לא הספקנו למצמץ, וכבר סופ"ש!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifלא הספקנו למצמץ, וכבר סופ"ש!../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
להקת השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): שיהיה שבוע נפלא לכולנו!

adi dion

New member
../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: אימון טניס ביום ראשון
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: ז'סטין הפסידה לסרינה הבהמה. אני לא מאמינה
(טניס...) ועוד משהו בצבא
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא מצפה לכלום, יהיה משעמם כרגיל... סרט השבוע: אני כבר לא זוכרת מה ראיתי השבוע
ספר השבוע: אין להקת השבוע: אין המלצת השבוע: לכו לשחק טניס
ציטוט השבוע: "1 באפריל!!" עבדנו על מישהי מהמשרד שלנו. היה גדול
אתר השבוע: יוטיוב תמונת השבוע: כרגיל- אין
אחר (או: מסר חשוב לאומה): בואו בהמוניכם לקומונה החדשה של הלנה
קישור בחתימה

theEscapist

New member
בלה בלה../images/Emo3.gif

אני תוהה מהמ קורה עם הסטטיסטיקות של הפורום הזה. למה נראה לי שאני מציפה אותו חופשי
אלוהים, זה מה שקורה כשיש לי יותר מדי זמן פנוי.... דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הייתי בבית כ"כ הרבה
ותכל'ס, המסלול ביום שני היה נחמד דבר רע במיוחד שקרה השבוע: ערב יום שני היה אחד מהערבים הפחות טובים\= משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יום עוד שבוע לימודים אחד... ואז פסח!!!! סרט השבוע: לא ראיתי סרטים. שכחתי את כל הDVDים שלי בפנימיה. דווקא ממש רציתי לראות בבית... נו, טוב, בפסח:) ספר השבוע: סיימתי את איש הקציר של טרי פראצ'ט להקת השבוע: קמלוט
המלצת השבוע: בית זה מקום כ"כ חשוב
ציטוט השבוע: אנחנו במסלול, וסוחבים ג'ריקן. אני מבקשת מחבר שלי שיעביר לי את הג'ריקן, כי הוא סחב מלא, ואז אני מנסה להלביש אותו על עצמי (כמו תיק, רק מקדימה) ומגלה שהרצועות ארוכות עלי כי הוא גבוה ואני נמוכה
אני: "אוף, שי, זה ממש ארוך!" ואז כמובן הוא לקח את זה לכיוון כחול
אז בסיבוב השני ביקשתי ממנו מראש לקצר את הרצועות אני: "ואז אני אגיד "או, זה ממש קצר!"" הוא: "אבל אז זה יהיה שקר..." אני: "זה מה ש*אתה* אומר
" אתר השבוע: הפורום הזה ופורום נייטוויש והקומונה להלנה תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה):
(אין לי מושג מה אני מנסה להגיד פה, אבל שטויות..)

Learn To Fly

New member
../images/Emo191.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לא התחשק לי לעשות מחווה לשיער, הרבה יותר התחשק לי לעשות פארודיה למערבונים! זה יצא כ"כ מגניב... וגם הפעם אני אערוך דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הטראגוס שלי:( משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לעבור את המבחן במתמטיקה בחיים. סרט השבוע: ראיתי השבוע מלא סרטים עם דסטין הופמן |שליטה| ספר השבוע: אין להקת השבוע: אפיקה המלצת השבוע: THE BEACH BOYS - I GET AROUND, שיר עתיק שעושה טוב על הלבP: ציטוט השבוע: משהו ששמעתי בג'יי לנוXD, זה ממש מצחיק כשרואים את זה דיוויד בקהאם: "כשהבן הבכור שלי עשה את הצעד הראשון בגיל שנתיים הוא הלך למטבח ובעט בפחית שעועית, זה היה מדהים" ג'יי: "הדבר שהדהים אותי זה שאתה כוכב כדורגל, אשתך זמרת ואתם עדיין אוכלים שעועית" הוא כזה סוס אחר (או: מסר חשוב לאומה): אעההההההה כמה לחץ
ותקנו ממני כרטיסים לדיסטורטד

Learn To Fly

New member
תודה../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

בעצם אולי עדיף לא לעבור אותו, אח"כ יש מבחן ענקי בהיסטוריה:| ולא היה לנו מבחן מלפני השביתה

אני הייתי בטוחה שעניתי

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: כל הדברים הקטנים שעושים את החיים טובים יותר (חחח כל כך קיצ'י) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: להתעורר אחרי לילה בים ולגלות שכל הבית מלא חול ויורד לי דם מהפה משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מבחניםםםםםםםם, קקה והופעה של המג'יקל מיסטרי !!! עם חמי רודנר ירמי קפלן יוני בלוך ומאור כהן! סרט השבוע: ספר השבוע: להקת השבוע: R.E.M ו MUSE המלצת השבוע: אל תטפסו על עצים לגובה של יותר מ5 מטרים בלי לדעת איך לרדת ציטוט השבוע: אחותי "אמאאאאאאאאאאאאא היא הרביצה לי עם מערוך כאן כאן וכאן" אתר השבוע: MYSPACE זה האתר היחיד שאני נכנסת אליו חוץ מתפוז תמונת השבוע: תכף אני אשים אחר (או: מסר חשוב לאומה):

dusa1

New member
עונה...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: בר מצווה של יובל דבר רע במיוחד שקרה השבוע: בכללי שבוע מעפן משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מחר נשיאות סרט השבוע: המספר 23. גאוני. ספר השבוע: אין להקת השבוע: כנסיית השכל. המלצת השבוע: אין ציטוט השבוע אין: אתר השבוע: אין תמונת השבוע: אין אחר (או: מסר חשוב לאומה): שבוע ריק כ"כ!

theEscapist

New member
שתי הערות לגבי החתימה שלך...../images/Emo3.gif

1. אהבתי את מה שכתבת על הפורום הזה
2. את בקומונת אפיקה?
יש מצד שלא שמתי לב... מת שם כל כך

blackwish

New member
הי יא

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מצאתי מספרה שלא מוכרת מוצרים שנוסו על בע"ח וצובעת בשלל צבעים מצ'וגעים וידודתים
. והיה לי כייף עם חברות. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כרגיל, עסקי בע"ח
, צביעות של אנשים. בעיות עצמיות. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שאחי יקנה סוף סוף כרטיס טיסה לארץ ויביא איתו את כל המשלוחה. סרט השבוע: ראיתי את "אידהו שלי" שממש אהבתי וקריזי שאותו אהבתי אבל משכו מידי. ספר השבוע: שוב לא היה לי זמן
להקת השבוע: כנ"ל המלצת השבוע: בטטה
ציטוט השבוע: תציצי אמרתי! *בדיחה אישית* אתר השבוע: למזלי היה לי גמילת נט תמונת השבוע:השמנדובה שעשיתי לה דוגיסיטר
אחר (או: מסר חשוב לאומה)
תוסיפו עוד שאלות לשאלון השבועי!

blackwish

New member
אפשר כל שבוע

לגנוב מפורום שאלונים שאלות שבועיות חדשות שמשתנות
. אני אחשוב, אבל אז השאלון לא יפתיע אותי.

blackwish

New member
בבאר שבע, מפתיע לא?

אחת מהערים עם פחות מודעות לבעלי חיים(רק להגיד שאני צמחונית גורם לאנשים לעקם אף, אז שאר השריטות..) ודווקא כאן גילתי מקום כזה.

wolfyy

New member
יו איזה כיף לגלות מקומות כאלו

את יודעת באיזו חברה הם משתמשים? מקווה שפרסמת אותם בפורומים של טבעונות וצמחונות וכאלו, שאנשים ידעו שיש כאלה מקומות מצוינים!

blackwish

New member
אממ יש כמה

קניתי קרם לשיער עם שמן מרוקאי של חברה ישראלית, אם חשוב לך אסתכל מה שם הפירמה. אם את מחפשת צבעי שיער משוגעים לשיער אני יכולה להמליץ לך אל כאלו שקניתי בת"א (מצד שני זה בבוידאם המון זמן כי יש לי יד עקומה והשיער שלי יראה כאילו ליהקו אותי לליצן אימים רצחני). אני באמת צרכה להמליץ אליהם

wolfyy

New member
מה זה שמן מרוקאי?

כן אני רוצה את שם הפירמה... תודה! חחח לא כרגע
, אבל אני אשמח לדעת שאוכל להמליץ, או אם ארצה בעתיד..

למעלה