55 שאלות

the blak angel

New member
../images/Emo41.gif 55 שאלות ../images/Emo41.gif

הנה עוד חידון...שאני עשיתי עם חברה שלי... מי שבא לו שיענה ואתם לא חייבים לרשום את השאלה כשאתם עונים אלא רק את מספר התשובה.... ולכל המבאסים למינהם...כל מי שחושב שזה מטומטם\אידיוטי\קיטשי\דפוק\ארוך\וחסר טעם...פשוט תחסכו ממני את התגובות שלכם! מי שרוצה שיענה...!!!!! תהנו... חחחח טוב אז מתחילים... 1.שם: 2.גיל: 3.גובה: 4.משקל: 5.צבע עיניים: 6.צבע שיער: 7.מאכל אהוב: 8.שתייה אהובה: 9.צבע אהוב: 10.מקצוע אהוב: 11.מורה אהוב: 12.חבר אהוב: 13.חברה אהובה: 14.שם אהוב לבת: 15.שם אהוב לבן: 16.מספר מזל: 17.חבר\ה יש\אין: 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? 19.טעם גלידה אהוב: 20.פרי אהוב: 21.ירק אהוב: 22.שחקן אהוב: 23.שחקנית אהובה: 24.זמר אהוב: 25.זמרת אהובה: 26.בע"ח אהוב: 27.תחביב אהוב: 28.ספורט אהוב: 29.מקום אהוב להיות בו: 30.מקום לא אהוב להיות בו: האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? 32.עישנת סמים? 33.הברזת מבצפר? 34.הרבצת למורה? 35. הושעת מבצפר? 36.התנשקת? 37.אכלת חלווה? 38.החלקת על בננה? 39.הפלצת בציבור? 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? 41.היית בשירותים יותר משעה? 42.השתין עליך כלב? 43.חירבנה עלייך יונה? 44.הרבצת לחבר טוב? 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? 47.התכתבת בצ'אט? 48.התאכזבת? 49.בכית בגלל אהבה? 50.נפרדת ממישהו? 51.נפרדו ממך? 52.התאהבת במבט ראשון? 53.חשבת להתאבד? 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? חחחחחח זהו... היה לי עוד אבל אין לי כוח לרשום! יאללה תתחילו לענותתתת

the blak angel

New member
תשובותתת

1.שם: מורן ***** 2.גיל: 14.5 3.גובה: אין לי מושג 4.משקל:גם אין לי מושג 5.צבע עיניים: חום 6.צבע שיער: חום 7.מאכל אהוב: פלאפל 8.שתייה אהובה: מיםםםםםםם 9. צבע אהוב: כחול...(ובלי מחשבות מגונות בבקשה!) 10.מקצוע אהוב: חשבון 11.מורה אהובה: פנינה 12.חבר אהוב: ליאור 13.חברה אהובה:ירין 14.שם אהוב לבת: ספיר 15.שם אהוב לבן: כפיר 16. מספר מזל:8 17.חבר:אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב: סתיו 19.טעם גלידה אהוב: שוקולדדדד (יאמממממי) 20.פרי אהוב:אפרסק 21.ירק אהוב:עגבנייה 22.שחקן אהוב: לאונרדו דקפריו 23.שחקנית אהובה:אמנדה ביינס (המאמי) 24.זמר אהוב: לא זוכרת איך קוראים לו.... 25.זמרת אהובה: בריטני ספירס ואבריל לאבין...!!!!!!!! 26.בע"ח אהוב: אין על כלב 27.תחביב אהוב: לראות טלויזיה...((כמו כולםםםםםם)) 28.ספורט אהוב:שחייה 29.מקום אהוב להיות בו:החדר שלי 30.מקום שנוא להיות בו:בצפר האם אי פעם... 31.עשנת סיגריה: ממש לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא 32.עשנת סמים: לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא 33.הברזת מבצפר: כןןןן (3-4 פעמים) 34.הרבצת למורה: לאאאאאאאא מה אין לי חיים?! 35.הושעת מבצפר: עוד לא יצא לי 36.התנשקת: כןןןןןןןןן 37.אכלת חלווה:לא...ולא רוצה לאכול 38.החלקת על בננה: חחחחחחח לא... 39.הפלצת בציבור: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ל-א! 40.עשית משהו רע ותפסו אותך: כןןןןן 41.היית בשירותים יותר משעה: לא 42.השתין עלייך כלב:כן 43.חירבנה עלייך יונה: אולי לא זווכרתתת 44.הרבצת לחבר טוב: לא שזכור לי...מקווה שלא 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא... 47.התכתבת בצ'אט? כל הזמן 48.התאכזבת? כן 49.בכית בגלל אהבה? יאפ 50.נפרדת ממישהו? כן 51.נפרדו ממך? כן 52.התאהבת במבט ראשון? לא נראה לי... 53.חשבת להתאבד? לא 54.קרתה לך פאדיחה? כןןןןןןןןןן 55.לארץ ישראל אני מאחלת שתפשוט את הרגל... חחחחח סתם שתהיה לכולם שנה מקסימה...:)

../images/Emo41.gif תשובות שלי ../images/Emo41.gif

1.שם: אדוה 2.גיל: 12 (תאריך לידה: 7/11/1992) 3.גובה: 1.64 (אני בערך 14 ס"מ מעל לממוצע...) 4.משקל: מזמן לא מדדתי... אבל בפעם הקודמת: 42 וחצי 5.צבע עיניים: חום 6.צבע שיער: חום 7.מאכל אהוב: אני אוהבת הרבה דברים... חוץ מ: דגים, חצילים, קישואים, פלפל & גמבה... 8.שתייה אהובה: מים 9.צבע אהוב: כל גווני הכחול 10.מקצוע אהוב: תתפלאו - מתמטיקה!!! 11.מורה אהוב: אה... המורה ללשון נראה לי - אורנה לוי... 12.חבר אהוב: ידיד שלי מהצפון... (לא נוקטת בשמות... אני מעדיפה לא לנמק...) 13.חברה אהובה: יש מלאאאא (כגון: מאיה - יובל את לא מכירה, שני - שהיא היחידה מהשכבה שלנו שגרהבישוב שלי והיא עומדת לעבור לכיתה שלנו, ודנה - דנוששששששש מהפורום!!! 14.שם אהוב לבת: אה... אני אוהבת אדוה... חחח, אין לי מושג...
15.שם אהוב לבן: לא יודעת... יש מלא שמות יפים... 16.מספר מזל: 3 17.חבר\ה יש\אין: יש 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? כל עונה והייחודיות שלה! 19.טעם גלידה אהוב: וופל בלגי (כן, יש גלידה כזאת) 20.פרי אהוב: אה... אני אוהבת פרות של קיץ!!! 21.ירק אהוב: לא יודעת... ירקות זה די משעמם...
... אין מועדפים! 22.שחקן אהוב: כל שחקני ראש גדול, אורנלדו בלום, ויש עוד הרבה... 23.שחקנית אהובה: כל שחקניות ראש גדול, הילארי דאף, ועוד... 24.זמר אהוב: אוקיי, אז ככה: סקעת, פלטון משהו (זה ששר את שיר הפתיחה של O.C), ועוד... חחח, לא נמאס מה"ועוד"... 25.זמרת אהובה: אה... יש מלא... אין לי כח לפרט... 26.בע"ח אהוב: כל בעלי החיים! 27.תחביב אהוב: להיות עם חברות, לשיר, לרקוד, לראות טלוויזיה, להיות במחשב, חוג רפואה, לקרוא ספרים (ואני לא חנונית!)... 28.ספורט אהוב: כדורשת, כדור-סל, ריצה... 29.מקום אהוב להיות בו: בבית שלי, בטבע (לא משנה איפה...), בצפון... 30.מקום לא אהוב להיות בו: מזבלה...
האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לאאאאאא! ואני לא מתכוונת לעשן! 32.עישנת סמים? NEVERRR 33.הברזת מבצפר? משיעור אחד... שיעור ספורט שנה שעברה... חחח, אני נשמעת כאן מה-זה חנאג'ה... 34.הרבצת למורה? לא... 35. הושעת מבצפר? אף פעם... מקווה שזה גם לא יהיה! 36.התנשקת? כן..... 37.אכלת חלווה? כן, מישהו כאן לא אכל? 38.החלקת על בננה? לא... חחח, זה נשמע לי מה-זה מצחיק... 39.הפלצת בציבור? לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? כן.... אני מודה (מודה מודה...) 41.היית בשירותים יותר משעה? לא.... הייתי פעם חצי שעה, וזה היה בשירותים של בצפר, וניסיתי להרגיע חברה שלי שבכתה... זה נחשב?! 42.השתין עליך כלב? חחח, לא 43.חירבנה עלייך יונה? חחח, לא!!! 44.הרבצת לחבר טוב? כן, וזה היה מגיע לה!!! 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן. 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא... 47.התכתבת בצ'אט? כן..... 48.התאכזבת? הרבה פעמים... לצערי הרב! 49.בכית בגלל אהבה? כן... השנה... 50.נפרדת ממישהו? כן... 51.נפרדו ממך? לא 52.התאהבת במבט ראשון? כן... חחח, ואני עדיין מאוהבת! 53.חשבת להתאבד? לא... 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כן... אני מעדיפה לא לספר...
55.מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו? שתזכה לחיים ארוכים... חחח, ושיהיה שלוםםם! נו, מי קרא עד לפה?! אף אחד... חחח, הייתי משועממת...

הודעה חשובה!!!

ההודעות שכביכול אני כתבתי היום, לא אני כתבתי! כנראה שמישהו פרץ לי לשם משתמש. אמנם רוב הפרטים כאן נכונים, אבל זו לא הייתי אני! אין לי מושג מה קרה, אבל בגלל אנשים כאלה כבר לא כיף להתכתב יותר בפורום... אני מעדיפה כרגע לא לכתוב הרבה בפורום, ורק מדי פעם לכתוב משפט או שניים ולקרוא הודעות... במסרים אני עדיין אסתכל... אני מקווה שלא שלחו למישהו מסר פוגע ש"אני" כביכול שלחתי. אם כן, אני מצטערת על אי ההבנה... אז כמו שאמרתי, אני לא אכתוב הרבה בפורום, רק מדי פעם. בתודה ולהתראות, אדוה

yuviz

New member
איך זה לא היית את?!

איך המישהו הזה יודע את התאריך לידה שלך? ואת שם המורה האהובה עלייך? כי את בעצמך אמרת לי שאורנה מורה הכי נחמדה! ושיש לך ידיד מהצפון.. ואיך כתבת איפהשהו מאיה-שיובל לא מכירה ושני-שעוברת לכיתה שלנו?! מה זאת ההצגה הזו של-אני לא נכנסת לפורום בגלל המישהו הזה?!- לא במטרה לפגוע... אבל מוזר

תגובה

אני לא יודעת איך, אבל תאמיני לי שיש מספיק ילדים שמכירים אותי ודווקא אפילו יותר ממה שכתבו כאן. ואורנה היא לא המורה האהובה עליי.

ועוד משהו

זאת לא רק הסיבה היחידה שאני לא נכנסת בגללה לפורום... יש עוד אחת שאני מעדיפה לא לספר, והיא סיבה מספקת כדי לא להיכנס הרבה. וכמו שכתבתי בהודעה הקודמת - יש אנשים שמכירים אותי (יותר מדי), ועכשיו רוצים לפגוע בי בגלל מריבה. אני לא יודעת מי זה, אבל אני בטוחה שזה מישהו ממי שאני חושדת (וזה לא עומר.), כי אף אחד אחר כמעט לא מכיר אותי ככה חוץ מהמשפחה שלי שאין ליהם מניעים להתחזות לי. ואני חוזרת: אורנה היא לא המורה האהובה עליי! היא במקום השני
... והחלטתי שאני אכתוב בפורום אבל לאבתדירות גבוהה מדי...

דניאל866

New member
התשובות שלי!!!!!!! =)))))))))

1.שם: דניאל 2.גיל: 14 ו7-8 חודשים בערך 3.גובה: 1.58 4.משקל: ארבעים ומשו 5.צבע עיניים: חום 6.צבע שיער: חום 7.מאכל אהוב: שוקלד 8.שתייה אהובה: שוקו 9.צבע אהוב: צהוב וירוק 10.מקצוע אהוב: ממ.. אנגלית 11.מורה אהוב: אפחד 12.חבר אהוב: בר 13.חברה אהובה: הדס 14.שם אהוב לבת: אלמה 15.שם אהוב לבן:קסם(השם של אחי חח) 16.מספר מזל: 5 17.חבר\ה יש\אין: אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? הכל 19.טעם גלידה אהוב: שושקולד 20.פרי אהוב: מנגו 21.ירק אהוב: מלפפון 22.שחקן אהוב: אממ...אין מישהו מיוחד 23.שחקנית אהובה: אלמה בן-זאב המדהימהההההההההההה 24.זמר אהוב: אין אחד ספציפי 25.זמרת אהובה: אין אחת ספציפית 26.בע"ח אהוב: את הכלבה שלי ג'ני 27.תחביב אהוב: להיתכתב עם אלמה 28.ספורט אהוב: אממ,...גלישה=) 29.מקום אהוב להיות בו:בחדר שלי 30.מקום לא אהוב להיות בו: בית ספר?...=/ האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות?לאא 32.עישנת סמים? ממש לא 33.הברזת מבצפר? ממ...משיעור ספורט פעם 1 34.הרבצת למורה? חחח לא 35. הושעת מבצפר? לא 36.התנשקת?כן 37.אכלת חלווה? איכס אכלתי אבל זה מגעיל 38.החלקת על בננה? לאא 39.הפלצת בציבור?לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? אולי 41.היית בשירותים יותר משעה? לאא 42.השתין עליך כלב? לאא 43.חירבנה עלייך יונה? לאא 44.הרבצת לחבר טוב? לאא 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? בחצי שנה 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לאא 47.התכתבת בצ'אט? כן 48.התאכזבת?כן 49.בכית בגלל אהבה? לא 50.נפרדת ממישהו?כן 51.נפרדו ממך? כן 52.התאהבת במבט ראשון? לא ממש 53.חשבת להתאבד? לאא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? לא שזכור לי

יאוווווווו אדוה את בנובמבר?????????

ועוד ב-7.11?????????????? חחח אני ב 6.11 אבל בשנת 91 לא 92...... יצא לי היומולדת ביום שבת.....

עקברים אימפריההה!

והייתה לי חברה שנולדה ב-8/11, בשנה שלי! יצא תמיד שלא הייתי הכי קטנה בכיתההה!
חחח

חחח אני שנה שעברה הייתי הכי קטנה

בבי"ס.... כי הייתי בכיתה ז' והייתי הכי קטנה בכיתה. אז זה אומר שהייתי גם הכי קטנה בבי"ס. אבל עכשיו אני כיתה ח'... חחח כשהייתי בכיתה ו' אחת שהייתה בכיתה ה' גם התאריך שלה הוא ב 8.11 וקוראים לה ספיר אבל היא עזבה.......

שליי (הולכת לכאוב לי האצבע חח)

1. שם- צליל טלמור 2. גיל- 13 וקצת.. 3. גובה- אמ בערך מטר 50 4.משקל- 38 5. צבע עניים- חום 6.צבע שיער- בלונדיני (מן הסתם תסתכלו על הכינוי שלי חחח) (אבל ככל שאני מתבגרת הוא נהיה יותר כהה)
7. מאכל אהוב- מקרוני של אמא (יאאאאאממממםם) ואני מכורה לפרוזן יוגורט (סוג של גלידה מפירות) 8. שתייה אהובה- אממ אייס קפה של ארומה ומילק שייק 9. צבע אהוב- כחול, ורוד ולבן 10. מקצוע אהוב- דרמה, ספרות וספורט....
11. מורה אהוב- המחנכת שלי עידית 12.חבר אהוב- יש לי חבר שהוא החבר הכי טוב שלי, ואני מספרת לו הכל ואני מתה עליו.!!! הוא מותק של ילד!!!!
13. חברה אהובה- אני מתה על כללללללללל החברות שלי.!!!!! מתה עליכן מואה.!!
14. שם אהוב לבת- יש הרבה: יובל, נוי, זוהר, בר... אמממ נועה.. ויש עוד שאני לא זוכרת..
15. שם אהוב לבן- עידו ודביר...
16.מספר מזל- 2, ו-4. 17. חבר- אין לצערי חחחחח, כשזה יגיע זה יגיע... 18. עונה אהובה- חורף
19. טעם גלידה אהוב- אני מתהה על פרוזן יוגורט (גלידה מפירות) ואני שמה שם תותים פקאן ומקופלת לבנה.....(ולפעמים גם שחורה לגיוון חחחח)
20. פרי אהוב- מנגו (יאאאאאם) 21. ירק אוהב- אמממממ ואאי חסה ניראלי 22. שחקן אהוב-קוקו (חורחה מאחיו)
כזה יפיוףףףףףףףףףףףףף 23. שחקנית אהובה- לכולם פה זה בטח ברור: אלמה בן זאב המושלמתתתתתתת חולה עלייךךךךךךךךךךךךךך
(כפול אין סוף) 24. זמר אהוב- אין 25. זמרת אהובה- אין 26. חיה אהובה- כלב ודולפין
27. תחביב אהוב- להיות בפורום ראש גדול. (שליטהה) ולהיות באיי סי, ולראות טלויזיה
, להסתובב עם חברים, לשחק.. (אני בחוג משחק בירושלים), אמממ ולעשות קצת ספורט... (ובקיץ להיות בבריכה) 28. ספורט אהוב- כדורעף, אני משחקת כבר 5 שנים, ואני לפעמים גם משחקת קצת כדורגל...
29. מקום אהוב להיות בו- אני מאוד אוהבת ללכת לחוף הים,מרגיע אותי כזה..., ואני גם אוהבת להיות בקניון, ובבית....
30. מקום לא אהוב להיות בו- מוזיאונים (שיא השיעמום). 31.עישנת סיגריות?- לא
, אני לא סובלת את הריח של זה, אני רק מתקרבת למקום עם סיגריות ואני נחנקת, זה שיא הסירחון!!!
32. עישנת סמים?- בטחחחחח כל יום.!!!! חחח סתאםםםםם איכסס מה פתאום?!?!? 33. הברזת מבי"ס?- מלא פעמיםםםם חחחחחחחח 34. הרבצת למורה?- אממממ לא שזכור לי (אבל נשכתי את הרופאת שיניים שלי בגיל חמש
)
35. הושעת מבי"ס?- לא. (כמעת חחח) 36. התנשקת?- כן....!!!
37. אכלת חלווה?- לא זה מגעיל פחדדדדדדד איכסססססס (בעעעעע) 38. החלקת על בננה?- חחחחח שאלה מוזרה....: לא
39. הפלצת בציבור?- חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא..... 40. עשית משהו רע ותפסו אותך?- כן... 41. היית בשירותים יותר משעה?- הא?!?!! טחחחחחחח לא...... 42. השתין עליך כלב? חחחחחחח לא.....
43. חירבנה עליך יונה?- חח כן..... 44. הרבצת לחבר טוב?- כןןןןן 45. יצאת עם מישהו גדול ממך?- לאאא 46. יצאת עם מישהו קטן ממך?- כן היה לי חבר שלושה חודשים, והוא היה קטן ממני... 47. התכתבת בצ'אט?- כן.... 48. התאכזבת?- כןןןן 49. בכית בגלל אהבה?- המוןןןןןןןןןןן
50. נפרדת ממישהו?- כן מחבר שלי לשעבר..... (משאלה 46) 51. נפרדו ממך?- לא.... (היה לי רק חבר אחד) 52. התאהבת ממבט ראשון?- לא... 53. חשבת להתאבד?- לא... 54. קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?- לא קרתה לי פאדיחה כ-ל כ-ך גדולה, אבל היו לי כמה פאדחויות.... חחחח 55. יש לי לאחל לכם שאתם נהדרים ואני מתה עליכם.!!!1 ויש לנו ארץ נהדרת.!!!!!!!!!!! עם אנשים מדהימים.!!!!! מואה אוהבת אתכםםםםםםםםםם

ואו שכחתי להגיד משהו ממש חשובבבבבבב

ואני מתהההההההההההה על קניות אני יכולה כל היום ללכת לקנות רק בגדים. ונעליים וכו' וכו'... רק תתנו לי ת'כסףףףף חחחחחח

אתושששש

New member
התשובותת שלייייייייייייייייי =]]

חחחח טוב אז מתחילים... 1.שם: אתו'ש 2.גיל: 14 3.גובה: 1 וחצי פלוס מינוס 4.משקל: 45 5.צבע עיניים: חום 6.צבע שיער: חום 7.מאכל אהוב: כל מינייי 8.שתייה אהובה: תפוזיםם 9.צבע אהוב: תכלת 10.מקצוע אהוב: מתמטיקה 11.מורה אהוב: טל, אתי, ניבי נאווה ויש עוד כמה.. 12.חבר אהוב: ---- 13.חברה אהובה: דנה 14.שם אהוב לבת: בר 15.שם אהוב לבן: עידן 16.מספר מזל: 4 17.חבר\ה יש\אין: אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? קיץ 19.טעם גלידה אהוב: שוקולד פצפוציםם 20.פרי אהוב: תפוז ותפוח 21.ירק אהוב: אבוקדו 22.שחקן אהוב: ---------- 23.שחקנית אהובה: ---------- 24.זמר אהוב: --------- 25.זמרת אהובה: ---------- 26.בע"ח אהוב: כלבב 27.תחביב אהוב: שחיה 28.ספורט אהוב: שחיה 29.מקום אהוב להיות בו: ים 30.מקום לא אהוב להיות בו: בצפררר האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לא 32.עישנת סמים? לא 33.הברזת מבצפר? לא 34.הרבצת למורה? לא 35. הושעת מבצפר? לא 36.התנשקת? לא 37.אכלת חלווה? כן 38.החלקת על בננה? לא 39.הפלצת בציבור? לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? לא 41.היית בשירותים יותר משעה? לא 42.השתין עליך כלב? לא 43.חירבנה עלייך יונה? לא 44.הרבצת לחבר טוב? כן 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? לא 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא 47.התכתבת בצ'אט? כן 48.התאכזבת? כן 49.בכית בגלל אהבה? כן 50.נפרדת ממישהו? לא 51.נפרדו ממך?לא 52.התאהבת במבט ראשון? כן 53.חשבת להתאבד? לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כן 55.אחת ואחרונה.. מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שלום בריאות וכלכלה טובה

שכחתי להגיד ש......................

בזמרת אהובה: נינט טייב ושירי מימון. בזמר אהוב: הראל סקעת.. ורן דנקר.... שחקנית אהובה: אמרתי שם שברור שאלמה, *וגם נינט ומאיה דגן.* ובתחביבים שכחתי לכתוב שאני ממש ממש ממש ממש אוהבת לצאת למסיבות ולרקוד במסיבות....

yuviz

New member
שלי: ת-ג-י-ב-ו

.שם: יובי יובלו'ש.. 2.גיל: 13 עוד יומיים! (מזל"ט) 3.גובה:בערך.. 1.56 4.משקל: בערך.. 45 5.צבע עיניים: חום דבש 6.צבע שיער: שטני בהיר מאוד 7.מאכל אהוב: דברים טעימים.. שוקולד בסגנון, שניצל דק דק דק 8.שתייה אהובה: מיץ תפוזים חולה עליו וגם מים מאוד 9.צבע אהוב: ורוד סגלגל בהיר וורד פוקסיה וגם תכלת 10.מקצוע אהוב: לשון.. אני מתה על המורה 11.מורה אהוב:^^^המורה ללשון^^^ אורנה לוי 12.חבר אהוב: אממ.. גיא.. ילד נחמד.. כאילו לא חבר חבר אלא ידיד חבר 13.חברה אהובה: אממ.. עכשיו אני בספק.. עיזבו לא נפתח את זה 14.שם אהוב לבת: נועה, בר וד-נ-י-א-ל 15.שם אהוב לבן: ע=י=ד=ו... בגלל מישהו חח 16.מספר מזל: 2.. בכל מקום שאני נתקלת במשהו מופיע לי המספר 2.. כמו התאריך לידה שלי: 12.2.1992 17.חבר\ה יש\אין: אין.. מקווה לאחד 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? א\ב\י\ב 19.טעם גלידה אהוב: שוקולד ותות 20.פרי אהוב: תותים טדדדם טאדדם 21.ירק אהוב: אממ.. עגבניה.. (??) 22.שחקן אהוב: ג'וד לאו ו.. עוד מישהו שכחתי ת'שם שלו שיטט 23.שחקנית אהובה: הילארי דאף, לינדזי לוהאן 24.זמר אהוב: אשר (שליטה) 25.זמרת אהובה: הילארי דאף המהממת (עכשיו אתם מחכים ללינדזי לוהאן? לא ממש לא היא זמרת גרועה אבל שחקנית טובה!!) 26.בע"ח אהוב: אממ.. כלבים.. וזהו 27.תחביב אהוב: בכנות-שופינג ולרקוד! אני חולה על ריקודים ואני די במסגרת מקצועית.. אני חולמת להיות רקדנית חימום מקצועית!! תלכו לחפש במילון.. :) 28.ספורט אהוב: אממ.. אני חולה על כדורשת-עף וגם אני מתהההה על כדורסל בעיקר!! 29.מקום אהוב להיות בו: החדר שלי.. הבית שלי!!! אבל החדר בעיקר הוא מהמם חולה עליו!! 30.מקום לא אהוב להיות בו:אממ.. אני לא מתה על ביצפר.. ממש לא מתה!! האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לא וגם אני לא אעשן בעתיד 32.עישנת סמים? לא וגם אני לא אשתמש בעתיד 33.הברזת מבצפר? לא.. ואולי בעתיד חחח 34.הרבצת למורה? לא.. למרות שהן דורשות את זה כמעט כל הזמן 35. הושעת מבצפר? לא!! 36.התנשקת? **סודי** ביותר 37.אכלת חלווה? מה הקשר לאכלת חלווה? טוב בעצם אכלתי וזה מגעיל.. יש לזה טעם של אבק.. מי שמסכים איתי שישים
38.החלקת על בננה? לא חח.. אבל ראיתי מישהו שכן.. זה לא מראה מלבב ממש 39.הפלצת בציבור? לא.. אבל הרחתי מישהו וגם ראיתי.. פיחסה זה גם לא ריח מלבב ממש.. טוב ממש לא מלבב 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? יאפפ.. כל דבר שאני עושה תופסים אותי בסוף.. אנשים תתחילו להתעלם קצת!! 41.היית בשירותים יותר משעה? יאפפפפפפפ.. לא מאחלת לאף אחד!! 42.השתין עליך כלב? לא.. 43.חירבנה עלייך יונה? לא אבל על חברה שלי כן חח.. 44.הרבצת לחבר טוב? יאפפ.. בגן שהיא לקחה לי ת'ברבי.. חח סתם מי זוכר בכלל?!?! 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? אמ.. רק בכמה חודשים.. 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? גם רק בכמה חודשים..... 47.התכתבת בצ'אט? יאפפ 48.התאכזבת? יאפפ.. כן 49.בכית בגלל אהבה? כן.. עצוב 50.נפרדת ממישהו? כן 51.נפרדו ממך?כן 52.התאהבת במבט ראשון?כן 53.חשבת להתאבד? ל-א-! 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? ברורר.... אני לא מבינה איך לכם לא קרה.. =\\ 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שתישאר נהדרת ומקסימה!! (?!WTF?!)

NoFaRi1

New member
../images/Emo111.gif

חחחח טוב אז מתחילים... 1.שם: נופר 2.גיל: 14 3.גובה: 1.62 4.משקל:
5.צבע עיניים: ירוק 6.צבע שיער: שטני 7.מאכל אהוב: תותים 8.שתייה אהובה: דיאט קולה 9.צבע אהוב: אדום כתום ורוד כחול סגול שחור :) 10.מקצוע אהוב: אין כזה :/ 11.מורה אהוב: המחנכת שלי והמורה למתמטיקה 12.חבר אהוב: יוני. אבל גם כל השאר אהובים
13.חברה אהובה: קשה לחשוב על אחת שהכי מכולם.. 14.שם אהוב לבת: דנה 15.שם אהוב לבן: עידן 16.מספר מזל: 8 17.חבר\ה יש\אין: אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? קיץ 19.טעם גלידה אהוב: וניל וריבת חלב 20.פרי אהוב: תותים 21.ירק אהוב: תירס 22.שחקן אהוב: יש המון P: 23.שחקנית אהובה: כנ"ל 24.זמר אהוב: עברי לידר 25.זמרת אהובה: ג'סיקה סימפסון 26.בע"ח אהוב: כלב
27.תחביב אהוב: יש הרבה.. P: 28.ספורט אהוב: ממ ספינינג
29.מקום אהוב להיות בו: כפר עזה 30.מקום לא אהוב להיות בו: בצפר האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? כן 32.עישנת סמים? לא 33.הברזת מבצפר? כן 34.הרבצת למורה? לא 35. הושעת מבצפר? כן 36.התנשקת? כן 37.אכלת חלווה? כן 38.החלקת על בננה? לא 39.הפלצת בציבור? חח בציבור קטן
40.עשית משהו רע ותפסו אותך? כן 41.היית בשירותים יותר משעה? לא
42.השתין עליך כלב? לא
43.חירבנה עלייך יונה? לא
44.הרבצת לחבר טוב? בטח :) 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא 47.התכתבת בצ'אט? כן 48.התאכזבת? כן 49.בכית בגלל אהבה? לא 50.נפרדת ממישהו? כן 51.נפרדו ממך? לא 52.התאהבת במבט ראשון? לא 53.חשבת להתאבד? לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? היו... לא נזכרת כרגע :p 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שתמשיך להיות נהדרת ומקסימה

../images/Emo27.gif

1.שם:אלי 2.גיל:14 3.גובה:לא דע 4.משקל:לא דע 5.צבע עיניים:חום 6.צבע שיער:חום 7.מאכל אהוב:פנקייק 8.שתייה אהובה:קוקה קולה 9.צבע אהוב:טורקיז 10.מקצוע אהוב:אומנות 11.מורה אהוב:יש דבר כזה ?! חח סתם , מולי 12.חבר אהוב:בן ואמיר 13.חברה אהובה:מור ז. 14.שם אהוב לבת:ציפורה , חחחח סתם , עדן 15.שם אהוב לבן:גל 16.מספר מזל:6 17.חבר\ה יש\אין:יש 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? אביב 19.טעם גלידה אהוב: שוקולד צ'יפס 20.פרי אהוב: מנגו 21.ירק אהוב: פלפל צהוב 22.שחקן אהוב: אשטון קוצר השרוט 23.שחקנית אהובה: טרה ריד 24.זמר אהוב: אין 25.זמרת אהובה: סיוון 26.בע"ח אהוב: כלב 27.תחביב אהוב: לצאת לבלות 28.ספורט אהוב: קפיצה בחבל , חחח סתם , כדורגל 29.מקום אהוב להיות בו: האומן 17 30.מקום לא אהוב להיות בו: האם אי פעם...מממ , בטעות פעם הגעתי לסימטה של יצאניות בפריז חחחח , שמה לא נראה לי ששאני ירצה להיות שוב.... 31.עישנת סיגריות? חח כה 32.עישנת סמים? לא 33.הברזת מבצפר? כל יומיים 34.הרבצת למורה? לא 35.הושעת מבצפר? ביסודי פעם אחת... 36.התנשקת? בטח 37.אכלת חלווה? חחחחחחחח כה 38.החלקת על בננה? לא 39.הפלצת בציבור? לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? מממ....לא זכור לי... 41.היית בשירותים יותר משעה? חחחח לא 42.השתין עליך כלב? לא 43.חירבנה עלייך יונה? לא, על האוטו.. 44.הרבצת לחבר טוב? בצחוק 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? לא 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? כה 47.התכתבת בצ'אט? כה 48.התאכזבת? פעם ב... 49.בכית בגלל אהבה? לא 50.נפרדת ממישהו? כה 51.נפרדו ממך? כה 52.התאהבת במבט ראשון? כה 53.חשבת להתאבד? לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כה, ואני לא יפרט... 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? בריאות ,אושר ועושר , הצלחה בכל מעשה ידיה

למעלה