55 שאלות

אני רוצה גם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יעל קבנוב 1.68 58 ירוק בלונד המבורגר קולה תכלת ושחור פילוסופיה איכס מורים אתם לא מכירים חחח גם לא מכירים יסמין כל שם עם י' 8 אין חורף וניל נוגט תפוח מלפפון קיאנו ריבס הילארי דאף תם פטרובר אורית ארנב לרקוד ריקוד קולנוע דיר חזירים כה אני מעשנת לא סמים! ברור שהברזתי כן החטפתי כאפה למנהל לא הושעתי ברור שהתנשקתי אני בת 13!!! איכס חלבה אכלתי לא...זה רק בסרטים לא נראה לי כמו כולם לא.... מה פתאום!אבל כלב נשך אותי... לא ברור יאפ...בחמש וחצי שנים לאאא ברור..ראש גדול צ'אט שולט! מן השתם ברור המוןןןןןןןןןןן נפרדתי תמיד לא ברורררר לא רק חשבתי ניסיתי להתאבד כן..נפלתי לתוך בריכה באמצע צירפות שלום!

הנה שלי

1. יהונתן 2. 15 3. מטר 76 4. 58 ק"ג 5. חום ירוק כזה... 6. חום ג'ינג'י 7. צ'יפס 8. קולה 9. כחול 10. היסטוריה (רק בגלל המורה) 11. עמוס (המורה להיסטוריה) 12. אסף 13. נעמה 14. לא ידוע 15. לא יודע 16. 5 17. אין... 18. קיץ 19. תות (אני אלרגי לחלב...) 20. תפוח 21. עגבניה 22. לא יודע 23. לא יודע 24. לא יודע 25. לא יודע 26. כלב 27. קפוארה/עיצוב גרפי 28. קפוארה 29. הבית שלי -> החדר שלי 30. הבצפר המזדיין כוס אמא שלו!!! 31. לא.... 32. לא.... 33. לא אני מתנהג יפה 34. כן... 35. לא 36. כן 37. לא ואני לא מתכוון לאכול... 38. לא!!! איזה שאלה מטומטת... 39. לא 40. כן 41. לא 42. לא 43. כן אבל מזמן 44. כן איזה באסה 45. לא 46. לא 47. כן תמיד זה מאוד משעמם... 48. כן 49. לא 50. לא 51. לא 52. כן נראה לי... 53. לא!!!!11 54. אולי לא זוכר 55. שתצליח ותתפתח כלכלית ושתתפתח בהכל ושתסלק מכאן כבר את הערבים המזדיינים האלה... אני מקווה שזה עניין אותכם... אותי זה דיי שיעמם אבל חפיף...

שלי........

1.שם:רזי 2.גיל:___ 3.גובה:אין לי מושג לא מדדתי מזמן.... 4.משקל:אין לי שמץ... 5.צבע עיניים:חום 6.צבע שיער:חום שחור 7.מאכל אהוב:פיצה 8.שתייה אהובה:ספרייט 9.צבע אהוב:ורוד/סגול/כחול 10.מקצוע אהוב:אנגלית...(בגלל המורה) 11.מורה אהוב:המורה לאנגלית...(מן הסתם......) 12.חבר אהוב:ידיד ו.....יש לי הרבה 13.חברה אהובה:אילת 14.שם אהוב לבת:טליה 15.שם אהוב לבן:גיא/רועי 16.מספר מזל:1/3/9 17.חבר\ה יש\אין:אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? קיץ 19.טעם גלידה אהוב:וניל/תות 20.פרי אהוב:מנגו 21.ירק אהוב:איןןןןןןןןןןןן 22.שחקן אהוב:יהודה לוי+רן דנקר+השחקנים של ראש גדול כמובן....ואני כוללת כאן גם את בלילי....... 23.שחקנית אהובה:רננה רז+ מאיה דגן+ כל השחקניות של ראש גדול... 24.זמר אהוב:מסיקה+סקעת+יהודה לוי........ 25.זמרת אהובה:נינט+מאיה דגן+ עדי כהן קצת.... פשוט התחלתי ששתעתי את השיר שלה בטקס לילדי וראיטי... ואז גם ב"חלומות מתגשמים".... של כל שלישית הגמר כדי להוריד..... 26.בע"ח אהוב:דולפין 27.תחביב אהוב:לרקוד 28.ספורט אהוב:לרקוד.. 29.מקום אהוב להיות בו:חברות... קניון(אני חולת קניות...) 30.מקום לא אהוב להיות בו:בית- ספר ולפעמים גם בבית האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות?לא! 32.עישנת סמים?לא! 33.הברזת מבצפר?המון...
34.הרבצת למורה?לא! 35. הושעת מבצפר?לא! 36.התנשקת?עדין לא.....! 37.אכלת חלווה?כן..(מה זאת השאלה הזאת קצת בלי קשר אההה?!?!?) 38.החלקת על בננה?לא... 39.הפלצת בציבור?לא! 40.עשית משהו רע ותפסו אותך?כן העתקתי במיבחן והמורה תפסה אותי עם הפתק ביד..... 41.היית בשירותים יותר משעה?לא............. 42.השתין עליך כלב?לא! 43.חירבנה עלייך יונה?לא! 44.הרבצת לחבר טוב?אם כ אז בצחוקים.... 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן...אבל לא בהפרש עצום מקסימום חודשיים... 46.יצאת עם מישהו קטן ממך?לא...... 47.התכתבת בצ'אט?רק בצ'אט של "ראש גדול" 48.התאכזבת?המון...... 49.בכית בגלל אהבה?יותר מידי.... 50.נפרדת ממישהו?כן 51.נפרדו ממך?לא 52.התאהבת במבט ראשון? ממבט שלישי אולי כן.....אבל לא מראשון.... 53.חשבת להתאבד?חס וחלילה החיים יפים למה להרוס אותם?? 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?כן... לכולם קרה אבל לא עולה לי משהו בראש עכשיו... 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? ש=ל=ו=ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התשובות שלי...

1.שם: אור 2.גיל:14 3.גובה: 169 4.משקל: ---- מה זה מעניין אותכם?!?! 5.צבע עיניים: טורקיז 6.צבע שיער: בלונד 7.מאכל אהוב: בראוניז ושוקולד למניהם 8.שתייה אהובה: תפוזים סחוט 9.צבע אהוב: כל הצבעים אבל הכי הכי- ורוד, כתום, וירוק 10.מקצוע אהוב: ספורט...הסבר: אצלנו בבצפר לומדים 2 כיתות ביחד בכל שיעור ספורט אבל מחלקים את הבנים והבנות בנפרד, אז אני יכולה לראות כל שיעור ספורט את הילד שאני אוהבת שהוא מהכיתה השניה שלומדת איתנו ... 11.מורה אהוב: יעל המורה אנגלית 12.חבר אהוב: אהוד, אור, נתי-B ,בר,אלעד,ועוד כמה..... 13.חברה אהובה:הדר ויעל!! 14.שם אהוב לבת:בל וחופית 15.שם אהוב לבן: בר 16.מספר מזל: 64 17.חבר\ה יש\אין: עדיין אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? אביב וסתיו 19.טעם גלידה אהוב: פרוזן יוגורט עם פטל קיווי ואפרסק- שילוב מ-נ-צ-ח 20.פרי אהוב: פומלית 21.ירק אהוב: אגבניה 22.שחקן אהוב: אין אחד מסויים 23.שחקנית אהובה: מרי קייט ואשלי אולסן 24.זמר אהוב: אין מסויים 25.זמרת אהובה: אשלי וג'סיקה סימפסון 26.בע"ח אהוב: סנאי וחמוס 27.תחביב אהוב: לרקוד,לשיר, ולשמוע מוסיקה 28.ספורט אהוב: ריקוד נחשב?! 29.מקום אהוב להיות בו: בבית בחדר מכורבלת בפוף.... 30.מקום לא אהוב להיות בו: בצפר בזמן שיעור משעמם האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? חס וחלילה!!!!!!!! 32.עישנת סמים? בטח!! סתם סתם מה נראה לכם?!?! 33.הברזת מבצפר? חס ושלום! 34.הרבצת למורה? הייתי רוצה אבל לא...:) 35. הושעת מבצפר? גם לא 36.התנשקת? לא 37.אכלת חלווה? איכסססססס 38.החלקת על בננה? מה פתאום?! 39.הפלצת בציבור? בוודאי אני עושה את זה כל יום!! חחח סתם סתם 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? כן חחח 41.היית בשירותים יותר משעה? לאאא 42.השתין עליך כלב? לא 43.חירבנה עלייך יונה? גם לא 44.הרבצת לחבר טוב? לא 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן אבל רק בשנה 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא 47.התכתבת בצ'אט? מן הסתם, מי לא?!? 48.התאכזבת? כן, זה היה משעמם 49.בכית בגלל אהבה? כן 50.נפרדת ממישהו? כן 51.נפרדו ממך? כן...החלטנו להפרד ביחד... 52.התאהבת במבט ראשון? כן 53.חשבת להתאבד? לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כן 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שתמשיך להיות נהדרת!! :) זהווווווווווו עניתי על כל השאלות...!!

../images/Emo41.gif 55 תשובות ../images/Emo41.gif

1.שם: אלינה 2.גיל: 11 ו-11 חודשים (יומולדת ב-2.3.93) 3.גובה: 1.48 4.משקל: בערך 40 נראה לי 5.צבע עיניים: חום בהיר 6.צבע שיער: שאטני עם 2 פסים בלונדיניים חחחח 7.מאכל אהוב: פיצה, פירות וירקות (חוץ מקישוא, אפרסמון ועוד כמה) 8.שתייה אהובה: קוקה-קולה 9.צבע אהוב: כל גווני הכחול 10.מקצוע אהוב: אנגלית וספורט (למרות שאני לא מצטיינת בספורט... אני בסדר... אי-שם באמצע) 11.מורה אהוב: חוה לופן - המחנכת 12.חבר אהוב: דני ורוני
הידידים הכי טובים שלי
13.חברה אהובה: ויקה המותק חולה עלייך כפרושה
14.שם אהוב לבת: יסמין, ספיר, תות, ג'יימי או סול (תלוי בארץ מגורים) 15.שם אהוב לבן: רועי, עידו, שון או רוני (תלוי בארץ מגורים) 16.מספר מזל: 6 17.חבר\ה יש\אין: אין... 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? אביב, הכי סבבה
19.טעם גלידה אהוב: קרמבו (יש
זה גלידת וניל עם העוגיות שיש בקרמבו), ובעיקר טעמי פירות (בעיקר פסיפלורה ופירות יער
) 20.פרי אהוב: תות, פסיפלורה, לימון, אבטיח, בננה ואפרסק 21.ירק אהוב: אמממ... מלפפון חמוץ וגמבה אדומה 22.שחקן אהוב: שחקני ראש גדול, יהודה לוי, יון תומרקין 23.שחקנית אהובה: שחקניות ראש גדול, לינדזי לוהאן 24.זמר אהוב: אין 25.זמרת אהובה: אני מהפריקים שאוהבים גם את לינדזי לוהאן וגם את הילארי דאף (שבמקרה הן יריבות...) 26.בע"ח אהוב: חתולים, אוגרים וכלבים
27.תחביב אהוב: לשחק סימס 2, לנסוע לקניון, ללכת לקולנוע, לראות טלוויזיה ולטוס לחו"ל
28.ספורט אהוב: מחניים
29.מקום אהוב להיות בו: בית, קניון, בריכה... 30.מקום לא אהוב להיות בו: בשוק
האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לאאאא
בעעעעעעע
32.עישנת סמים? דוחה לגמרי
אין מצב
33.הברזת מבצפר? כן... פעם אחת... זה העיק לי על המצפון חחח... 34.הרבצת למורה? כמעט
רק דחפתי
35.הושעת מבצפר? לא... 36.התנשקת? כן, לא צרפתית... 37.אכלת חלווה? כן... 38.החלקת על בננה? לא, על משהו אחר, לא זכור לי מה... 39.הפלצת בציבור? לא
איכססס... 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? כן... סיפור ארוך... אני אפרט בהודעה הבאה... 41.היית בשירותים יותר משעה? לא... מי סופר
42.השתין עליך כלב? לא
43.חירבנה עלייך יונה? לאאאאאא
44.הרבצת לחבר טוב? כן... 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן... בשנה... 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לאאא
47.התכתבת בצ'אט? ב-ר-ו-ר
מי לא
48.התאכזבת? כן... 49.בכית בגלל אהבה? כמעט כל הזמן... בגלל.... ר.ו.... 50.נפרדת ממישהו? כן... זה היה עצוב לשבור למישהו ת'לב... 51.נפרדו ממך? לא... 52.התאהבת במבט ראשון? לא... רק אחרי שיחה קצרה אני יכולה להתאהב... 53.חשבת להתאבד? לא
למה לי
החיים הם מתנה
54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כן... אפרט בהודעה הבאה... 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו? חחחח כלום

בובה1231

New member
התשובות שלי

1.שם:הילה בוטביקה 2.גיל:14 3.גובה:1.54 4.משקל:45 5.צבע עיניים:חום 6.צבע שיער:חום 7.מאכל אהוב:מקרונים עם שניצל 8.שתייה אהובה:מים 9.צבע אהוב:ורוד 10.מקצוע אהוב:אין 11.מורה אהוב:אין 12.חבר אהוב:לירון בן דוד 13.חברה אהובה:חן איבגי 14.שם אהוב לבת:רותם 15.שם אהוב לבן:מאור 16.מספר מזל:9 17.חבר\ה יש\אין: יש 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? קיץ 19.טעם גלידה אהוב: שוקולד עוגיות 20.פרי אהוב:תפוח 21.ירק אהוב:מלפפון 22.שחקן אהוב:בנחמין 23.שחקנית אהובה:לא יודעת 24.זמר אהוב:תמיר גל יוסי עדן ראובן המלאך ונוריאל 25.זמרת אהובה:ענבר ישראל ניבין ליאת בנאי רינת בר 26.בע"ח אהוב:כלב 27.תחביב אהוב: לצאת 28.ספורט אהוב: 29.מקום אהוב להיות בו: ים 30.מקום לא אהוב להיות בו: שוק האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות?כן 32.עישנת סמים?לא 33.הברזת מבצפר?כן 34.הרבצת למורה?בערך.. 35. הושעת מבצפר?כן 36.התנשקת?כן 37.אכלת חלווה?כן 38.החלקת על בננה?לא 39.הפלצת בציבור?כן 40.עשית משהו רע ותפסו אותך?כן 41.היית בשירותים יותר משעה?לא 42.השתין עליך כלב?לא 43.חירבנה עלייך יונה?לא 44.הרבצת לחבר טוב?כן 45.יצאת עם מישהו גדול ממך?כן 46.יצאת עם מישהו קטן ממך?כן 47.התכתבת בצ'אט?לא 48.התאכזבת?כן 49.בכית בגלל אהבה?כן 50.נפרדת ממישהו?כן 51.נפרדו ממך?כן 52.התאהבת במבט ראשון?כן 53.חשבת להתאבד?לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?כן 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שתיהיה יפה

טוב אז ככה:

40. (השאלה: עשית משהו רע ותפסו אותך?) אז ככה: איזה פעם אחת כשרציתי לקנות גלידה, היה חסר לי שקל, אז הלכתי לחדר כאילו כלום, והכנסתי "בטעות" יד לתוך הקופת חסכון של אח שלי... באתי להוציא את השקל ופתאום אח שלי נכנס לחדר
הוא כמעט רץ לספר לאמא שלי חחח אבל אמרתי לו שאני יחזיר לו 2 ₪ אם הוא לא ייספר... 54. (השאלה: קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?) אז ככה: יום אחד הלכתי ברחוב ופתאום ראיתי את חברה שלי, באתי להגיד לה היי ופתאום בום
נכנסתי עם הראש ישר בעמוד... זה קרה כשהסתובבתי אליה, אמרתי לה היי, הסתובבתי בחזרה ובום
זה כאב...

lim02

New member
שלי..

.שם: לימור 2.גיל: 14 3.גובה:1.63 בערך.. חח 4.משקל: אין לי מושג.. 5.צבע עיניים: לא מוגדר.. כחול ירוק .צבע שיער: חום שוקולד חלב.. חח או שוקולטה.. 7.מאכל אהוב: אוכל של בית 8.שתייה אהובה: שוקולטה 9.צבע אהוב:כחול 10.מקצוע אהוב: ספרות (?) 11.מורה אהוב: אמ.. ללשון.. 12.חבר אהוב: כולם.. 13.חברה אהובה:כולם.. 14.שם אהוב לבת:המון... 15.שם אהוב לבן: יש המון.. 16.מספר מזל: 2 17.חבר\ה יש\אין:אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? אביב בעיקר, אבל שיש חורף אני רוצה קיץ וההפך 19.טעם גלידה אהוב: וניל עוגיות 20.פרי אהוב: בננה 21.ירק אהוב: מלפפון 22.שחקן אהוב:הרבה.. 23.שחקנית אהובה:הרבה.. 24.זמר אהוב: אין ספציפי.. 25.זמרת אהובה:כנ"ל.. .בע"ח אהוב: כלבים, דולפינים וסוסים 27.תחביב אהוב: לקרוא וחברים 28.ספורט אהוב: כדורעף 29.מקום אהוב להיות בו: רמת הגולן 30.מקום לא אהוב להיות בו: איפה שהזבל בבנין שלי.. האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לא 32.עישנת סמים? לא 33.הברזת מבצפר? כן.. 34.הרבצת למורה? לא . הושעת מבצפר? לא 36.התנשקת? כן 37.אכלת חלווה? כן 38.החלקת על בננה?לא 39.הפלצת בציבור? לא .עשית משהו רע ותפסו אותך? כן 41.היית בשירותים יותר משעה? לא 42.השתין עליך כלב? חח לא.. 43.חירבנה עלייך יונה? לא 44.הרבצת לחבר טוב? בצחוק 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? בכמה חודשים 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא 47.התכתבת בצ'אט? כן 48.התאכזבת? כן. 49.בכית בגלל אהבה?לא 50.נפרדת ממישהו? כן 51.נפרדו ממך? עדיין לא.. 52.התאהבת במבט ראשון? לא 53.חשבת להתאבד?לאא!! 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? חח המוןן אבל זה סתם מצחיק אותי 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שתמשיך להיות ארץ..

lilo the sexit

New member
תשובות!!כתבתי גם על השחקנים כנסו!

זה לא טיפשי...... 1.שם:ליאת כינוי:לילו 2.גיל:11 וקצתתתת...... 3.גובה:1:50 4.משקל:לא יודעת לא בדקתי מזמן!! 5.צבע עיניים:כחול כמו של ספיר דרמוןן!!!!!! 6.צבע שיער:חום כהה בערך.... 7.מאכל אהוב:פסטה,ספגטי ופיצה! 8.שתייה אהובה:קולה! 9.צבע אהוב:כחול,תכלת. 10.מקצוע אהוב:חשבוןן!!בתעודה:מצוין מאודד!! 11.מורה אהוב:רוניתתת!! 12.חבר אהוב:יש לי 2 ידידים חמודים אבל אני לא אגיד את שמם כי יחשבו שאני רוצה להפריד ביניהם בכיתה! 13.חברה אהובה:עדןןן השווהה!! 14.שם אהוב לבת:גם שחר זה גם שם לבת כמובןן! יעל ואלמה זה גם שם מיוחד עצה:מי שקשה לו לבחור שיחשוב איזה שם הוא היה נותן ליד שלו! 15.שם אהוב לבן:רועי,שחר ונמרוד.... 16.מספר מזל:אמממ לא יודעת! 17.חבר\ה יש\אין:אין אוףףף
הלואי ויהיה לי ת'גבר הנכוןן! 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב??:קיץ......הכי כייף להשתזף לא להישרףף! 19.טעם גלידה אהוב:יש גלידה שטוענים שהיא בטעם סבון אבל לא נכון היא עם סוכריות גומי בצורות של חיות כאלו....בטעם תות בננה כזה...יאמיי! 20.פרי אהוב:תפוח ודובדבנים הפירות הכי רומנטיים! 21.ירק אהוב:אמממ אני אוהבת מלפפון.... 22.שחקן אהוב:יהונתן שנברג רועי ויינברג גור מורד ואדם הירש 23.שחקנית אהובה:אממ אלמה בן זאב,ספיר דרמון 24.זמר אהוב:שי גבסוווו!!אבל אם גור מורד אומר שהוא אוהבת להלחין לכתוב שירים והוא זמר בעצמו אז אני בטוחה שגם לו יש כל מהמםםםםם 25.זמרת אהובה:אני אוהבת את הכל של יעל מראש גדול-ספיר דרמון! 26.בע"ח אהוב:אני אלרגית ורב הבעלי חיים עם פרווה אז אף אחד אבל חתולים בהחלט חמודים! 27.תחביב אהוב:להיות ב-ICQ-276075572 לכל המעוניינים! 28.ספורט אהוב:אמממ פעם אהבתי כדורשת אבל עכשיו לא אני אוהבת מלך הסלים! 29.מקום אהוב להיות בו:בפורום בזמן שיחה עם גור מורד החמודד!!! 30.מקום לא אהוב להיות בו:שירותים.... האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות?-לאא 32.עישנת סמים?-לאא 33.הברזת מבצפר?-מלהקת מחול של ביתהספר 34.הרבצת למורה?-לא אבל אתם צריכים לראותת'פרצוף של המורה ברכה כשהיא רבה... 35. הושעת מבצפר?-לאא מה אני במוסד או מהה? 36.התנשקת?-צרפתית-לא בפה אולי בלחי 100000000 פעםם! 37.אכלת חלווה?-כן! 38.החלקת על בננה?-לא! 39.הפלצת בציבור?-בטח בטח שכןן מה אנחנו כיתת הפלצנים אתם היחידים בעולם שלא יודעים 'שבעת לכם! 40.עשית משהו רע ותפסו אותך?-אממממממ הרבצתי לאח שלי אבל גם הוא הרביץ לי אז לא אענישו! 41.היית בשירותים יותר משעה?-כן נרדמתי על השטיח בשירותים שלנו אחרי המקלחת... 42.השתין עליך כלב?-לא אבל על העץ כן... 43.חירבנה עלייך יונה?-זה עושה מזל טוב אבל לא... 44.הרבצת לחבר טוב?-כן חחח...אבל גם היא הרביצה לי זה לא פיירר נווו! 45.יצאת עם מישהו גדול ממך?-בטח שכןן! 46.יצאת עם מישהו קטן ממך?כן חחח..בשנה בערךך אבל איתי בכיתה הוא חכם מידיי! 47.התכתבת בצ'אט?כןןןן!! 48.התאכזבת?-כן כשהשחקנים לא עונים לי ואני יכולה אבל להבין! 49.בכית בגלל אהבה?כן! 50.נפרדת ממישהו?-כן לפני כמה שבועות 51.נפרדו ממך?-יס! 52.התאהבת במבט ראשון?-אמממ לא... 53.חשבת להתאבד?-כן ולא קשור לזה ששחקן אחד לא ענה לי! 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?-נפלתי במדרגות בית הספר אאו'ץ! 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו?????-תשפרו ת'ציונים שלכם!חחח סתם סתם בסדר.....בזכות השחקנים הנהדרים שלנווו של ראש גדול תיהיה עונה שניה יחי מדינת ישראל!!

JustME79

New member
רק חצי מהתשובות

אני עונה רק לחלק השני אין לי כוח לתשובות ארוכות: האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? כן 32.עישנת סמים? לא 33.הברזת מבצפר? דהה 34.הרבצת למורה? עוד לא 35. הושעת מבצפר? כן 36.התנשקת? לא 37.אכלת חלווה? כן 38.החלקת על בננה? לא =/ 39.הפלצת בציבור? לא =/ 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? תמיד 41.היית בשירותים יותר משעה? לא =/ 42.השתין עליך כלב? לאאא.. 43.חירבנה עלייך יונה? לא.. 44.הרבצת לחבר טוב? כן
45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כל הזמן 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? אממ לא 47.התכתבת בצ'אט? בטח 48.התאכזבת? כן 49.בכית בגלל אהבה? כן 50.נפרדת ממישהו? כן 51.נפרדו ממך? כן 52.התאהבת במבט ראשון? כן 53.חשבת להתאבד? כן 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כן חחח רוב התשובות זה "כן"

תשובות...

1. שם- מיקי 2. גיל- 13 וחצי 3. גובה- 1.61 (ניראה לי..) 4. משקל- 45 וחצי (ניראה לי...) 5. צבע עיניים- ירוק/כחול 6.צבע שיער- שתני 7. מאכל אהוב- אמ... וואי.. עדיף כבר להגיד מאכל לא אהוב... יותר קצר! חחח 8.שתייה אהובה- מיץ 9. צבע אהוב- כתום 10. מקצוע אהוב- אמ... היסטוריה 11. מורה אהוב- שאלה מכשילה ... אממ...המורה לאזרחות והיסטוריה ניראה לי.. 12. חבר אהוב- גם משהוא שקוראים לו מיקי!חחחחח 13. חברה אהובה- יש הרבה אבל נגיד ש.. מאיה (אתם לא מכירים) 14. שם אהוב לבת- אלמה 15. שם אהוב לבן- דן 16. מספר מזל- 7 17. חבר- אם חבר דמיוני לא נחשב אז... לא... חחח 18. עונה- קיץ! 19. טעם גלידה אהוב- אוהבת את הכל אבל בעיקר תות 20. פרי אהוב- אבטיח, תפוז... 21. ירק אהוב- עגבניה חחח 22. שחקן אהוב- וואי... יש מלאן! ניבחר נציג- ג'ים קארי 23. שחקנית אהובה- גם כאן יש המון אבל נציגה- רנה זלווגר 24. זמר אהוב- אני אוהבת להקות- גרין דיי, לינקין פארק... 25. כמו 24... 26. בע"ח אהוב- כלבים 27. תחביב אהוב- לרקוד 28. ספורט אהוב- שחיה! 29. מקום אהוב להיות בו- בבית 30. מקום לא אהוב להיות בו- בציפר 31. עישנתי סיגריות- סיגריות? אין מצב! 32. עישנתי סמים- לא 33. הברזת מבציפר- אממ.. לא מהבציפר אבל משיעורים בבציפר כן 34. הרבצת למורה- לא 35. הושעת מבציפר- אולי פעם אחת אם ביכלל 36. התנשקת- להתנשק עם הכרית זה נחשב? חחח 37. אכלת חלווה- כן.. ש לי נסיון גם בזה! חחח 38.החלקתי על בנה- לא שזכור לי 39. הפלצת בציבור- פחחח... לא, לא ניראה לי... לפחות לא בזמן האחרון! פחחחח 40. עעשית משהו רע ותפסו אותך- אכן אכן 41. היית בשירותים יותר משעה- כן! הייתי שם שעה ושניה בדיוק! חח.סתם, סתם.. לא.. לא ניראה לי 42. השתין עליך כלב- לא... 43. חירבנה עליך יונה- אז עכשיו הבנתי מה זה הדבר המסריח הזה! חח.. סתם סתם... אולי... לא זוכרת 44. הרבצת לחבר טוב- אמממ... אם הרבצתי סימן שהוא לא היה כזה טוב... 45. יצאת עם משהו גדול ממך- כן 46. יצאת עם משהו קטן ממל- לא 47. התכתבת בצ'אט- אממ... כן!!!!!!! חחח 48. התאכזבת- יותר מדיי פעמים 49. בכית ביגלל אהבה- לצערי 50. נפרדת ממישהו- כן 51. נפרדו ממך- כן 52. התאהבת במבט ראשון- כן 23. חשבת להתאבד- לא ברצינות 54. קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר- יותר מדיי.... 55. לאחל לישראל? שהמצב הנוראי הזה יפסק! וואי.. יצא ארוווווך!

שגיא 1991

New member
שלי!

1.שם:שגיא 2.גיל:13 3.גובה:1.60 4.משקל:55 5.צבע עיניים:שחור 6.צבע שיער:שחור חום 7.מאכל אהוב:מרק 8.שתייה אהובה:קולה 9.צבע אהוב:כחול 10.מקצוע אהוב:אין 11.מורה אהוב:אין 12.חבר אהוב:אורי 13.חברה אהובה:ספיר ונטלי 14.שם אהוב לבת:כל השמות של הטבע 15.שם אהוב לבן:גם 16.מספר מזל:13 17.חבר\ה יש\אין:אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב?סתיו 19.טעם גלידה אהוב:וניל 20.פרי אהוב:תפוז 21.ירק אהוב:מלפון 22.שחקן אהוב:אין 23.שחקנית אהובה:אין 24.זמר אהוב:אין 25.זמרת אהובה:אין 26.בע"ח אהוב:תוכי 27.תחביב אהוב:לשחק במחשב 28.ספורט אהוב:כדור יד 29.מקום אהוב להיות בו:ים 30.מקום לא אהוב להיות בו:בית זונות? האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות?לא 32.עישנת סמים?לא 33.הברזת מבצפר?כן 34.הרבצת למורה?לא 35. הושעת מבצפר לא 36.התנשקת?כן 37.אכלת חלווה?לא 38.החלקת על בננה?לא 39.הפלצת בציבור?לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך?כן 41.היית בשירותים יותר משעה?לא 42.השתין עליך כלב?לא 43.חירבנה עלייך יונה?כן 44.הרבצת לחבר טוב?לא 45.יצאת עם מישהו גדול ממך?כן 46.יצאת עם מישהו קטן ממך?לא 47.התכתבת בצ'אט?כן 48.התאכזבת?כן 49.בכית בגלל אהבה?כן 50.נפרדת ממישהו?כן 51.נפרדו ממך?כן 52.התאהבת במבט ראשון?כן 53.חשבת להתאבד?לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?כן 55.אחת ואחרונה...כן מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שתשאר כמו שהיא

תשובות---ומשהו על החיים

חחחח טוב אז מתחילים... 1.שם: מיכל 2.גיל:14 3.גובה:לא יודעת-אבל דיי גבוהה 4.משקל:לא יודעת-אבל רזה 5.צבע עיניים:חום 6.צבע שיער:חום 7.מאכל אהוב:אמ...פסק זמן.. 8.שתייה אהובה:כל דבר חוץ ממים, קוקוס, פליפסורה. 9.צבע אהוב:לבן ושחור-צבעים שולטים 10.מקצוע אהוב: משחק, דוגמנות. 11.מורה אהובה: ריקי ושירלי 12.חבר אהוב:דור.א. 13.חברה אהובה:מעיין, נטע, בתאל 14.שם אהוב לבת:דורין 15.שם אהוב לבן:רועי, יותם. 16.מספר מזל:4 17.חבר\ה יש\אין:כרגע אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? אביב 19.טעם גלידה אהוב:שוקולד צ'יפס 20.פרי אהוב:תפוז,תות 21.ירק אהוב:מלפפון 22.שחקן אהוב:רועי וינברג--אני אוהבת אותו בלי שום קשר שהוא שחקן. 23.שחקנית אהובה: 24.זמר אהוב: אין בדיוק... 25.זמרת אהובה: אין בדיוק. 26.בע"ח אהוב:צ'ינצ'ילה 27.תחביב אהוב:לשיר,להצטלם. 28.ספורט אהוב: אין כזה דבר 29.מקום אהוב להיות בו: סינימה סיטי (ראיתי שם את השחקנים:רועי
ספיר דרמון וגור מורד ). 30.מקום לא אהוב להיות בו: ליד מזבל'ה וליד מקום עם פרות... האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לא 32.עישנת סמים? לא 33.הברזת מבצפר?חחחחחחחחחח כן -פעם אחת שיצאתי משיעור האחרון והלכתי הבייתה!! 34.הרבצת למורה? לא- מה אין לי מה לעשות בבצפר?.. 35. הושעת מבצפר? לא 36.התנשקת? עדיין לא - למרות שהציעו לי מלא אבל אני לא יודעת איך..:-\ 37.אכלת חלווה?אוי...איכססס 38.החלקת על בננה?חחחחחחחחחחחח לא 39.הפלצת בציבור? לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? אממ.... אני חושבת שכן-אני לא בדיוק זוכרת 41.היית בשירותים יותר משעה? לא... 42.השתין עליך כלב?חחחחחחחחח,לא 43.חירבנה עלייך יונה? חחחחחחחחחחחחח,לא-לא שזכור לי 44.הרבצת לחבר טוב? לא 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא 47.התכתבת בצ'אט? חחחחחחחחח,כן 48.התאכזבת? כן, ורוב הפעמים רק מהאהבה 49.בכית בגלל אהבה? כן
50.נפרדת ממישהו? מכל מי שהיה חבר שלי נפרדתי 51.נפרדו ממך? ממני עדיין לא נפרד אפ'חד 52.התאהבת במבט ראשון? כן... אהבה(לא הדדית) שנמשכה 4 שנים0-אבל לפני חודש נגמלתי
, עכשיו אני אוהבת את וינברג. 53.חשבת להתאבד? לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כן אני מאכלת לארץ שלנו: -אושר לכולם -שלום ביניו לארצות אחרות. -בריאות לתושבים. -הגשמת חלומות של התושבים. -אהבת נצחים---אלה אם כן לא מסתדרים אז יש ת'אפשרות להתגרש/להפרד. - קיצר, כל הטוב שבנאדם צריך ואפילו יותר... ועוד משהו... הכל לטובה, אל תקחו קשה את החיים -הם קצרים, ובכל זאת לא תצא מהם חיי. תיהיו האנשים הכי טובים ונדיבים, יום יבוא ויחזירו לכם טובה... מקווה שלא תשכחו את זה אפע'ם.. אוהבת את כולם ואת נמ''ש , מיכל

התשובות שלי

1. אדווה 2. עוד שבועיים 14 3. 1.68 4. אין לי מושג 5. חום 6. חום 7. ספגטי\גלידה 8. קולה 9. כתום\ ורוד 10. מדעים 11. ורד- מורה לאנגלית 12. עכשיו אין חברה אבל יש ידידים 13. חולה על כל החברות המושלמות שלי 14. שיר 15. מאור 16. 2 17. עכשיו אין חבר 18. גם חורף וגם קייץ 19. שוקולד או עוגיות 20. אגס 21. עגבניה 22. רועי וינברג המושלם 23. לינדזי לוהן 24. אשר 25. אבריל לוין וג'ניפר לופז 26. כלבים 27. ריקוד 28. כדוריד 29. אם זה מקום בעולם אז: ניו- יורק, קנדה ולוס- אנג'לס 30. לא ניראה לי שיש כזה מקום 31. לא 32. לא 33. לא 34. לא 35. לא 36. כן 37. לא 38. לא 39. לא 40. כן... חחח 41. לא 42. לא 43. לא 44. לא 45. לא 46. לא 47. כן 48. כן והרבה! 49. כן ןהרבה מאוד!!! 50. כן 51. כן 52. לא 53. לא 54. לא שזכור לי 55. שיהיה שלום!!!

shirel 1211

New member
תשובות...

1.שם: שיראל 2.גיל: 13 3.גובה: אין לי מושג 4.משקל: אין לי מושג 5.צבע עיניים: דבש 6.צבע שיער: חום- שטני 7.מאכל אהוב: קוסקוס, על האש, פיצה... 8.שתייה אהובה: קולה 9.צבע אהוב: כחול ולבן 10.מקצוע אהוב: שירה... חחח 11.מורה אהוב: המחנכת- מכיל 12.חבר אהוב: שלומי 13.חברה אהובה: מור 14.שם אהוב לבת: שיר-אל חחח 15.שם אהוב לבן: סהר 16.מספר מזל: אין לי, אבל שיהיה 8, 10 ו-6 17.חבר\ה יש\אין: אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? קיץ 19.טעם גלידה אהוב: מסטיק, פיסטוק ושוקולד צ'יפס 20.פרי אהוב: תותים, דובדן ואבטיח 21.ירק אהוב: אין אחד כזה 22.שחקן אהוב: רועי וינברג
23.שחקנית אהובה: אלמה בן זאב וספיר דרמון 24.זמר אהוב: הראל סקעת 25.זמרת אהובה: נינט טייב 26.בע"ח אהוב: דולפין 27.תחביב אהוב: לשחק, שליר, לרקוד ולבלות... 28.ספורט אהוב: כדור- עף 29.מקום אהוב להיות בו: קניון, ים, המיטה שלי....! 30.מקום לא אהוב להיות בו: בית ספר... חחח האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לא 32.עישנת סמים? לא 33.הברזת מבצפר? באישור ההורים.... 34.הרבצת למורה? לא 35. הושעת מבצפר? לא 36.התנשקת? אמממ... חצי נשיקה..? 37.אכלת חלווה? כן 38.החלקת על בננה? לא 39.הפלצת בציבור? לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? לא שזכור לי 41.היית בשירותים יותר משעה? לא 42.השתין עליך כלב? לא!! 43.חירבנה עלייך יונה? לא 44.הרבצת לחבר טוב? לא 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן... אבל לא חברים, כאילו! רק יצאתי... 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? כן, אבל לא חברים! 47.התכתבת בצ'אט? כן 48.התאכזבת? כן 49.בכית בגלל אהבה? כן 50.נפרדת ממישהו? לא 51.נפרדו ממך? לא 52.התאהבת במבט ראשון? לא... 53.חשבת להתאבד? לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? כן 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שיהיה כאן טוב, שלום ואהבה!

תשובות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

1.שם: עינת 2.גיל: 13.5 3.גובה: 1.64 4.משקל: לא יודעת - אני לא בודקת... 5.צבע עיניים: חום 6.צבע שיער: בלונדיני 7.מאכל אהוב: פלאפל 8.שתייה אהובה: מיץ מנגו 9.צבע אהוב: כחול 10.מקצוע אהוב: ספרות 11.מורה אהוב: גלי - המורה לספרות והבעה 12.חבר אהוב: דורוש , לירני ותמיר
13.חברה אהובה:ליטלי
ויפעתוש
וחליליקה
14.שם אהוב לבת: אור 15.שם אהוב לבן: שי 16.מספר מזל: 8 17.חבר\ה יש\אין: לא 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? אביב 19.טעם גלידה אהוב: וניל פיצפוצים 20.פרי אהוב: מנגו 21.ירק אהוב: גזר 22.שחקן אהוב: רן דנקר
23.שחקנית אהובה: נינט טייב
24.זמר אהוב:רן דנקר
25.זמרת אהובה:נינט טייב
26.בע"ח אהוב: כלב 27.תחביב אהוב: תיאטרון 28.ספורט אהוב: ריצה 29.מקום אהוב להיות בו: ים 30.מקום לא אהוב להיות בו: לא יודעת האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לא
32.עישנת סמים?ממש לא
33.הברזת מבצפר?לא
34.הרבצת למורה?לא
35. הושעת מבצפר?לא
36.התנשקת?לא...
37.אכלת חלווה? ברור
38.החלקת על בננה?לא
39.הפלצת בציבור?לא
40.עשית משהו רע ותפסו אותך?לא
41.היית בשירותים יותר משעה?לא
42.השתין עליך כלב?לא
43.חירבנה עלייך יונה?לא
44.הרבצת לחבר טוב?רק בצחוק...
45.יצאת עם מישהו גדול ממך?לא 46.יצאת עם מישהו קטן ממך?לא 47.התכתבת בצ'אט?כן 48.התאכזבת?המווון פעמים 49.בכית בגלל אהבה?
כל כך הרבה
50.נפרדת ממישהו?לא 51.נפרדו ממך?לא 52.התאהבת במבט ראשון? כן
53.חשבת להתאבד?לא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?לא 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? לא יודעת...

שבת שלום לכולם:)

1.שם:גלית 2.גיל:15 3.גובה:1.70כפרה על הגובה שליייי 4.משקל:48וחצי 5.צבע עיניים:חום כהה 6.צבע שיער:שחור צבוע 7.מאכל אהוב:פיצה:) 8.שתייה אהובה:קולה דהה 9.צבע אהוב:לבן\ורד\שחור 10.מקצוע אהוב:היסטוריה:) 11.מורה אהוב:מיכל המחנכת...תמיד מצילה אותי,אין עליה 12.חבר אהוב:יענו ידיד? ברור שעדן! 13.חברה אהובה:שרוני פוני שלי 14.שם אהוב לבת:אלינור 15.שם אהוב לבן:אביב 16.מספר מזל:7 17.חבר\ה יש\אין:אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב?קיץ 19.טעם גלידה אהוב:הכל 20.פרי אהוב:אפרסק,מנגו,אבטיח ומלון 21.ירק אהוב:פטריות יאמי:) 22.שחקן אהוב:קלייב אואן,בן אפלק 23.שחקנית אהובה:ג'וליה רוברטס..מלכה... 24.זמר אהוב:הראל מויאל,ליאור נרקיס 25.זמרת אהובה:ענבר ישראל 26.בע"ח אהוב:בעע 27.תחביב אהוב:ללכת למכון כושר,מחשב,ארו..ארו..והרבה הרבה ארו..(לטיפשים:ארו זה מועדון) 28.ספורט אהוב:אממ.. 29.מקום אהוב להיות בו:חדר שלי..בעצם..אפשר גם אצלו!!חחח סתם 30.מקום לא אהוב להיות בו:חדר המנהלת=\ האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות?כן...ניסיתי..ולא אהבתי. 32.עישנת סמים?לא... 33.הברזת מבצפר?יאפ 34.הרבצת למורה?עוד לא.. 35. הושעת מבצפר?לא,אף אחד לא מאמין לי...תמיד המורה שלי הצילה אותי מסילוקים 36.התנשקת?דההה 37.אכלת חלווה?כן,אני אוהבת! 38.החלקת על בננה?חחחחחחחח לא 39.הפלצת בציבור?WTF?!? 40.עשית משהו רע ותפסו אותך?כן 41.היית בשירותים יותר משעה?לא להגזים!!! 42.השתין עליך כלב?לא,חבל לו על החיים 43.חירבנה עלייך יונה?כן בלאטט 44.הרבצת לחבר טוב?כן..בצחוק 45.יצאת עם מישהו גדול ממך?כן..בשנתיים..לא משו רציני 46.יצאת עם מישהו קטן ממך?לא..אבל אני לא אתנגד:) 47.התכתבת בצ'אט?כן..לא הרבה 48.התאכזבת?ברור 49.בכית בגלל אהבה?ברור,מי לא? 50.נפרדת ממישהו?כן 51.נפרדו ממך?כן 52.התאהבת במבט ראשון?לא נראה לי שממבט ראשון,אבל משני כן 53.חשבת להתאבד?חשבתי פעם 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?קרה משו מביך אבל לא רציני 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו?????בעזרת השם שיהיה שלום

מואהאהאהאאה../images/Emo46.gif

חחחח טוב אז מתחילים... 1.שם:בר 2.גיל:13 3.גובה:1.45 וחצי 4.משקל:1.33 5.צבע עיניים:חרא
6.צבע שיער:שטני 7.מאכל אהוב:בורקס
8.שתייה אהובה:קולה
9.צבע אהוב:שחור ואדום
10.מקצוע אהוב:שיעור חופשי
11.מורה אהוב:אין
...אה..בעצם נחומלה החמודי
12.חבר אהוב:יש הרבה
אני בנאדם ידידותי..
13.חברה אהובה:גם הרבההה..
14.שם אהוב לבת:לוטן 15.שם אהוב לבן:אור 16.מספר מזל:8 17.חבר\ה יש\אין:אין
18.חורף,קיץ,סתיו,אביב?חורף
19.טעם גלידה אהוב:וניל עם עוגיות
20.פרי אהוב:קיווי
ומנגו
21.ירק אהוב:מלפלפון
22.שחקן אהוב:אושטון קוטצ'ר
24.זמר אהוב:דריק
25.זמרת אהובה:אבריל
|נמסה| 26.בע"ח אהוב:כיילב ותוכי עם שיער שחור
27.תחביב אהוב:להרוג ג'וקים
28.ספורט אהוב:כדורשת..
29.מקום אהוב להיות בו:MY ROOM 30.מקום לא אהוב להיות בו:שירותים
האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות?נופ 32.עישנת סמים?נופ 33.הברזת מבצפר?יאפ 34.הרבצת למורה?בערך
35. הושעת מבצפר?יאפ 36.התנשקת?יאפ 37.אכלת חלווה?נופ 38.החלקת על בננה?נופ
39.הפלצת בציבור?חחח לאא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך?אהא 41.היית בשירותים יותר משעה?לעע,רק שאני בדיכאון.. 42.השתין עליך כלב?לא
43.חירבנה עלייך יונה?יאפ,אבל זה עושה מזל טוב! 44.הרבצת לחבר טוב?לא
45.יצאת עם מישהו גדול ממך?אהא 46.יצאת עם מישהו קטן ממך?אהא 47.התכתבת בצ'אט?אהא 48.התאכזבת?אהא 49.בכית בגלל אהבה?אהא 50.נפרדת ממישהו?אהא 51.נפרדו ממך?אהא 52.התאהבת במבט ראשון?יאפ
53.חשבת להתאבד?אהא 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר?אהא 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו?????שיש לנו ארץ נהדרת

תשובות אמיתיות שלי... ../images/Emo41.gif

1.שם: אדוה 2.גיל: 12 (תאריך לידה 7/11/1992) 3.גובה: 1.63 4.משקל: 43 ק"ג 5.צבע עיניים: חום 6.צבע שיער: חום 7.מאכל אהוב: מרק...
8.שתייה אהובה: אין מועדף... 9.צבע אהוב: כחול&סגול&כתום&אדום 10.מקצוע אהוב: מתמטיקה, אומנות, תאטרון, לשון... 11.מורה אהוב: המורה לתנ"ך!!! (ובמקום השני: המורה ללשון) 12.חבר אהוב: לא יודעת... יש הרבה ידידים 13.חברה אהובה: אני בנאדם חברותי אז אין ספציפיות! 14.שם אהוב לבת:
לא יודעת... 15.שם אהוב לבן:
לא יודעת... 16.מספר מזל: 7 17.חבר\ה יש\אין: אין 18.חורף,קיץ,סתיו,אביב? סתיו, אביב 19.טעם גלידה אהוב: כל גליה שוקולדיתתת! 20.פרי אהוב: משמש (לא המיובש... זה שמוציאיםממנו את הגוגואים... חחח) 21.ירק אהוב: מלפפון... חחח, הכי נורמלי 22.שחקן אהוב: אין מועדפים... 23.שחקנית אהובה: אין מועדפות... 24.זמר אהוב: מי ששר יפה - זמר טוב!!! 25.זמרת אהובה: לא יודעת... מי ששרה יפה - זמרת טובה! 26.בע"ח אהוב: אניאוהבת בעלי חיים בכללי! 27.תחביב אהוב: להיות עם חברות, לטייל, לראות טלוויזיה, להיות במחשב, לשיר (לצערי ולצערכם הרב...), לרקוד, לשחק (תאטרון...), ועוד! 28.ספורט אהוב: כדורשת, כדורסל. 29.מקום אהוב להיות בו: בבית שלי. 30.מקום לא אהוב להיות בו: אה... "המגדל" (ריצת 1200 מ'... חחח) האם אי פעם... 31.עישנת סיגריות? לא, ואני גם לא מתכננת!!! 32.עישנת סמים? אף פעם, ואני גם לא רוצה, בעעע 33.הברזת מבצפר? לא 34.הרבצת למורה? לא... 35.הושעת מבצפר? לא... בינתיים 36.התנשקת? לא מגלה... חחח 37.אכלת חלווה? כן... מה הקטע?! חחח 38.החלקת על בננה? חחח, לא נראה לי
39.הפלצת בציבור? חחחחחחחח, לא 40.עשית משהו רע ותפסו אותך? כן....
41.היית בשירותים יותר משעה? לא. 42.השתין עליך כלב? לאאא 43.חירבנה עלייך יונה? 44.הרבצת לחבר טוב? אף פעם 45.יצאת עם מישהו גדול ממך? כן... 46.יצאת עם מישהו קטן ממך? לא 47.התכתבת בצ'אט? כן... בטח! 48.התאכזבת? כן... לצערי הרב... 49.בכית בגלל אהבה? ה-מ-ו-ן פעמים, ויש לי עדים! 50.נפרדת ממישהו? כן... 51.נפרדו ממך? כן... 52.התאהבת במבט ראשון? יאפפפ 53.חשבת להתאבד? לא... ואני ממש לא רוצה לחשוב על זה! 54.קרתה לך פאדיחה מביכה ביותר? ברור... חחח *חסוייי* 55.אחת ואחרונה... מה יש לכם לאחל לארץ ישראל הנהדרת והמקסימה שלנו????? שיהיה לנו רק טוב!

למעלה