.....סופ"ש!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gif.....סופ"ש!../images/Emo2.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
להקת השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה
): אז
בהזדמנות האחרונה לפני פסח
ו(כמעט) חג שמח!

Snow fairy

New member
../images/Emo46.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: פולין:] דבר רע במיוחד שקרה השבוע: "זה המצלמה או שאת פשוט מצלמת ממש גרוע? התמונות שאנשים אחרים צילמו דווקא בסדר"
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לעבור את המבחנים בשלום:X סרט השבוע: הבריחה מסוביבור ורשימת שינדלר:X ספר השבוע: לא קראתי כלום השבוע להקת השבוע: symphony x המלצת השבוע: symphony x! ציטוט השבוע: אוף, היו כל כך הרבה ואני אף פעם לא זוכרת
אתר השבוע: אין תמונת השבוע: תמונה מנתב"ג לפני הטיסה לפולין:] אחר (או: מסר חשוב לאומה): בוווו

blackwish

New member
שיער אדום אש../images/Emo7.gif

אוף כל פעם שאני רואה את הצבע הזה בא לי לרוץ לסופר פארם ולהיות אדמונית מחדש. סו פריטי. אני לא רציתי לנסוע לפולין, בדיעבד אני טיפה מתחרטת.

Snow fairy

New member
הלוואי וזה היה הצבע הזה כל הזמן../images/Emo10.gif

זה דוהה יחסית מהר והופך להיות כתום ג'ינג'י [לא שאני מתלוננת, זה גם אחלה צבע!] אני לא הייתי אמורה לנסוע ובערך שבועיים לפני המסע החלטתי שאני נוסעת סופית, ואני לא מתחרטת שנסעתי אבל זה גם לא מסע חובה בעיני ואלה שלא נסעו לא נראה לי צריכים להרגיש יותר מדי חרטה על זה...;]

LadySilkworm

New member
את והשיער שלך ../images/Emo99.gif

הלוואי עליי כזה צבע! כאילו, אני צובעת לג'ינג'י, שזה גם
, אבל יש לי אובססיה לכל הגוונים האדומים-ג'ינג'יים למינהם :p במיוחד החזקים. ואגב..אממ..ברוכה השבה:)

scarlet moon

New member
ואעעעההה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: עברתי ניתוח להסרת משקפיים >< ומאניה חזרה מפולין. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: ההחלמה מהניתוח מבאסת טילים
(אבל שווה את זה!) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אממ יוציאו לי את העדשות הרפואיות הארורות מהעיניים. ולצאת עם חברי היקר למסעדה.. סרט השבוע: לא ראיתי סרטים, לא ראיתי כלום
ספר השבוע: עלובי החיים בפעם התשעים בערך. להקת השבוע: CRADLE OF FILTH
המלצת השבוע: אם אתם מאותגרי ראייה - עשו ניתוח לייזר! זה מגניב ביותר! (IF YOU CAN AFFORD IT מואהאהאה) ציטוט השבוע: לא עולה לי משהו מיוחד
אתר השבוע: אמממ תפוז? תמונת השבוע: העיניים שלי כיכבו השבוע.

wolfyy

New member
../images/Emo41.gif

|עוגהדבר טוב במיוחד שקרה השבוע: אתמול |עוגהדבר רע במיוחד שקרה השבוע: חם שזה בלתי נסבל. |עוגהמשהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שפיית האביב תביא לי את book of lost tales |עוגהסרט השבוע: הנסיכה הקסומה |עוגהספר השבוע: שר הטבעות |עוגהלהקת השבוע: אין |עוגההמלצת השבוע: פתיתים, חורף |עוגהציטוט השבוע: "I had to find you Tell you I need you Tell you I've set you apart Tell me your secrets And ask me your questions oh, let's go back to the start Running in circles Comet tails Heads on the science apart Nobody said it was easy It's such a shame for us to part Nobody said it was easy No one ever said it would be this hard Oh take me back to the start I was just guessing At numbers and figures Pulling your puzzles apart Questions of science Science and progress Do not speak as loud as my heart Come tell me you love me Come back and haunt me All in a rush to the start" |עוגהאתר השבוע: פורום טים ברטון |עוגהתמונת השבוע: |עוגהאחר (או: מסר חשוב לאומה): סדגש|מ י בא איתי לעשות מעגל גשם? תודה! חג שמח!!

adi dion

New member
אני!

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: אממ.. כלום דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הייתי בבסיס עד 8 ביום רביעי בשמירה... ועוד שבועיים יש לי שוב
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מחכה כבר לאימון טניס ביום שני (אני מקווה שחברה שלי דיברה עם המאמנת
) סרט השבוע: "שיחות עם אישה אחרת" של הלנה
למרות שהסרט די חסר פואנטה... ספר השבוע: סיפורי דגים!! קניתי ביום חמישי את הספר
להקת השבוע: אין המלצת השבוע: תקראו את סיפורי דגים! ציטוט השבוע: קטע מצחיק מהספר אבל זה קטע ארוך
אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע: אין לי במחשב אבל יש פה חתול רחוב מה זה פוטוגני
אחר (או: מסר חשוב לאומה): (כמעט) חג שמח לכולם!

theEscapist

New member
עונה:)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: חברים בפנימיה
אני פשוט ממש אוהבת אותם. אני כ"כ שמחה שהדבר שהכי בטוח, הכי יציב שיש לי בפנימיה זה את החברים, כי הם באמת תומכים. וההורים גם
אתמול הייתה לי שיחה ארוכה עם אמא, שאני ממש שמחה שהייתה. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כמה מצבי רוח נוראיים. סיור בספרות שציפיתי ממנו שיהיה ממש כיף ומעניין, ובסוף זאת שדיברה איתנו הכעיסה אותי ממש, והיא ממש פגעה בי. ראיתי את לוח המבחנים לסוף השנה\= ומתמטיקה\= משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: חופש!!!!!!! וחופשה של 3 ימים בצפון עם המשפחה
סרט השבוע: - ספר השבוע: סיימתי את איש הקציר, והתחלתי את מורט (הכל של טרי פראצ'ט) להקת השבוע: קמלוט+טריסטניה
וכל מיני פסקולים של סרטים של טים
המלצת השבוע: תדברו על דברים שמפריעים לכם עם אנשים שאתם יודעים שמבינים אתכם, ואנשים שאתם יודעים שמכירים אתכם מאוד מאוד טוב. ציטוט השבוע: משהו שידיד שלי שר בטיול תוך כדי המסלולP: "if your OCD and you know it wash your hands if your OCD and you know it wash your hands (again) if your OCD and you know it and you really want to show it wash your hands again and again and again and again..."
ועל אותו עיקרון: "if your happy and you know it see a shrink"....אתר השבוע: ~אחרי שיחה ארוכה וממש מעניינת עם שתי חברות (אחת מהן דתייה) על כפייה דתית\חילונית, וזה שביה"ס שלנו הוא מקום ממש מדהים מהבחינה שיש שם דתיים יהודים, חילונים, מוסלמים ודרוזים (ואני חושבת שיש אחת נוצריה) וכולם חיים נפלא זה עם זה~ אני: "אחד מהדברים הכי יפים בביה"ס זה הדו-קיום הזה. בעצם, לא, לא דו-קיום. יותר כמו... חד-קיום אבל עם אופציות"
תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה): -

LadySilkworm

New member
אני

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מרתון היה כיף! דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: פסח נו כבר:( סרט השבוע: הפסנתרן :'( :'( ספר השבוע: להקת השבוע: נייטוויש המלצת השבוע: ברברה קרוגר ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה): שאלו את דניאל סלומון על חמשת הסרטים האהובים עליו, ואחד מהם היה המספריים של אדוארד:)

blackwish

New member
אנד

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אני עצלנית
ובעיית בעיות עצמיות, פיחס אלי. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: פסח! יאי מתנות ותירוש. סרט השבוע: ג'ונו ספר השבוע: אוף שאלה מבאסת. מלח להקת השבוע: לא להקה, אלא הפסקול של ג'ונו
ממש חמוד. המלצת השבוע: להפסיק להתעצל ולעשות דברים ציטוט השבוע: משהו שמישהי חכמה אמרה לי לפני כחודש. לשנוא מישהו זה כמו לבלוע רעל ולצפות שימות. אתר השבוע: פיסבוק תמונת השבוע____ מסשן צלומים משבוע שעבר, אני עם השחור מקדימה
. : אחר (או: מסר חשוב לאומה): אני אוסיף לשאלון הבא שאלות פסח מקוריות ופחות.

blackwish

New member
יא

רק כתבי את הכינוי מתפוז במסר הצטרפות או משהו. לאחרונה הרבה יצורמים עם תמונה של שהידים מתעקשים לצרף אותי. כתבי black wish

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifגם לי יש! D:

חפשו Saar Deutsch ותכתבו לי הודעה מי אתן שם...

Learn To Fly

New member
גם לי גם ליD:

תוסיפו אותי D: Rachel Lavy ואז מה אם אני בכלל לא טורחת להכנס לשם

Learn To Fly

New member
דיליי

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לא יודעת דבר רע במיוחד שקרה השבוע: האינ' מת, מבחן במתמטיקה משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מבחן בהיסטוריההההההה:(:(:(:(:(:(:( סרט השבוע: אפוקליפטו, סרט מגניב על! ספר השבוע: אין להקת השבוע: סטראופוניקס אין לי כוח להמשיך

למעלה