שרשור פרק 33

זה בכלל לא קשוררררררר..

הגילאים של השחקנים לא קשורים..מתי שהם צריכים להתנשק הם מתנשקים!! וזהווווווווווווווווווווווווווווווווו..

shukri1

New member
מחר נראה ? ../images/Emo13.gif

אומר לך אחותי את מפנטזת. שרון ויונתן מבוגרים והסכימו. אלמה ומיכאלה לא. את ה''כמעט'' של מיכאלה ואדם שכחת? מה הם לא חייבים להתנשק לפי הסיפור? לא מסתדר לפי התיאוריה שלך......

SiM GirL

New member
וזוכר...../images/Emo41.gif

וזוכר בת כמה שרון
ובן כמה יונתן
מה זה משנה בצילומים הם בני 13 אותו הגיל ועשו כאילו בני 13 מתנשקים (הקטע של איריס וריקרדו) אל תענה משהו אידיוטי לפני שאתה חושב
נ.ב: זכור לי שקודם אמורים לחשוב ואח"כ לכתוב/להגיד על מה שחשבתם

shukri1

New member
מי אדיוט?

אני הסברתי לך יפה ואת פתחת ז'ורה ולכן אסביר לך מי האדיוט פה: השחקנים בני 16 פלוס לא הדמויות אהבלה!!!!! השחקנים הבוגרים הסכימו להתנשק. והילדות לא!!!!! זה ברור לך כי אם לא אז פשוט נחכה למחר וגם כדאי שנמשיך להתעלם מהעובדה שגם למיכאלה היה רק ''כאילו עם אדם וכדאי באמת שתחשבי לפני שאת פותחת את הזו'רה.

SiM GirL

New member
עכשיו תקשיב טוב צוציק../images/Emo41.gif

חיחי איזה כותרת דפקתי... טוב עכשיו תקשיב לי ותקשיב לי טוב: אני יועת בני כמה הם
הנה, בשביל הוכחה, אני אכתוב לך בני כמה כל השחקנים הראשיים: ספיר דרמון-15 אלמה בן-זאב-14 שרון דטנר-16 יונתן שיינברג-18 רועי ויינברג-14 גור מורד-14 מיכאלה אלקין-13 אדם הירש-16 (באפריל 17) עכשיו הבנת, צוציק
אני התכוונתי שבסדרה הם בני 13 ואם כבר אתה אומר שהם יותר מידי קטנים להתנשק, אז למה הם מתנשקים כידיעה שהם בני 13 בסדרה?! עוד משו-אני רמזתי/דמיינתי/פינטזתי/חשבתי/צרחתי/אמרתי/כתבתי/הגדתי/סיפרתי שאתה אידיוט
לא
רק אמרתי שאתה אמרת משהו מגוחך ואידיוטי, לא שאתה בעצמך אידיוט
מאיפה לי לדעת אם אתה חכם או אידיוט אם רק עכשיו פגשתי אותך
קשה הבנה...

shukri1

New member
חחח יצאת דפוקה../images/Emo67.gif

העיקר שאת כותבת לפני שהמוח שלך חושב וטורח לבדוק כמה פעמים כבר ציינו השחקנים את הגיל הנכון שלהם ובכל זאת טעית חחחחחחחחחחחחחחחחח כי גור למשל בן 15 ויונתן בן 17 ואדם 16 וחצי ואת יצאת מה זה דפוקה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אה והבלונדה המטומטמת.... דווקא מתאים....או שאולי את לא בלונדה.....פחחחחחחח אני הורג אותי מצחוק......

SiM GirL

New member
מה נפלת על הראש../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

יונתן בן 18 יא'דפקט! אדם-נכון אמרתי שהוא בן 16 עוד מעט 17 באפריל הוא הזכיר את זה בבלוגטיוי! ובקשר לגור-אז זהו שהתבלבלתי...קורה...בוא נראה-אני התבלבתי פעם אחת ואתה גם התבלבלת פעמיים וגם לא חשבת על מה אתה מדבר
אה, הנה הוכחה בקשר ליונתן: הכרטיס האישי של יונתן ואנלא בלונדה יא'מפגר! חסר מילים, הא? נ.ב: למה אני יצאתי דפוקה?! אתה זה שחשבת שאני קראתי לך אידיוט ואתה זה שחשבת שאני אמרתי שבמציאות הם בני 13! כל זה אי-הבנה שלך
אל תמציא תרוצים, ילדון

SiM GirL

New member
מה נפלת על הראש../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

יונתן בן 18 יא'דפקט! אדם-נכון אמרתי שהוא בן 16 עוד מעט 17 באפריל הוא הזכיר את זה בבלוגטיוי! ובקשר לגור-אז זהו שהתבלבלתי...קורה...בוא נראה-אני התבלבתי פעם אחת ואתה גם התבלבלת פעמיים וגם לא חשבת על מה אתה מדבר
אה, הנה הוכחה בקשר ליונתן: הכרטיס האישי של יונתן ואנלא בלונדה יא'מפגר! חסר מילים, הא? נ.ב: למה אני יצאתי דפוקה?! אתה זה שחשבת שאני קראתי לך אידיוט ואתה זה שחשבת שאני אמרתי שבמציאות הם בני 13! כל זה אי-הבנה שלך
אל תמציא תרוצים, ילדון

shukri1

New member
חחח יצאת דפוקה../images/Emo67.gif

העיקר שאת כותבת לפני שהמוח שלך חושב וטורח לבדוק כמה פעמים כבר ציינו השחקנים את הגיל הנכון שלהם ובכל זאת טעית חחחחחחחחחחחחחחחחח כי גור למשל בן 15 ויונתן בן 17 ואדם 16 וחצי ואת יצאת מה זה דפוקה חחחחחחחחחחחח

sapir inbar

New member
הודעות לרועי ויינברג

רועי אתה שחקן מהממם!!!! תמסור פליזזז ד"ש חם לענבר וספיר חולות עלייך!!!!

רזי122

New member
לרועי הכוסון!!!!!

רועי חולה עלייך כוסון שלי!!!!!!!!!!!!!!!!! מהמהם מושלם !!!!!!!!!!!!!!!! האייסי שלי הוא:254827727 תצרף אותי נשמה!!!!!!!! חולה עלייך כוסון מולשם חתיך!!!! פשוט הכול!!!!

°°NaTaLi°°

New member
יאא איזה פרק יפהה

חטפתי שבץ חחחחחחחח איזה כיף מחר אני הורגת את חברה שלי מהפרק השני אני עושה לה שמור תיהיה עם תומר אתמול היא היתה אצלי אז התחלנו לריב חח אני עושה תומר והיא אורי חח כל הדרך שליביתי אותה הביתה התערבנו חח לא התערבנו על משהו ספציפי חח ניראה לי אבל מחר אני יחרפן לה תשכל חחח לא האמינה לי חחח! טוב אין לי מה להגיד היה פרק פיצוץ!

איזה פרק סוףףףףףףףףףף../images/Emo32.gif

מור ותומר כמעט היתנשקו
אתם קולטים איזה חמודים~!!!!!!!!!

למעלה