שרשור פרק 20

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifשלי../images/Emo26.gif

ריקרדו+יעל איריס+איתי (לדעתי הם יחזרו, פשוט יש לי תחושה כזו) מור+תומר (למרות שלא מגיע לו וגם הם לא מתאים כי היא נחמדה והוא שוויצר, לדעתי בסוף אהבתה תתממש והם יהיו ביחד והוא ישתנה) לדעתי טלי דווקא לא תשתנה, אלא תומר הוא זה שישתנה. אורי ישאר ללא בת זוג, אין שמץ של מושג למה. זהו

bary5

New member
חחח עידו אתה קורע אותי כל פעם מחדש

חח שקדוש אל תדאגי אני נשארת עם ניר!

bary5

New member
דרך עגב..

שקדוש טוב שנזכרת שהפורום ואני קיימים ונכנסת סוף סוף....חחח

איזה ניר?

רגב? (סתאםם אפילו להגר זה לא מגיע...).. ואני כן זוכרת אותך! ואת הפורום!!.. פשוט לא בדיוק מגיבה...(אני אסביר לך למה בפרטי אם תרצי..)
שקד.

bary5

New member
חחח אהבתי!

לא מגיע לה כלום לזונה הזאתי.....חח אין בעיה אני לא כועסת.. חח זה היה בצחוק!... דרך עגב את באה למסיבה בעצמון בחנוכה?

השחקנית הכי טובה..

זאת אלמה ומיכאלה איזה טוב הם משחקות ומיכאלה פשוט מהממת וגם אלמה שתיהן כוסיות..

פרק אחלה !

חחחחח , איזו אחות מדרובה הביאו , קאלק "אני יבוא הביתה אפרק אותך" חחחחחחחחחחחחחחחחח , ואמא של אלחנן ,חחחחחחחחחחחחח , פשוט סידרה שרוטה !

scooby4

New member
רועי מלך!

שלום כאן מדבר יובל ואני מת על הסדרה ראש גדול! אני הכי אוהב את רועי (כמו שאתם רואים בכותרת..) אחרי רועי אני אוהב את מור ואז יעל ואז תומר ואז טלי ואז איריס ואחרון חביב רקרדו. טוב אני לא רוצה לפוצץ לכם אז אני יגמור לא שהיה לי עוד מה להגיד אז בי!

את פה???אם את פה את חייבת

לענות לי על משהו. את הבת של נתן דטנר? ואת שחקנית מעולה. והייתי רוצה לראות אותך בלי העיוותים בסדרה. את בטח ניראית אחלה.

הנה אני עונה.. :)

כן כן אני הבת של נתן... ותודה.. :) נראה לי שבגלריה יש כמה תמונות שאני נורמלית פחות או יותר...

SiM GirL

New member
נתן דטנר דיבב..

נתן דטנר דיבב בסרט "משפחת סופר-על" נכון
כי קראתי איזה כתה על זה...

למעלה