שרשור פרק 22

sapir inbar

New member
כן היה פרק מגניבבב

אני מתה לראות את של מחר ולדעת מה יקרהההההההה בייחוד על טול ותוש עם איריס וריקרדו שאוכלים בלי הפסקה שלווה.. חחחח שמתם לב שהסדרה ממכרת??? חחחחחחח תהנו מהפרק של מחר!!!!!!!!! אדיוס

אחלה פרק !

הפסדתי חצי פרק , ראיתי מהקטע עם השידור הזה של גור ואלמה , אז פיספסתי ת'קטעים המצחיקים , לא נורא , עדיין היה אחלה פרק !

היה פרק אחלה..אבל שמתם לב ש.....

שהתוכנית של ריקרדו בכלל לא הייתה הגיונית?! 1. קודם כל באמת תומר לא ישים לב שיש לו פלאפון ביד! 2. שריקרדו התקשר לפלאפון של איריס אף אחד לא יכול לענות אז אי אפשר לשמוע כי הרי חייבים לענות כדי לשמוע מה שמדברים, לא?! זה לא היה הגיוני.... רק אני שמתי לב לזה?! חוץ מזה היה פרק מוווווושלםם!!! אחד הפרקים הטובים והמעניינים!!!!

bat el2

New member
חחח.. יש הרבה דברים לא הגיוניים

בסידרה הזאת... כמו שריקרדו הולך כל היום עם הסקייט ביד ולא עושה איתו כלום והוא בכלל עם כפכפים. איפה ההיגיון בזה?

הכפכפים המעפנים האלה !!!!

הם לא מתקוונים להיקרע בקרוב ?! אין לבחור איזה נעל ספורט סטנדרטית ????

bat el2

New member
חחח מה נעל ספורט?

אין לבן אדם נעל סקייט שאז הוא באמת יוכל לנסוע על הסקייט במקום לסחוב אותו כל הזמן? ושאלה ... יהונתן גם באמת נוסע על סקייט או שרק רוצים שהדמות של ריקרדו תהיה מאגניבה?

חחח לכל מי ששואל..

אני מעוד אהבתי את הכפכפים האלה... אבל גם רציתי נעלים רגילות.. אבל הם רצו שרוב הזמן אני יהיה עם הכפכפים.. אבל יש פרקים שהיתי עם הנעלים שליץ.. וואנס קרם כאלה.. ובפרק האחרון הייתי בכלל עם וואנס כחולות שבדיוק קניתי.. חחח אז סימו לב בפרק האחרון.. והכפכפים האלו כן נקרעו ואפילו הרבה.. קנינו איזה 6 זוגות לפחות.. נראה לי המוכר של הבסטה התחיל להתלהב.. ואמר כזה ואי אני יקנה הרבה זה הולך טוב.. חח ונדפק עכשיו עם כל הסחורה.. חחח נגיד בפרק שאלחנן רודף אחרי הם נקרעו בעמצע הריצה.. אז הינו צריכים להדביק אותם לרגל בסלוטייפ..

אההה ו..

אני לא יודעתי לסוע על סקטבורד.. כאילו לא היתי גרוע שאפילו לא יכול סתם לעמוד עליו.. אבל לא ידעתי לעשות תרגילים.. ולשלוט עליו טוב בנסיע.. ועם הזמן השתפרתי.. אני עדיין לא הכי טוב בעולם.. ולא יודע לעשות תרגילים.. חוץ מהולי למדתי קצת.. אבל אני יותר טוב כבר..

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח תגיד לנו איפה כדי שלא נקנה שם

בטעות חחח ספר לנו עוד סיפורים מאחורי הקלעים
תגיד כמה פעמים צילמתם את הקטע בסוף? של הריקודים שלך יו מזה נקרעתיי
זה היה ממש מצחיק איך לא צחקת?! ושוב כמו שכבר מלאן כאן אמרו אתה משחק פשוט מעולה!

חחחחח את האמת לא הרבה..

פשוט צילמו הרבה קטעים.. איזה 5 דקות.. ואת האמת עוד לא ראיתי את הפרק שחכו להקליט לי.. ולא היתי אני יראה ביום שישי..

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח גם אני אקליט בשידורים החוזרים

דיי זה היה קטע מזה טוב יהונתן יש לך כישרון לריקוד..
אולי באמת תצטרף ל"כרמן" ...

חח נכון אבל זה באמת מוגזם....

אבל זה באמת מוגזם! אם מתקשרים למישהו הוא חייב לענות כדי לשמוע מה שהוא אומר או כדי לדבר!! והוא התקשר לאיריס והרי אף אחד לא יכול לענות אז איך הם שמעו את תומר וטלי?!?! זה היה באמת טימטום... וחוץ מזה, תומר לא ישים לב שיש לו פלאפון ביד מתחת לדף!?!? באמת... זאת הדעה שלי... אבל רציני, אף אחד לא שם לב לזה ?!!?

SiM GirL

New member
חחח...מדברת ספציפית:

שיוווואווו הטלי הזאת הורגת אותי עם כל השקרים שלה! פסדר סבבה תהי כזאת מדליקה או וואטאבר אבל-לכל תעלול יש גבול (או כמו שאומרים-לכל גבול יש תעלול
) שמתם לב ש... היחיד שסובל את טלי מעכשיו זה תומר
פששש...איזה מקובלת
ריקרדו קרע אותי עם הקטע של איך שהוא רקד בסוף! כזה מאושר מההסכם להצעת החברות! מה שאיכזב אותי זה שיש 'Sneak Peak' (הצצה) לפרק הבא ורואים ככה שיעל מסתלבטת על איריס עם ריקרדו! נכון מאכזב? ומה עוד פעם הקטע של איתי ותומר?! טוב, איתי הוא אחלה ילד בסדרה אבל המעשה שלו עם הגניבה של הדובונים לאיריס לא היה כזה טוב...זה תומר שם לו קוץ בראש
זאת רק אני או שהסדרה נהיית יותר קיצונית בנוגע לכל הדרמות
בפרק היום כמעט ולא בכיתי
התאכזבתי מהירידות על איריס! חחח...וממש התפלאתי מהצעת החברות של ריקרדו
נ.ב: כמובן שאני יודעת את שמות השחקנים במציאות, פשוט עכשיו אני מדברת על הסדרה ומשתמשת בשמות של הסדרה בכדי שלא תתבלבלו

sapir inbar

New member
לכל שחקני ראש גדול!!../images/Emo41.gif

גור מורד-אתה אחלה של בן אדם! אדם הירש-אתה המלך!
אלמה בן זאב-את משחקת טוב.. את נשמה! ספיר דרמון-את הכי חמודה שם! מיכאלה אלקין -טול מתים עליך
רועי ויינברג -חמודדדדד בטירוף! תם גל- אתה ילד חמודד שרון דנטר-אתה שחקנית טובה! יונתן שיינברג - כולם פה מתים עליך
תחזירו תשובה פליזזז ותתיחסו!

הקטע שממש

ממש הצחיק אותי זה היה הקטע שריקרדו מדבר עם איתי באמצע החיים,( על הסקייטבורד) זה היה כזה לא קשור!!!

גלזר 11

New member
לא יפה

לא ההבתי את הצורת הדיבר שלך טלי לא רעה רקקצת לא מיתנהגת יפה

למעלה