סופ"ש!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifסופ"ש!../images/Emo9.gif../images/Emo166.gif

אני ממש מחבבת את הפטיש הזה, הוא נראה כאילו הוא מרביץ לסמיילי שלידו
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
אמן השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה
): יום עצמאות שמח (קצת באיחור
) שיהיה לכולנו שבוע נפלא!

LauraLF

New member
אני:)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: פיקניק ופאב עם ג'ואנה המדהימה דבר רע במיוחד שקרה השבוע: יום הזכרון:( משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא יכולה לחשוב על משהו עכשיו סרט השבוע: אמריקן ביוטי ספר השבוע: HP DH אמן השבוע: KING CRIMSON המלצת השבוע: תזהרו מספריי חוטים ציטוט השבוע: "I poked one it was dead" אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה): תזהר מהחלון

theEscapist

New member
אני אענה../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
יום העצמאות, נוP: ומתכונת שעברה בכיף, ימי בטלה מוחלטים לפני המתכונתD: ובאופן כללי שבוע מוצלח דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אין:) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מבחן בהיסטוריה+|מבחן בביו' כנראה\= לפחות אין מבחן במתמטיקה (אני מקווהP:) וחוץ מזה, אמור דווקא להיות נחמדP: סרט השבוע: לא הספקתי לראות כלום ספר השבוע: "אנשי המשמר" של טרי פראצ'ט
אמן השבוע: טריסטניה
אני מאוהבת קשות בmy lost lenore
!!!!!!! המלצת השבוע: טריסטניה?P: וזיקוקים, היה מגניב ציטוט השבוע: "הנהר אנק היה כנראה הנהר היחיד בעולם שהחוקרים יכולים לשרטט עליו את קוי המתאר של גופה"
אחחח טרי פראצ'ט
אתר השבוע: הפורום הזה, פורום נייטוויש... הרגילים תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה):

theEscapist

New member
הריני להודיע שאני שונאת היסטוריה../images/Emo11.gif

אני מנסה ללמוד למבחן ביום שלישי, לסכם... באמצע הסיכום במקום לכתוב "הוקמה" אני כותבת "הורדמה". יופי.
(סליחה. הייתי חייבת לקטר איפשהוP:)

adi dion

New member
../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: עשיתי מנוי בספריית וידיאו ולקחתי סוויני והיום סיפורי דגים (סופסוף!!) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כל מיני דברים >< משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אין לי כוח יותר לצבא
סרט השבוע: סוויני טוד
ספר השבוע: שוקולד אמן השבוע: הלנה וג'וני
המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: - אתר השבוע: פייסבוק תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה): *תשלחו לי ברכות להלנה
* אהה וראיתי באתר של בלוקבסטר שכתוב שסוויני המתורגם יגיע רק ב 5 ביולי!!!
זה עוד כלכך הרבה לחכות

giladwin

New member
וגם אני ../images/Emo163.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: יום העצמאות (ושלושה ימי חופש!!) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הוצפתי ביותר מידי מטלות.... משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מחר יש לשרון יום הולדת!!!
סרט השבוע: "חשדות מן העבר" (ישן אבל מעולה) ספר השבוע: הדבר היחיד שקראתי השבוע היה סיכומים אמן השבוע: נפלה עלי המוזה לשריל קרואו הסופ"ש המלצת השבוע: עדיין לא מאוחר לצלות מרשמלו על הכיריים בבית ציטוט השבוע: And they call him Sandy Claws אתר השבוע: תפוז
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אם אין אורז תאכלו עוגות

סתם שבוע דפוק

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: קיבלתי המון כסף שהולך לחיסכון לאירלנדדד דבר רע במיוחד שקרה השבוע: יום העצמאות, והיום.. כל היום הזה משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אני מצפה למצוא מישהו שיבוא איתי לסינימה סיטי כבר! סרט השבוע:
ספר השבוע:
אמן השבוע: נירוונה המלצת השבוע: תמצאו לכם חברים נורמלים ציטוט השבוע: בת דודה שלי בת 6 לבחור: "יש לך ראש מרוח במלח!!, הבחור : "מה יש מלח למריחה?" אתר השבוע:
תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה): זואי דשאנל היא אחד מהיצורים הכי יפים בעולם ואם אני אסתכל עליה יותר מידי אני אהיה לסבית

wolfyy

New member
../images/Emo29.gifסופ"ש

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סופ"ש מקסים
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אישי
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט השבוע: Legend
ספר השבוע: The Silmarillion - J.R.R Tolkien
אמן השבוע: Crown Of Thieves
המלצת השבוע: שינה
ציטוט השבוע: "When you're drenched with despair I'll remind you of what you are made of"
אתר השבוע: תפוז
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): תלמדו לנגן על משהו, ואף פעם לא מאוחר

blackwish

New member
וול

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: עבדתי באילת-כסף. לקחתי משם כלב- גילתי שיש אנשים טובים גם פה ושם.יצאתי לפאב אנגלי מגניבב. צלמתי קצת בצב"ח והכלבה בתמונה נמסרה. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: העבודה-שחטו לי את הצורה והבוסים שם יאק. הכלב- גילתי כמה חארות יש, שוב. לא ראיתי זיקוקים
. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: להגיש עבודתיים לאוני. שיסתדר עם הדוגי החמוד. סרט השבוע: הסרטים הקבועים שעוברים עלי
ספר השבוע: הגדת פסח מעט כמה מבלבלי שכל. אמן השבוע: אני בנשיאת מגשים והגשת ברד לילדים בלי לקבל עיוות. המלצת השבוע: מסאג'? להיות פחות סטראטיפים. ציטוט השבוע: ואו, קשה לבחור אחד מכל המשפטי חוכמה ששמעתי. אתר השבוע: מיטה תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה): אל תקנו בדוכנים. חרם.

dusa1

New member
איחור גדול

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הייתי אצל עידודו ביום העצמאות DD: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: שניר קרצייה XD משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מוטומיוזיק! D: סרט השבוע: Still Small Voices , פעם 800 שאני רואה אותו והוא גאוני. ספר השבוע: לאידעת אמן השבוע: אמממ לאידעת XD המלצת השבוע: Still Small Voices ציטוט השבוע: אין ): אתר השבוע: לאידעת XD תמונת השבוע: אין אחר (או: מסר חשוב לאומה): קרציות. XD

למעלה