תמונות תשתיות מאיזור השרון.

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
../images/Emo41.gif תמונות תשתיות מאיזור השרון.

תמונות עבודות תשתית של כביש 531 ושל הכנת מסילת הרכבת של סוקולוב. לפי מספר ימים אביב אופיר העלה שרשור מעולה של עבודות על סוקולוב. הוא צילם, בעיקר, מהאיזור המערבי לתחנה. התמונות שיהיו בשרשור זה יהיו מזרחית לתחנה. תהנו!

אורי404

New member
תחנת נורדאו.

תמונות עבודות תשתית של כביש 531 ושל הכנת מסילת הרכבת של סוקולוב. לפי מספר ימים אביב אופיר העלה שרשור מעולה של עבודות על סוקולוב. הוא צילם, בעיקר, מהאיזור המערבי לתחנה. התמונות שיהיו בשרשור זה יהיו מזרחית לתחנה. תהנו!
תחנת נורדאו.
הסתובבתי באיזור גם ככה מספיק זמן וחשבתי שעדיף להפעם לחסוך ולא לצלם רכבת (היה לי עוד חצי שעה, כנראה לחכות). אבל, כאשר נזכרים בעניין הזה, יש עבודות הכפלה מכפר סבא לתל אביב ואז אם נהיה מעוניינים, אז נחכה רבע שעה לרכבת. זה מפני שזכור לי שאמרו שכאשר תהיה מסילה כפולה, יהיה ניתן להפעיל ארבע רכבות בשעה. עוד אני דברים. 1). שימו לב לשני הסמנורים ששוכבים להם בצד. 2). רואים בצד שמאל מן תעלה עם מכסה ברזל? בתמונה הבאה יהיה המשך שלה.

davidfainshtein

Member
מנהל
לא מבין משהו:

תחנת נורדאו.
הסתובבתי באיזור גם ככה מספיק זמן וחשבתי שעדיף להפעם לחסוך ולא לצלם רכבת (היה לי עוד חצי שעה, כנראה לחכות). אבל, כאשר נזכרים בעניין הזה, יש עבודות הכפלה מכפר סבא לתל אביב ואז אם נהיה מעוניינים, אז נחכה רבע שעה לרכבת. זה מפני שזכור לי שאמרו שכאשר תהיה מסילה כפולה, יהיה ניתן להפעיל ארבע רכבות בשעה. עוד אני דברים. 1). שימו לב לשני הסמנורים ששוכבים להם בצד. 2). רואים בצד שמאל מן תעלה עם מכסה ברזל? בתמונה הבאה יהיה המשך שלה.
לא מבין משהו:
המסילות האלה הרי לא פעילות עדיין, אז למה האוטמים? הרי אוטוטו ממשיכים, לא? רו שזה משהו זמני?

אורי404

New member
יא חלוד, תחנת נורדאו פועלת כמעט

לא מבין משהו:
המסילות האלה הרי לא פעילות עדיין, אז למה האוטמים? הרי אוטוטו ממשיכים, לא? רו שזה משהו זמני?
שלוש שנים כך שהמסילות עד האוטמים פועלות גם פועלות. לגבי אוטוטו ממשיכים - נקווה שזה בהחלט יהיה בקרוב.

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo163.gif וואלה נכון...

שלוש שנים כך שהמסילות עד האוטמים פועלות גם פועלות. לגבי אוטוטו ממשיכים - נקווה שזה בהחלט יהיה בקרוב.
וואלה נכון...
הבנתי תטעות שלי אחרי ששלחתי את ההודעה. בכל מקרה זה נראה קצת מוזר..

אורי404

New member
"חשמל זורם בכפות ידיך".

"חשמל זורם בכפות ידיך".
כך שרה רותי נבון. גם פה יהיה חשמל. אולי לא מענג, כמו אותו "חשמל" מהשיר, אך זהו "חשמל אמיתי". ראיתי שמכינים תעלה לאורך התואי לכיוון תחנת סוקולוב.

mucool2

New member
חשמל או תקשורת?

"חשמל זורם בכפות ידיך".
כך שרה רותי נבון. גם פה יהיה חשמל. אולי לא מענג, כמו אותו "חשמל" מהשיר, אך זהו "חשמל אמיתי". ראיתי שמכינים תעלה לאורך התואי לכיוון תחנת סוקולוב.
חשמל או תקשורת?

אורי404

New member
לכיוון סוקולוב.

לכיוון סוקולוב.
קודם כל, אני יודע גם יודע, שהתמונה הקודמת הפוכה. ניסיתי להפוך אותה, אך משום מה, אני לא מצליח לעלות אותה כמו שצריך. אחרי שאעלה את כל השרשור, אנסה לתפעל את התקלה ואם זה לא יסתדר, אתם מוזמנים לתפעל. הלאה. זהו התואי לכיוון סוקולוב. בצד ימין ניתן לראות את תעלת החשמל. משני, צידי המסילה יעבור, כידוע כביש 531. רואים את הגשר מרחוק? זהו חלק מהגשר של מחלף תל חי. בצד ימין (כיוון צפון) זוהי כפר סבא ובצד שמאל (דרום) זוהי הוד השרון.

אורי404

New member
ממשיכים לצעוד "מערבה מכאן"*.

זהו מחלף תל חי. עם כביש 531 ובנייני כפר סבא מופיעים מרחוק. * מערבה מכאן ביצוע: ריקי גל (וגם ביצוע של מתי כספי מתוך אלבום ההופעה שלו). מילים: תרצה אתר לחן: מתי כספי מערבה מכאן, עומדים צוקים ומחכים, ומחכים. מערבה מכאן, יש דברים אחרים מגדלים - ציפורי ענק שעוני קוקיה מוזרים. מערבה מכאן, הכל אחר לא כדאי להרחיק מערבה מכאן מספיק להגיע עד קצה החול מקום שם המלח מחליד את גדרות הזמן. כשהערב יורד, יש לצאת ולטייל עם ארנק, מטריה, כפפה, מקל. לעקוף אותיות ואותות בלבן לחצות שבילי חצץ, לסלסל תמרת עשן זעירה, ולשוב למפתן המוכר והחם. מן השמש אשר שוקעת לשבת שם רגע, שני בני אדם ולטפס למעלה, צעד, צעד, אחר כך אפשר לכתוב על זה סימפוניה משגעת.

מעניין. תודה רבה!

זהו מחלף תל חי. עם כביש 531 ובנייני כפר סבא מופיעים מרחוק. * מערבה מכאן ביצוע: ריקי גל (וגם ביצוע של מתי כספי מתוך אלבום ההופעה שלו). מילים: תרצה אתר לחן: מתי כספי מערבה מכאן, עומדים צוקים ומחכים, ומחכים. מערבה מכאן, יש דברים אחרים מגדלים - ציפורי ענק שעוני קוקיה מוזרים. מערבה מכאן, הכל אחר לא כדאי להרחיק מערבה מכאן מספיק להגיע עד קצה החול מקום שם המלח מחליד את גדרות הזמן. כשהערב יורד, יש לצאת ולטייל עם ארנק, מטריה, כפפה, מקל. לעקוף אותיות ואותות בלבן לחצות שבילי חצץ, לסלסל תמרת עשן זעירה, ולשוב למפתן המוכר והחם. מן השמש אשר שוקעת לשבת שם רגע, שני בני אדם ולטפס למעלה, צעד, צעד, אחר כך אפשר לכתוב על זה סימפוניה משגעת.
מעניין. תודה רבה!

קובי לו

New member
אמורה היתה להיות השנה בת 65

אמורה היתה להיות השנה בת 65
אילולא התאבדה/נהרגה בנפילה מהחלון בביתה. היתה באותה שכבה (אולי אף באותה כתה) עם דן שילון בביה"ס. הכוונה, כמובן, למשוררת הנפלאה בתו של גדול נפילי השירה העברית לדורותיה (נתן אלתרמן), תרצה אתר (אלתרמן).

אורי404

New member
עליתי על הגשר.

עליתי על הגשר.
אגב, על הגשר כבר נוסעות משאיות של העבודות. הסתכלתי לכיוון נורדאו ולמקומות שנמצאים "חמש דקות מכפר סבא".

האם המסלול האמצעי הוא של הרכבת, כמו

עליתי על הגשר.
אגב, על הגשר כבר נוסעות משאיות של העבודות. הסתכלתי לכיוון נורדאו ולמקומות שנמצאים "חמש דקות מכפר סבא".
האם המסלול האמצעי הוא של הרכבת, כמו
באיילון?

אורי404

New member
1. "הם אמרו לי תלך ימינה". ../images/Emo36.gif

1. "הם אמרו לי תלך ימינה".

לכיוון רחוב תל חי של כפר סבא.

אורי404

New member
עדיין ליד אותו מחלף.

עדיין ליד אותו מחלף.
מפגש של דרך הטייסים עם רחוב תל חי.

אורי404

New member
תמונה נוספת.

תמונה נוספת.

אורי404

New member
2). "אמרו לי תלך לשמאל"../images/Emo26.gif

2). "אמרו לי תלך לשמאל"

הוד השרון ברקע. כמו סוללים דרך חדשה לכיוון העיר, שממשיכה מתל חי.

אורי404

New member
3). "אמרו לך על צנוע".

3). "אמרו לך על צנוע".
תמונה ממחלף תל חי לכיוון מערב. ולמי ששאלו - כן. כביש 531 יהיה דומה לאיילון והמסילה תהיה באמצע.

אורי404

New member
4). "אמרו לך על גדול".

4). "אמרו לך על גדול".
כאמור, לכיוון סוקולוב. בהודעות הקודמות, מיספרתי ארבעה משפטים, שלקוחים מתוך השיר הגדול "בדיעבד" שהוא שיתוף פעולה אדיר של שניים אהובים עליי מאוד: אריאל זילבר ודני סנדרסון. השיר המלא: בדיעבד ביצוע: אריאל זילבר מילים ולחן: דני סנדרסון הכרטיס מול עיני הניפה המטוס בחמש יוצא או שבאת איתי הפעם או לעולם לא נתראה אז ביקשתי ממנה רגע מנסה קצת להתעכב מתעלם מכדור הרעם ההולך ומתקרב אה וואלה כמו סופה מהדלת יצאה לו היה לי שכל פועל ממש מיד הייתי על הג'מבו בדיעבד בדיעבד - לו רק פעלתי נשארת איתי בדיעבד גם כל הקטע לא היה פוקד אותי שימו פריז על שנה אחרי כן כביש החוף מאוחר בליל מהרדיו שיר בוקע ואני ת'עצמי שואל איך הלכה לי מבלי לשובה איך נטשה בלי לומר שלום הרמזור מתנפנף ברוח ואני בתוך חלום אה וואלה תאונה המכונית נמחקה היום היה לי אוטו ואת אשתי ליד אם הייתי על הג'מבו בדיעבד בדיעבד - לו רק פעלתי... הם אמרו לי תלך ימינה אמרו לי תלך לשמאל אמרו לך על צנוע אמרו לך על גדול אה וואלה מסתבר הגורל לא חבר מה שכאן בטוח באופן מחודד כולם פה גאונים בדיעבד אם לא הייתי כה חולמני בדיעבד אולי הקטע לא היה פוקד אותי בדיעבד בדיעבד - לו רק פעלתי... כלום לא חלמתי לו רק פעלתי לבד נשארתי בדיעבד

מצב
הנושא נעול.
למעלה