סופ"ש הגיע!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifסופ"ש הגיע!../images/Emo9.gif../images/Emo156.gif../images/Emo41.gif

ורק שתדעו, אני מאוד מאוד מאוד גאה בנו- השבוע, בפעם הראשונה, השרשור של הסופ"ש הקודם (שאני עושה ממנו קופי-פייסט
) היה כבר בעמוד הקודם! הצפנו!
~גאה בפורום~
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
להקת השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): (הקטע של המומיה, למי שתהה, זה בגלל שבדיוק ראיתי חצי מביתלג'וז
) שיהיה שבוע נפלא לכולנו, וחג שמח!

theEscapist

New member
אני לא מאמינה... בסוף הסתבר שמה שעשיתי ממנו

קופי-פייסט היה מלפני שבועיים
אבל היי, גם זה שיפור, כי בד"כ גם מה שהיה לפני שבועיים נמצא באותו עמוד, אז בכל זאת אני גאה בנו

adi dion

New member
עונה :)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לדעת שיש לי חופש שישי-שבת-ראשון
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כלום משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יש לי שמירה ב6 בבוקר ביום שלישי וביום חמישי אני נשארת עד 8 בערב בבסיס בשמירה
סרט השבוע: לא זוכרת כבר אם ראיתי משהו
ספר השבוע: סיפורי דגים. סיימתו אותו אתמול בלילה
להקת השבוע: אין המלצת השבוע: הפסקול של סוויני
ציטוט השבוע: - אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע: http://img180.imageshack.us/img180/2816/20080128helena01wq3.jpg וגם- http://img379.imageshack.us/img379/5589/20080318helena01cf8.jpg חמודים
אחר (או: מסר חשוב לאומה): מצאתי אתר שאפשר לראות בו סרטים אונליין וזה כזה מגניב! מצאתי שם את סוויני ואני אראה את זה עוד מעט. וזה גם באיכות טובה!
אם מישהו רוצה זה האתר- http://www.watch-movies.net/

theEscapist

New member
וואו, איזה אתר!../images/Emo2.gif

ממש בא לי לראות עכשיו איזה סרטD: מצד שני, אני עובדת עם המשפחה על הסדר. אנחנו מארחים
תודה:)

dusa1

New member
כבר סוף הסופ"ש XD

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: רחובות ביום שלישי דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אני חולה ~הכל בגללך שניר ארררג ><~ משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: טיול פסח 2008! מי שלא בא, חמץ! סרט השבוע: יצאת כריש? XD ספר השבוע: מאיר שלו\ כימים אחדים
להקת השבוע: חוואייג' והמופלטות XDD המלצת השבוע: מאיר שלו ציטוט השבוע: "נגמש על קו רקיע".. זה פשוט שיר מרגש ועצוב כ"כ. אתר השבוע: נממ לאידעת לא הרבה במחשב תמונת השבוע: נופ XD אחר (או: מסר חשוב לאומה): אממממ מאיר אריאל?

Snow fairy

New member
תגידו, למה אין מפגש פסח?!../images/Emo12.gif

אני בת"א בשני ושלישי אם מישהו רוצה לעשות מיני מפגש:] דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סיימנו את ההקלטות ליום העצמאות! עשיתי עוד הליקס וירדתי עוד קילו! זה כבר 3
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מישהו שיצאתי איתו יצא אידיוט, אבל בקטנה, עברנו הלאה:] משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שיהיה כיף בת"א, ועם מיכלי, ולקנות ג'ינסים חדשים, ולעשות אנטי הליקס ו... בטח יש עוד אבל לא יודעת
סרט השבוע: הסרט הדוקומונטרי "אמא, לא רצחתי את הבת שלך"
ספר השבוע: עדיין "ורוניקה מחליטה למות", אני איטית! להקת השבוע: סימפוני X ואייריון! המלצת השבוע: הדיסק האחרון של אייריון
ציטוט השבוע: אוף, אני אף פעם לא זוכרת
אתר השבוע: פייסבוק נראה לי
תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה): תעשו תמיד ליל סדר בקיבוץ, זה אדיר

Learn To Fly

New member
אני

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: צילומים לפארודיה. בכל הצילומים שהייתי בהם בשנתיים האחרונות, שם הכי נהנתי. וירדתי עוד במשקל^^ דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מתמטיקה משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: דיסטורטד, ת"א סרט השבוע: אקרוס דה יוניברס, ביטלג'וס להקת השבוע: אין, רק הסאונדטראק של ארקוס דה יוניברס המלצת השבוע: בואו לדיסטורטד D: ציטוט השבוע: היום בסדר - אחות של סבתא: "למה לא אוכלים עדיין את הביצים?" בעלה: "אתן כל החיים אוכלות לנו את הביצים"
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אם אתם הולכים לשדה - תעשו לעצמכם טובה ולכו עם נעליים סגורות><

theEscapist

New member
סופסוף הגעתי לענות../images/Emo122.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: חופש, קצת לנוח. היה נחמד בצפון. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היו קטעים בטיול שלהיות עם המשפחה כל הזמן נהיה קצת קשה מדי. זה יותר אינטנסיבי מהפנימיה אפילו... וכמובן, איך לא, מתמטיקה. אני שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת את זה! והחלק הכי גרוע- זה פשוט מביא אותי למצב של התמוטטות עצבים מוחלטת בכל פעם.>< משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לנוח, לסיים עבודות (
) ולהיות במפגש נייטוויש. ו-אם יהיה מםגש טים ברטון.... אני בהחלט אהיה גם שם! סרט השבוע: דה נייטמייר בפור כריסמס, ותודה לעדי ולאתר שלהP: ספר השבוע: מורט של טרי פראצ'ט (זה לא השם האמיתי, אני רק לא זוכרת את השם האמיתי) להקת השבוע: אפיקה המלצת השבוע: תחשבו טוב טוב לפני שאתם הולכים לארח 14 אנשים בסדר
ציטוט השבוע: אתמול, אבא שלי מקריא מההגדה, ממש אחרי "דיינו": "....~בלהבלהבלה~ ועשה בנו שפטים..."
ומאוחר יותר, כבר ממש בסוף, היו על השולחן עוגה ועוגיות (כשרותP:) שכמובן נשארו אצלנו בסוף.. סבא שלי: "זה ממש ממחיש את המשפט "אם אין לחם- תאכלו עוגות!"" אמא שלי: "כן, אבל מי אמר לך שאין לחם?
" אתר השבוע: הפורום הזה, פורום נייטוויש, האתר המגניב של הסרטים תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):

adi dion

New member
../images/Emo8.gif

יא יש שם את הסיוט שלפני חג המולד? אני אראה ^_^ ראיתי שם אתמול סוויניייייייי
איזה סרט
הלנה

blackwish

New member
מי

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: אחי הגיע לסדר והביא איתו את המשלוח מהוטפיק
שכולל את החולצה של "המספרים של אדרוארד"ומצלמה חדשה דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אני לא מצליחה לסיים את העבודה על הנאצים ויהדות ארופה
זה כמו הסיפור של שחרזדה. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אממ להגיש את העבודה
ולנסוע עם אחי סרט השבוע: ראיתי סליפו הולו סופסוף! ספר השבוע: בימי שואה ופקודה
להקת השבוע: חדל ללהקות, ענבל פרלמוטר. אתר השבוע: אתרי אוניברסיטה, לגמרי
תמונת השבוע: כשאני אדע איך מחברים את התוכנה של המצלמה אשים את החולצה
אחר (או: מסר חשוב לאומה: חג שמח

theEscapist

New member
חולצה של המספריים של אדוארד?../images/Emo2.gif../images/Emo99.gif

ואגב, להקה מתייחס ללהקה\זמר\זמרת. אני חושבת שאפילו כתבתי את זה פעם. אני צריכה לשנות את זה ל"אמן". כן. (אני בטוח שוכחת עד שבוע הבא
)

adi dion

New member
אהההה עכשיו את אומרת? ../images/Emo3.gif

וכל שבוע מחדש אני לא עונה על זה

blackwish

New member
הנה החולצה

אני לא מסתרת עם המצלמה
הקבצי צילום גדולים מידי ועכשיו שניסיתי להקטין זה יצא שחור לבן, אז דמיני שזה סגול *הלפ* טוב לדעת
אזכור להבא

tali44

New member
רגע...

סליחה על הטמטום אבל מה זה הוטטופיק? (שם של חנות, אתר של הזמנות כמו אמאזון...?) וכמה עלה וכל זה? ויש חולצות של "צ'ארלי בממלכת השוקולד"? או בכלל, מוכרים בובות וכל מני שטויות של צ'ארלי בממלכת בארץ?

למעלה