אתכן
פליז תעשו מאמץ קטן שתוכלו לבוא
אפילו אם יש לכן תוכניות.. תבדקו אם יש סיכוי שאפשר שתבואו.. איכשהו!

מיטל101

New member
יאללה...שיתוף פעולה...

אני לא חושבת שיום שלישי זה טוב..יום ראשון של החופש וזה. אני ממש מקווה שאני אוכל לבוא..במידה וזה יהיה בתאריך אחר.. רק אם זה יהיה אולי ביום שני הבא אני אוכל.. מה שתבחרו אני אשתדל לבוא

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifממממ...

תראו. א', אני כועסת עליכן.
למה רק עכשיו אתן עונות למה
אניוואיז. ממ אולי יש מצב שאני אגיע ביום שלישי... אבל, אני צכה בשביל זה את שקד [*אהמ*מסר*אהמ*] וגם, אני די צריכה תאריך בטוח...
בלע.

kittycatbone

New member
נו אז....

אני חושבת שנעשה את זה ביום שלישי (למרות שאני אוכל אז להיות רק במשרה חלקית במפגש
- כמובן שכמו שהמחנכת שלי אומרת- עדיף היש מכנסיים מאשר האין מכנסיים. רק שבמקרה שלנו זה מפגש במקום מכנסיים
הממ כן.
בכל מקרה.... אורע
אז זה אומר שאת תבואי ביום שלישי..

RRonitka

New member
אני חושבת שכן../images/Emo110.gif

עקרונית כל התאריכים נוחים מבחינתי.

kittycatbone

New member
יאיי^^

בכל מקרה- בשבילי ה28 עדיף למרות שב-27 אני יכולה
בכל מקרה, רוניטקע, תשכנעי את קמה לבוא איתך
בעצם מה לשכנע? פשוט תביאי אותה איתך בין אם היא רוצה או לא!!!

RRonitka

New member
זהו, קמה,../images/Emo110.gif

אני יודעת איפה את גרה.
טוב, אני יודעת איפה סבא שלך גר. ><

Primula

New member
קטלת את עצמך ../images/Emo3.gif

נו. אני לא יודעת.. לא נראה לי שאני יכולה.. וגם במקרה שאני יכולה- איך נגיע?

kittycatbone

New member
אפשר אוטובוס, רכבת../images/Emo2.gif

הרי אם יש לכם את שתיכם זה לא מסובך מדי
וגם צריך לדבר עם מעין, כי היא גם מירושליים (מבשרת ציון), אז אם היא תוכל לבוא, תוכלו לבוא איתה
רק. תחליטו. תאריך. וזהו. כי אם זה מחר אז עכשיו ערב
וצריך לדעת כבר

Primula

New member
נמ!

כרגע דיברתי עם אמא שלי, וזה בסדר גמור מבחינתה שאני אבוא, אבל יש לי בעיה עם הימים.. כי זה יוצא לי יום אחרי יום אחרי יום לנסוע מחוץ לעיר וזה יתיש אותי.. אז ממ אם אין ברירה אני אנסה לדחות דברים אחרים (למרות שזה סיכוי רע) אבל אני באופן אישי מעדיפה תחילת שבוע הבא. יום ראשון זה מצוין לי! זה בעיה?
וגם זה לא טוב לי מחר כי איך אני אתפוס את רונית?

למעלה