סופ"ש הגיע!

blackwish

New member
אני מפתחת אובססיה לחנות, זה מסוכן.

אגב החתימה שלך, יש לי חולצת גריפנדור גם

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifגם לי../images/Emo3.gif

וגם של ג'ק ספארו
וכשהייתי בתיכון גם אני הייתי ממש אובססיבית לחנות הזאת.. זה נוראי.. הייתי נכנסת לאתר כל הזמן ומתלהבת מכל הדברים שיש שם ושאני רוצה.. אבל גרתי בארה"ב שנה ויצא לי אשכרה להיות שם וזה לא היה כזה מרגש כמו שחשבתי שזה יהיה...

blackwish

New member
מבאסת../images/Emo3.gif

היתי עם זה באיקון, הרגשתי גאווה בגלל העניבה שלי. היתי בחנות לפני ארבע שנים, ודווקא די התלהבתי. אני מניחה אבל שזה שונה כשזה נגיש לכל מי שבסביבתך.

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifהממ כן..

אבל גם כי עד שיצא לי להיות שם עבר לי כל העניין ב"דברים המגניבים" האלה אז לא היה לי כזה אכפת לאדעת.. וגם כי חשבתי שהחנות תהיה יותר גדולה... חחח

blackwish

New member
כנראה שכמה שדבר פחות נגיש ככה הוא יותר

נחשק, זה כלל שחל גם על בגדים ולא רק על אנשים.

Skeleton Kiss

New member
../images/Emo54.gifפעם ראשונהש אני עונה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: עוגה,עוגיות... ממתקים... יותר מדי דבר רע במיוחד שקרה השבוע: שאף אחד ממה שרשם את מספר הטלפון שלי לא חזר אלי!!
....אני רוצה עבודה!!! משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: למצוא עבודה ללמוד כמו תמיד סרט השבוע: Retour du grand blond, Le כמובן הראשון... סרטים צרפתיים גם עם ג'אררד דפארדייה ופיישר ראשר. ספר השבוע: ספר שלם על סויה להקת השבוע: LAM המלצת השבוע: לקנות אלבום של הלהקה מהסעיף הקודם... ובכלל, לקנות מוזיקה. לא להוריד. ציטוט השבוע:IF WE LIVE TRULY , WE SHALL SEE TRULY אתר השבוע: נכון שאין תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה): תחיו!! תצאו החוצה לטייל כל עוד לא חמסין... והזהרו מהתחממות כדור הארץ.
תקנו נורות חסכוניות הן שוות!! באמת יש מישהו שיקרא את זה?!!!

theEscapist

New member
בטח, אני קראתי../images/Emo3.gif

אבל אני לא בטוחה אם זה אומר משהו לגבי השאר... לי סתם אין חיים כרגע:) ~מתעלמת באלגנטיות ממחברת מת' שזרוקה לי על הרצפה~

Skeleton Kiss

New member
לידי יש כרגע ספרי מת' שזרוקים !!

איך אפשר להכריח את עצמי לאהוב ללמוד?! אבל תלמדי .. ברצינות, אני עכשיו (בודאי) יותר מבוגרת ממך וחייבת להשלים בגרויות סמיילי עצוב לכבוד זה

למעלה