שרשור פרק 7

מי לדעתך צריך עוד שיעורי משחק???

אני בטוח שאף אחד לא יעלב אם תגידי את זה בצורת ביקורת... ובכלל אם יש לכם איזה שהם הערות.. תגידו לדעתי זה רק יכול לעזור.. צריך ללמוד מטעויות..

שני ממן

New member
טוב אז ככה:

באמת שאני אוהבת את כוווווולם!!! אבל מיכאלה משחקת נורא!!!.. כל הדמות שלה כביכול ממה שמבינים נובעת מהמציאות... ובגלל זה הרבה אנשים מהפורום...כנראה שלא הכי מחבבים אותה... גם יש לכל שחקן פה...קטע... שקלטתי...שכשיש איזשהיא סצנה...של דו שיח בין שני אנשים... אז כאילו מישהו כזה דופק חיוך..{ז"א בא לצחוק} וזה כזה עובר לו...לא יודעת!! לגביי יונתן,רועי,אדם,גור ותום...באמת שאין לי תלונות! יישר כח!! וחנוכה הזה...אם הוא יפול לי בידים..אני יהרוג אותו! חחחח... איזה פוזאיסט הוא... נ.ב. מקווה שאף אחד לא נעלב... שוב פעם אני באמת אוהבת את כולכם!!! שרון וספיר משחקות מצוין!! מואה לכווולם והמשך יום נעים

שתדעו לכם...

שלמרות שכולם פה שונאים את חנוכה הוא שחקן מצוין.. והוא ממש נחמד במציאות.. אבל הוא בהודו עכשיו...

וואי זה היה פרק קורעעע

חנוכה מתחיל לעלות לי על העצבים מה הוא חושב שהוא....?!?!? ועוד שוב לו את הגיטרה...ומתי שתומר הציע חברות לטלי...אז הוא כזה מנגן לו בגיטרה...חחחחחחחח והשלט"אלי החרבה שלי".....חחחחח ושהם הלכו לסרט....אבל מענין מה תהיה התשובה של טלי להצעת חברות... סקר: מה תהיה תשובת טלי להצעת החברות של תומר א. היא תנפנף אותו למרות שהיא אוהבת אותו רק כדאי לא להיות מניקית אל מור ב. היא תסכים למרות שהיא יודעת שמור אוהבת אותו זה יעשה לה נקיפות מצפון ואח"כ היא תפרד ממנו... ג. היא תסכים בלי לחשוב..לא איכפת לה ממור מיצידה שתישרף..(הגזמתי אבל לא נורא) ד.היא תגיד לו שמור אוהבת אותו...ואז הוא ומור יהו חברים

°°NaTaLi°°

New member
חח אני יודעת תשובה

אני יענה בסקר חחח חח מסכן יונתן הוא דיסלקט וההורים שלא מתנגדים לו! והכי מעצבן זה שתומר מתיחס עליו כזבל והוא מסכן מעריץ אותו כמו שמור אמרה אתמול!

תמיר1991

New member
אחלה פרק../images/Emo70.gif

ואיתי חייב לעשות משהו נגד חנוכה - זה כבר בלתי נסבל... אגב, מישהו יודע מה זה התוכנה שהם צ'יטטו בה? זה לא מסן, לא אייסי ולא סקייפי... לא נתקלתי בזה, מוזר... תמיר.

dannyshadow

New member
עוד פאק

אנחנו חוזרים לשיר שלנו
שמתם לב שהיא הייתה בשני חלוות עם שניהם והם לא דברו אחד בזמן שהשני דיבר וכשהיא דיברה רק אחד שמע אותה? וואת דה? WTF?

פרק שווה (לחזור על זה שוב?! חחח)

פרק יפה... אבל רועי היה הכי שווה בכל הפרק!!!!!!!! למרות שה"מלחמת מים" היתה קצת דבילית אבל בכל זאת אני מפרגנת...הכל היה יפה!!!!

תודה רבה לכולם

באמת לפי מה שאני זוכר מהתסריטים - פרק 7 בהחלט מצחיק ומהנה.. תודה רבה לכולם.. דש...

שני ממן

New member
רועי כפרה ממצב?!?!?...

שמת לב שאתה בגובה של החנוכה הזה... והוא עדיין קורא לך גמד!? חח זה מוזר...

למעלה