תלבושת אחידה
!!!

ילדת גן

New member
../images/Emo41.gifתלבושת אחידה../images/Emo41.gif!!!../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif../images/Emo93.gif

שמעתי שבשנה הבאה מחזירים את התלבושת האחידה לתיכונים זה נכון??? ומה אתם חושבים... בעד
או נגד
??????
אני נגד!!!!

המממ, נושא מענין....

עוד לא גיבשתי דעה בענין, מצד אחד, זה ממזער את הפערים החברתיים. מצד שני, זה ממש לא נח שאתה מוגבל לענין הזה..... באופן כללי - נגד.

כמו שהבנתי, התלבושת האחידה

תיהיה רק בחטיבות משנה הבאה... ובקשר לתיכונים אני לא יודע... כי אצלנו המנהלת כרמלה אספה את תלמידי ז' ו-ח' בשביל לבסר להם את ההודעה... :\

כן :)

ואור צודקת מצד אחד זה טוב ומצד שני זה חרא... גם זה משעמם לבוא עם זה כל יום... וזה יתחיל לדכא..., לא? :\ ובקשר לתלבושת אחידה בתיכון - כרגע אין (ונקווה שלא יהיה :) )

ילדת גן

New member
זה יהיה כל יום?!?!?!?!?!

הייתי בטוחה שזה רק לשיעורי ספורט..... והלוואי שלא יהיה בתיכון!:)

charmingirl

New member
בטח שלך זה מגביל את הלבוש.

אבל לאנשים שאין כסף לקנות כל יומיים בגד חדש, זה מרחיב. תחשוב על זה ככה, יש אנשים בעלי כסף שמסוגלים לקנות בגדים והרבה. ויודע מה? עזוב לקנות בגדים, יש להם בגדים ליציאות ויש בגדים לביה"ס. יש ילדים שיש להם בגדים ועם הבגדים האלה הם הולכים לה-כ-ל. כי אין להם משהו אחר. וכידוע המצב בארץ מבחינת כלכלה גרוע ביותר. ולכן, למה לא לעזור לחברה החלשה היותר שלא יכולה לממן בגדים גם בשביל אירועים וגם בשביל ביה"ס? זה גם ימזער פערים חברתיים וגם יהיה לאותם אנשים (שלצערנו, הם רבים) הרבה יותר נעים. תאמין לי,הם ירגישו יותר טוב. וחוץ מזה, כמה כבר יכול להיות גרוע? אז תהיה לך חולצה של ביה"ס שאיתה תלך "אוי לא!" אה, ועזוב רגע את ההיבטים שכתבתי. יש היבט נוסף מבחינת הביה"ס, כידוע עם כל הכבוד, החולצות הצמודות שבנות הולכות איתן הן מעל הפופיק, לרוב. וגופיות וכל מיני שטויות כאלה. זה גם יקל על התיכונים להלחם בתופעה. אני לא מצדיקה את זה, אבל זה עדיף.

בעד ונגד

כי מצב אחד לא יהיו פערים בחברה וגם בבוקר לא יהיה בלאגן מה ללבוש כולה טי שרט וזהו עם סמל קטן וגי'נס וגם תהיה הוצעה יותר קטנה להורים אבל נגד שבכל זאת בא לך ללבוש לפעמים משו אחר וזה משעמם

plomphy

New member
סעמק די עם הבולשיט של הצמצום

פערים. ונראה לכם שאם תהיה תלבושות אחידה זה יצמצם פערים?? עדיין ההורים יקבלו אותו כסף ויבזבזו על הילדים שלהם אותו הדבר ועדיין ילדים ידעו כמה כסף יש לכל תלמיד. ועדיין יהיו ג'ינסים שלדיזל ועדיין יהיה תיק של מיס סיקסטי או משו (אם בכלל יש להם תיקים) זה לא קשור. רק חבל שזה כל כך מעניין אנשים שהתיכונים בכלל הגיעו למצב שהם רוצים להחזיר תתלבושת אחידה. זה מיותר. ואני מאוד נגד.

charmingirl

New member
זה לא שהתיכונים רצו.

זה העיריה הוראתה להם. אז התיכגונים, במקום שיקבעו להם מה ללבוש, הם קובעים. וזה עדיף. לנו,למשל בגלילי, יש חולצות ספורט- עד לפה אחלה. אם למשל העיריה תחליט על תלבושת אחידה, אז היא תתן לנו את החולצות האלה ללבוש כל יום.. ו...אממ... זה איכסה. לכן, עדיף להנהיג בביה"ס את התלבושת האחידה ושהעיריה תראה שיש והיא לא תעשה כלום.אחרת העיריה תנהיג וזה יכול להיות מאוד גרוע.

plomphy

New member
אבל לא קשור

אוקיי אז העירייה, אם כולם לא היו כל כך עסוקים בזה (ודרך אגב לא יצא לי להתקל בזה או משו) אז לא היה עולה בכלל הצורך לתלבושת אחידה. כי הסיבה היא צמצום פערים או שיט, אבל בשביל מה בכלל צריך? כדי שהילדים ירגישו נוח או משו לבוא לבצפר? מפני מי הם צריכים להרגיש לא נוח? נכון, התלמידים האחרים. כנראה.

charmingirl

New member
יודעת מה?

אני מקשרת אותך לפורום של גלילי, תראי בדיוק מה אנשים חושבים. http://www.galili-ks.org.il/forum/thread.asp?tID=14881&page=1 הנה.. תקראו כל הטיעונים בעד ונגד.

charmingirl

New member
כן, זה נכון.

ברבין כבר החליטו על תלבושת. אצלי,בגלילי, מחליטים כרגע על איזה צבעים ואיך החולצה תראה.

למעלה