A beautiful lie

../images/Emo41.gif A beautiful lie ../images/Emo41.gif

אוקיי, כזכור לכם, התחלנו בAttack רגע ההחלטה לרצות להשתנות. ABL הוא כבר התחלתו של התהליך- הסתכלות על החיים מנקודת מבט שונה לגמרי. וזהו תחילתו של המאבק לשינוי. Lie awake in bed at night And think about your life Do you want to be different? (different) Try to let go of the truth The battles of your youth 'Cause this is just a game זהו השלב שבו אתה יושב ובוחן את חייך, לא ממש לעמקם אלא מנקודת מבט כוללת. הם אמרו פעם ש a beautiful lie הוא במרחק אות אחת מלהיות a beautiful life אני מסתכלת על זה ככה, החיים היפים- האשליה של החיים היפים, היא לתמימים וזה למה התעתוע הוא כה יפה. התמימים הם אלה שרואים את החיים מנקודת מבט דיי שטוחה- לא בעיות כה חמורות, ללא ניגודים. ואז לאחר אובדן התמימות, בשלב שבו ההחלטה לשינוי הגיעה, באה בכלל המודעות לתמימות. הייתי תמים- בחנתי את חיי. צריך לשכוח מה"אמת" ומכל הקרבות הלא ריאליים והלא חשובים, כי זה לא החיים ,זה משחק- אשלייה יפה. השקר היפה, התעתוע היפה הוא החיים התמימים והשטוחים. וזה שקר שיפה להאמין, שקל להאמין ונוח להאמין. Such a beautiful lie to believe in It’s time to forget about the past To wash away what happened last (happend last) Hide behind an empty face Don’t ask too much or say 'Cause this is just a game פה כבר נקודת המבט היא הרבה יותר קיצונית. אין את הרצון להבין או לקלוט ויש את הרצון להתנתק מכל מה שהיה. Hide behind an empy face Don't ask too much or say יש את הרצון להיות במצב פאסימי לגמרי, יש פחד מהתגובה ופחד מאיטרקציה עם משהו או מישהו כי הכל שקר- על מנת להביא לשינוי יש להביא לניתוק מוחלט מכל מה שהיה פעם אני, בצורה הכי דרסטית וקיצונית. Everyone is lookin' at me I’m running around in circles, baby The quiet desperation is getting higher I’ve got to remember this is just a game אבל השינוי עוד לא שלם, הוא לא קיצוני עד הסוף, השינוי הוא כלפי פנים בלבד. I'm running aroung in circles baby הוא תמיד חוזר להתחלה, ולמה? כי עדיין עוד איכפת לו מאחרים, עדיין ישנם הספקות בשינוי, על אף האמונה השלמה בידיעה. התלות בחברה תיפסק לגמרי ב.. the kill
אוקיי כמה קישורים.. הממממ.. הניתוח של Attack שהיה בקומונה 30 מדברים על A beautiful lie הדיסק והשיר ממש כאן והשיר בdaily downlode בפיוז- להלהלהלה שום. אשמח להערות והארות. ניתוחים שונים וכולי. זאת נקודת מבטי בלבד וחשוב לי לציין את זה

pizi23

New member
זה ממש ניתוח יפה, ואין לי הרבה מה להוסיף אלא

רק לומר שהקונספט של הלהקה, המוסיקה שלהם- כלומר הסאונד והדרך שהם בונים את התפתחות המנגינה בשירים בהתאם תוכן, וכמובן המילים עצמן, עשו לי הרבה שינוי בפנים. זה לא קרה לפני הרבה זמן, ובגלל זה אני עדיין יכולה לשים לזה לב. כל פעם שאני שומעת את השירים, גם בדיסק הראשון (למרות שלא כולם) וגם בשני, אני כל כך מתרשמת מהמסר המדהים שיש בהם, ומתרגשת כל פעם מחדש, לא משנה כמה פעמים כבר שמעתי אותם. ורק עכשיו אני מתחילה להתאהב בדיסק הראשון... ואם בכל זאת להוסיף משהו- אז ההתייחסות שלהם ל- A BEAUTIFUL LIE היא כאל ביטוי בעל סתירה פנימית, כי איך יכול להיות שקר יפה. אבל בעצם מה שהם אומרים שזה לגמרי מסתדר כי אלה החיים, זה מסמל את כל הסתירות הפנימיות שיש בחיים והן אפילו הכרחיות כדי שנוכל להגשים את החלומות שלנו, את הפנטזיות שלנו ואת השאיפות שלנו, באמצעות עבודה קשה. זה גם מסמל את הסתירות הפנימיות שיש בכל אחד, כמו בשיר THE KILL שמדבר בעצם על מערכת היחסים שיש לכל אחד עם עצמו, עם כל מה שהוא דורש מעצמו, נותן לעצמו וכו'. WITHOUT GREAT STRUGGLE THERE ISN'T GREAT REWARD וזה המסר שלהם. חוצמזה, הרי כל השירים בדיסק מסודרים כמו פרקים בספר, שיש להם היגיון פנימי, והם מראים על תהליך כלשהו שעובר האדם, או יותר נכון תהליך כלשהו שהם עברו כלהקה וכאינדיבידואלים נפרדים. וזה כך, כי הם רוצים שכל אדם יאמין בעצמו וביכולות שלו להגיע רחוק, ולא יוותר לעצמו. דרך אגב, נראה לי שזה השיר היחיד שיש בו את המילה BABY... אולי אני טועה, אבל שמתי לב לזה, וזאת הסיבה גם שאני כל כך אוהבת אותם, אין להם כל מילה שנייה BABY, כמו בכל שאר השירים. וואו! חפירות לעת לילה
טוב, מספיק, אני הולכת ללמוד

../images/Emo45.gif

אני יודעת למה את מתכוונת. אני לא יודעת איך הייתי עוברת את השנה הקשה שעברתי בלי השירים האלה, וגיליתי אותם בדיוק בזמן. יש בשירים שלהם מסר לכל אדם, לכל מי ששומע את הדיסק וזה מאוד מנחם. זה דיסק שקצת גורם לך לפקוח עיניים וללכת בעקבותיו, לעשות את אותם הפעולות שהם מספרים עליהם, זה מה שאני אוהבת, זה דיק שגורם לך להיות מאוד אקטיבית והלכנס לכל התהליך בתוכו, זה לא דיסק שמרוחק ממך כלומר המוזיקה לבד והאדם ששומע אותה לבד, ישנה אינטרקציה והמפגש הזה חשוב לי. אני אוהבת מאוד את הדיסק הראשון, את כולו (חחחח..) על אף שלקח לי זמן, יש לי בעיה עם התחלות ארוכות
אבל אני מתה עליו,ABL וS/T כל כך שונים אחד מהשני ואני נהנית מזה, כי אני חושבת שהדיסק הראשון הוא יותר הצהרת כוונות מאשר דיסק עם איזשהו מסר.. אההה.. עמוק וחופר? כי שם הם יותר בונים את ההוויה מסביבם, הם יותר מספרים על מה שצריך לעשות, על מה הם מצפים.

pizi23

New member
כן, בדיוק! זה ממש תהליך שאפשר לעבור יחד

איתם בשירים, ולהגיע לאנשהו... בהקשר הזה, אני ממליצה לך לראות את הסרט "הסוד", שהוא באותו עניין, של להאמין בעצמך וז אפשר להשיג את הכל. עוד לא ראיתי את הסרט, אבל מכל כיוון אני שומעת שזה ממש סרט חובה למי שמאמין בהגשמה עצמית. לא תזיק לי איזו הגשמה עכשיו XD בקשר לדיסק הראשון, אני חושבת שהוא באמת יותר הצהרת כוונות, בסגנון של "תראו, זה מה שאנחנו מציעים, בואו תתחברו", אבל גם יותר בקטע של הצד השני של ABL, במובן של ההתחלה שלו. כלומר, הדיסק הראשון יותר מדבר על המצבים היותר קשים שיש בחיים, על המקום היותר חשוך ואפל של האדם, שהוא רוצה רק לברוח ממנו, להגיע לקצה העולם, ולחשוב אם לקפוץ או לא. הם מציגים את הרצון הזה לעלות למעלה ולהתחיל מחדש, ואת זה הם ממש עושים בדיסק השני, לפי דעתי, הם לא בורחים יותר. חוצמזה, שאני חושבת שהם מאד התבגרו מהדיסק הראשון לשני מכל הבחינות- מבחינת המוסיקה עצמה, המילים כמובן, הסאונד, הגישה, המראה שלהם, העובדה שהם מוכנים לשתף אנשים אחרים בעשייה שלהם ולקבל מהם רעיונות אחרים... אין מה להגיד, יש עליהם XD

מאוד יפה!

אבל כשאני קראתי את השיר חשבתי שהוא מדבר על זה שהייתה לו ילדות קשה והוא מכחיש (ההכחשה זה השקר) ועכשיו הזמן להפסיק לברוח ממה שהיה ולהתחיל להתמודד עם החיים.

pizi23

New member
לא היתה לו ילדות קשה במיוחד, אבל שמעתי

באיזה ראיון שהוא אמר שהם היו די עניים, והוא ושאנון עבדו מאיזה גיל 12 בשטיפת כלים, ושהם היו צריכים לעבוד קשה בשביל כל מה שהם עשו וכל מה שיש להם בחיים, הם לא קיבלו כלום בחינם...

חחחח דיי כבר הוכחנו שהיו להם חיים בזבל. ../images/Emo6.gif

הם היו עניים. וכןן וגם הם עברו עברו ממקום למקום וההורים שלהם התגרשו לא סליחה. אבא שלהם מת. אני כבר הייתי מתאבדת ממזמן

../images/Emo6.gif

אני יכולה לדמיין את זה.. ג'ארד: חרא לי שאנון: גם לי ג'ארד: אז נקים להקה? שאנון: יאללה.

אבל זה מוזר

ג'ארד למד בבית ספר לאומנויות כלשהן, לא? אם הוא שטף כלים איך היה לו כסף ללמוד משחק?

הוא לא למד משחק

הוא למד אומנות (כמוני! יאיייי פלסטיקאים שולטים) ו..אין מה לעשות. כשאין כסף עובדים הוא דיבר על זה באיזשהו ראיון שהוא בא ללוס אנג'לס או וואטאבר כדי לעשות מוזיקה ומשחק הייתה בשבילו עבודה שהוא הרוויח ממנה כסף.

pizi23

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

TheMarsArmy

New member
אהבתי מאוד!

אני מסכימה עם כל מילה. ובהחלט גרמת לי לחשוב עוד על השיר. :)

למעלה