שרשור מפגש שלישיXD

kittycatbone

New member
../images/Emo107.gifפעם שלישית (ברגש)../images/Emo107.gif

תשרשרו לכאן
או
(ואני מקווה בשבילכם שתנטו לכיוון ה
..
) אם אתן יכולות ביום שלישי, ה-27 לדצמבר, aka מחרתיים, שיהיה המפגש, בעזריאלי. ושוב, בבקשה תנסו לשתף פעולה וגם להתאמץ ולנסות להיות יכולות לבוא, וגם להגיב תגובה כלשהית לשרשור. תהיה מה שתהיה (אפילו שאני מאיימת עליכן להגיד שאתן כן באות
)

kittycatbone

New member
חמישי אנלא יכולה../images/Emo10.gif

וכמו שאמרתי- רביעי הכי טוב לי, אח"כ שלישי זה סבבי
הממ, ושעוד יצביעוווווווווווווווווווו
מיטל- את יכולה ביום רביעי? ולמה בשלישי לא? XP

מיטל101

New member
אממ..

שלישי כי זה מחר..וגם כי זה יום האם בחיפה ואני נמצאת עם אמא שלי בארוחת בוקר ואז שופינג.. ו..פשוט יש גם מפגש בפורום מיוז וזה 99% יום חמישי ואני לא יכולה לבוא לתל אביב יום אחרי יום...ואני רוצה לפגוש גם אתכם וגם אותם.. אופי...זה כל כך מבאס

RRonitka

New member
הו, אז ג'אז,../images/Emo110.gif

נהיה רק שתינו בדד? כי אור אומרת שהיא לא יכולה כנראה. נו, מי עוד יכולה:[ קמה, תבואי איתי!

kittycatbone

New member
רגע,

אבל איזה יום?
ומיטל- חמישי אני לא יכולה בטוח
ואני יודעת ששלישי זה מחר- אבל זה לא כזה נוראי
גם כי דיברנו על זה כבר הרבה זמן (יחסית) אז זה לא כאילו זה בהפתעה. וגם את יכולה לעשות שופינג וגם לבוא למפגש
אני לא חושבת שהוא יהיה כזה מוקדם.. ואת יכולה להיות עם אמא שלך מוקדם יותר ביום!
בכל מקרה.. XP אורע לא יכולה לא שלישי ולא רביעי? ורוניט לא יכולה שלישי?? צריך לקבוע וזהו. כאילו כי יום שלישי אני אהיה בעזריאלי בטוח למפגש אחר, השאלה היא אם נפגש גם אנחנו.. ויום רביעי פנוי אצלי יחסית אז זה לא בעיה מדי
XP

Primula

New member
אני לא יכולה ביום רביעי.

וגם שלישי. וחמישי. פיכסה בוא נעשה את זה שבוע הבא

kittycatbone

New member
יש לי רעיון....../images/Emo3.gif

הכי פשוט: שכל אחת תשרשר לכאן בכותרת, איזה תאריך היא יכולה? 27, 28, 29..? נגיד שאלו שלושת האפשרויות שלנו. ופשוט תשרשרו ותגידו מה עדיף לכן, או מה אתן יכולות. והקיצר נעשה מהרוב, במקום כל הבלאגן של האני יכולה פה יכולה שם תעשו את זה אז שם פה קונדישינר.. הקיצר שנדע מתי

Primula

New member
אלה האפשרויות היחידות?

אם כן אני נמנעת
|פתק לבן ריק|

kittycatbone

New member
אין מצב שביום רביעי

תוכלי? כי רוניט אומרת שהיא יכולה ביום רביעי, וככה תבואי איתה... שבוע הבא זה קצת בעייתי כי זה רק יומיים שנשאר (ראשון ושני), וחלק כבר אמרו שהם לא יכולות :X לפחות אני חושבת... XP מה שבטוח זה שאני לא אוכל, אבל כמובן שזה לא צריך להיות רק תלוי בי. XP בכל מקרה, צריך לראות- יהיה מפגש? לאיהיה? אני אהיה מחר 100% בעזריאלי בלי קשר... ואם יש כאלה שרוצות או יכולות לבוא ביום רביעי, אני לא אהיה בעזריאלי, אבל אני אוכל לבוא לשם, ככה שאני צריכה פשוט לדעת... הקיצר. שזה לא יהיה רק קמה, רונית ומיטל. שכל מי שכאן בפורום (וזה יותר מארבעה אנשים) יכתבו מה הם יכולים ומה לא. בלי קשר לתאריכים שציינתי בהודעה מעל..

Primula

New member
בעיקרון,

ביום רביעי אני אמורה ללכת עם חברות לסופרלנד אבל לפי איך שזה מתקדם יש מצב לביטול, אבל אני לא יודעת..

kittycatbone

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo70.gifסיכום שרשור../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

אז... כנראה שלפי מה שזהנראה לי.. לא יהיה מפגש
ככה שהקיצר- אני מחר בעזריאלי, כל מי שרוצה לבוא או תהיה שם, אני אשמח לפגוש אתכן^^ תשיגו אותי בפלאפון בתקווה שיש לכם אותו, ואם לא אתם מוזמנות לבקש מאלה שיש להן (רוניט, אור, מיטל-אני מקווה.....) כמו כן(
), אני גם ביום רביעי וחמישי בת"א, רק שברביעי אני עקרונית לא אהיה בעזריאלי (וגם בחמישי בערך...), אז אם מישהי כן תהיה, שוב, שתודיע לי בפלאפון, אולי בכל זאת נוכל להיפגש^^

kittycatbone

New member
ואם אתן עדיין רוצות לעשות איזה מפגש

כלומר, תצליחו לגבש איזה תאריך אחר בתוך החופש איכשהו בדקה התשעים, אתן מוזמנות לתאם וכאלה... -אני פשוט לא אהיה כאן בשביל לתאם את זה, וזה לא נראהלי כאילו מישהי ניסתה ליזום משהו חוץ מזה, בגלל זה אני אומרת את זה- |תוהה אם הבנתם למה אני מתכוונת|

למעלה