Happy New Year

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifHappy New Year../images/Emo41.gif

וסיכום שנתי: משהוא טוב שקרה לכם השנה: משהוא שהרס לכם את השנה: משהוא טוב שיקרה בשנה הבאה: מקום השנה שלכם בסקנד לייף: תמונת השנה שלכם: משהוא שאתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה: מה אתם הולכים לעשות בסילבסטר? משוא אחר שאתם רוצים להוסיף: שנה טובה לכולם

sasaparis

New member
שלי: XD

משהוא טוב שקרה לכם השנה: הכרתי מלא חברים חדשים בסאמר סקול!!! איזה כיף היה!!! משהוא שהרס לכם את השנה: נוי מהכיתה שלי...אני לא אציין שם מלא... משהוא טוב שיקרה בשנה הבאה: בפסח החברים שלי מהסאמר סקול יישנו אצלי!!!יש!!! מקום השנה שלכם בסקנד לייף: עדיין לא סידרו לי את המחשב אז אני הייתי בסקנד לייף רק שעה... תמונת השנה שלכם: מה זאת אומרת? כאילו של מפורסם? אם כן אז של ונתוורת' מילר(מייקל סקופילד מנמלטים) ואם לא אז יש תמונה שצילמתי בחו"ל (תמונה שלי...) והיא יצאה מזה יפה!!! משהוא שאתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה: שנה טובה!מתוקה!מוצלחת! ציונים טובים!אהבה...כל מה שאפשר מה אתם הולכים לעשות בסילבסטר:הסילבסטר היה ולא עשיתי כולם
אבל הייתי אצל בני דודים שלי וראיתי "השיר שלנו 4"... משוא אחר שאתם רוצים להוסיף: אני כבר מתה לשחק בסקנד לייף ותודה לכל מי שעזר לי כשהיו לי בעיות בהרשמה..

Mshotet

New member
שנה טובה

סיכום שנתי: היה וטוב שהיה משהוא טוב שקרה לכם השנה: עזבתי את העבודה משהוא שהרס לכם את השנה: הבוס הקודם שלי משהוא טוב שיקרה בשנה הבאה: פתיחת עסק עצמאי (וכמובן הצלחה בSL
) מקום השנה שלכם בסקנד לייף: The Four Deuces Poker House אני אוהב טקסס פוקר תמונת השנה שלכם: אין כרגע משהו מיוחד משהוא שאתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה: בריאות והצלחה מה אתם הולכים לעשות בסילבסטר? להיות מתחת לשמיכת (לא לבד
) משוא אחר שאתם רוצים להוסיף: כן, תהיו עצמכם אל תיתנו לזרם להוביל אותכם

למעלה