שרשור פרק 22

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifשרשור פרק 22../images/Emo41.gif

יווואווו
היה פרק גדול
איזה כיף-גילו את טלי
ועכשיו כולם לא סובלים אותה חוץ מתומר
ריקרדו הציע חברות לאיריס
יששש
נראה לי שהפרק הבא (23) הולך להיות קורע בגלל הבושות שעושה אימא של טלי לטלי (זה שהן מתחלפות בבגדים) מול תומר
נראה לי גם שתומר הולך להפרד מטלי, לא יודעת למה... איך איתי הכניס לטלי
יפה איתי
לא אהבתי איך שאיתי ותומר התנהגו כלפי איריס
שירקב תומר
אנלא מאמינה זה היה קורע איך שריקרדו אמר לתומר כאילו הוא 'חותם על החוזה' אבל בעצם רק לקח ת'פלאפון שלו..ועוד עם הילד של הקרטה זה בן ה-9
בקיצור-היה פרק סבבה

HaDasvol

New member
יאפ פרק מצחיק

פרקקק אדיר כל כךךך סוף סוף גילו את טלייייייי

no nick2

New member
אהבתי את הקטע

שריקרדורקד..פחח התפקעתי.. גם הקטע שהוא דיבר עם ענבל..ואז היא כזה עושה לו..זה בסדר. אל תתביש.יש בנים שרוקדים.וחלק מהם אפילו התחתנו.עם נשים פפפפחחחח היה פרק מצחיק ביותרר=]]

naziro300

New member
3no nick

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גם אני אהבתי..... זה היה פרק כזה מצחיק!!!! איך הוע עשה עם הידייים ואז אנבל עושה לו" עכשיו אני מאוד רוצה שהוא יצטרף ללהקה! תחזיר תשובה... בעצם את ה בן או בת? לדעתך אדם{תומר} חתיך????

אחד הפרקים הגדולים והטובים ביותררר

מאוד אהבתי..! מחכה לפרק הבא... בהייי

ריקרדו במשפט :

"בסה"כ הנשיקה הראשונה שלנו.. אני קצת הרבה מאוד נלחץ"...חחחחחחח -נקרעתי מצחוק

יווווווווו איזה פרק מדהים זה היה!!!

אני לא מאמינה שריקרדו ואיריס חברים הם כאלה מושלמים ביחד!!!! אני לא מאמינה שלסידרה יש רק 50 פרקים......

גם אני מסכימה איתך שהפרק היה מצויין

הפרק היה ממש מצויין, אין לי מילים, העיקר שאיתי הכניס לטלי, ריקרדו+איריס= אוהבים לנצח והעיקר שטלי הפסידה וגם תומר הפסיד חחחחחחחחחחחחח

naziro300

New member
תכנסי ותחזירי תשובה!@

חחחחחחחחחחחח!!! את צודקת. איזה פרק קורע!!!! תומר יצא מניאק.... אהבתי איך שרריקרדוס{חחח} הכניס תפאלפון לתוך החוזה!!!! לדעתי.... הפרק הבא הולך להיות מה מצחיק.... ואמרת שתומר יפרד מטלי... וזה מה לא נכון! כי היה רשום בתקציר של הפרק שמחר הם יתקרבו מאוד.... תחזירי תשובה.... דור החמוד השווה והצנוע!

Ben LeVi 232

New member
איזה חמוד ריקרדו

היום אהבתי ממש את ריקרדו, כל מה שהוא
עושה לאיריס ממש יפה
וסוף סוף תומר קיבל מריקרדו כמו שצריך... ואיתי- יישר כח! אני בטוח שטלי תתרכך ותחזור להיות אנושית מתי שהו
...

Refael30

New member
מדהים אין מילים....!

אימא שלי שאלה אם אני אוהב את יעל (ספיר דרמון) אמרתי שכן! חחחח איזה איומים יכולים הורים לפעמים להיות!!

nofar 14

New member
../images/Emo41.gifהיה פרק נדיר ביותרררר

יווו הפרק היה כזה יפההה אין יונתן אתה הכי חמוד שיש בעולםםםם רועייי אין עליךךך אתה פשוט מושלםם..
אני מתה כבר לפרק של מחר הולך ליהיות פרק יפה..

למעלה