עידכון מאניטה

dafgol

New member
מישהי יודעת מה עם אורון?

אני בבית קודחת מחום ובקושי מצליחה לדבר ולזוז....הגיוני...נדבקתי מהבנים ... שרית אלו'ש סיוי ? מי יכולה לעדכן מה קורה עם אורון? מי שמדברת עם אניטה בבקשה מיסרו לה את אהבתי ומחשבותיי, אני אנסה לתפוס אותה אחה"צ או בערב.
והמון בריאות

dafgol

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gif עידכון מאניטה ../images/Emo41.gif

דיברתי עכשיו עם אניטה שלנו,אורון עבר ניתוחון קטן (ביופסיה) והרופאים אומרים שכנראה מדובר במחלת כליות שעם הטיפול הנכון הכליה תחזור ולתפקד בחזרה. אורון לא במיטבו מן הסתם אבל אני בטוחה שתוך מס' ימים הוא יחזור להיות אורון הבריא
המשתולל והמדהים
אניטה ביקשה שאומר לכל האמהות : לא למהר ולתת נורופן או אדויל עם יד קלה על הבקבוק.....כי זה יכול לגרום לסיבוכים נוראיים כפי שרואים עכשיו. אניטה מבקשת מכולם להתפלל ולהחזיק
ולשלוח המון אנרגיות חיוביות להחלמתו המהירה של אורון. אניטה מאוד מתגעגעת ומוסרת
לכולם על התמיכה העידוד והדאגה, היא מרגישה שכולם פה זה משפחה קטנה ותומכת, ועכשיו יותר מתמיד
אז כולם להחזיק
חזק חזק להתפלל ולחשוב מחשבות טובות וחיוביות. אורונו'ש מחכים לך פה ב
אוהבים אותך ומחבקים חזק חזק כל חברי וחברות הפורום שלנו.

frige

New member
הי

ראיתי את אמא של אניטה בטקס ביד לבנים הבוקר ושאלתי אותה מה שלום אורון והיא אמרה לי שהרבה יותר טוב. מסרתי להם ד"ש. אלה - הגן של שירז היה ליד הגן של הראל אז צילמתי את שירז איזה 3 תמונות כשהיא רקדה. אשלח לך במייל.

איזה יופי

1. שאורון מחלים. ממשיכים להתפלל לשלומו ומחכים להם פה. אין לי זמן בכלל לכלום. אנסה לתפוס את אניטה היום 2. יופי על התמונות שרית. תודה אשמח לראות איך היא הייתה שם.שנה שעברה יצא לי להיות איתה והפעם עם עבודה לא יודעת מה קורה סביבי בכלל. אז מחכה לתמונות דפנה תרגישו טוב

סיוי 24

New member
אני בדיוק עם אניטה בטלפון והיא מודה

לכן על ההתעניינות והתמיכה החמה והאוהבת, היא מוסרת שחל שיפור ניכר במצבו של אורון, ומקווה שישתחררו בקרוב. היא מוסרת גם שהיא אוהבת ומתגעגעת לכל החבר'ה ממגדל העמק. ואני מוסיפה- שיחזרו אלינו בקרוב ורפואה שלמה לכולם!

Shukilida

New member
מחזיקה אצבעות שהכל יהיה בסדר

איזה סימפטומים גרמו לה ללכת לבית החולים?

dafgol

New member
היא חשדה שהוא מיובש

לא נתן שתן, חום גבוה....ואינטואיציה אמהית ....

frige

New member
YYY, שהכל יעבור בשלום ושירגיש טוב

שיהיו חזקים. את יודעת, זה לא המקרה הראשון שאני שומעת השבוע. ממש מפחיד מה שקורה. מה שקרה עם אמא של שרה, שמעתי באותו זמן על עוד 3 אנשים שקרה להם אותו הדבר בדיוק והגיעו לאותו מצב בדיוק. גם עכשיו, שמעתי על שכן פה שלבן שלו קרה אותו הדבר. מחזיקה אצבעות שירגיש טוב ושיעבור הכל בשלום, אמן
שרית

לולי72

New member
אניטה, שולחת לך חיבוק חם

וגם לאורון, מחכים לשמוע בשורות טובות, שולחים לך מכאן נשיקות וחיבוקים.

dafgol

New member
עדן כנסי לפה רגע

רז התעורר עם 39.7 חום......לא נראה לי שאחזור אליך עכשיו....יהיה לנו לילה ארוך כנראה.... אל תשכחי לשלוח לי במייל....יהיה לי לילה שלם לערוך ולצרוב הכל.

S r 35

New member
אניטה - מחזיקה אצבעות חזק חזק ומתפללת לשלומו

של אורוני. הוא יהיה בסדר, את תראי
אפשר לקבל קצת מידע על האדוויל והנורופן? בהחלט מלחיץ ! אני אמנם נותנת תרופות רק כשבאמת החום מאוד גבוה - משתדלת לדחות את הקץ, כי אני לא חסידת תרופות, אבל כשאני נותנת זה בדר"כ נורופן, כך שמעניין אותי לדעת למה הכוונה. בכל מקרה, תרגישו טוב
בריאות, בריאות ורק בריאות
שרה

עוד עידכון../images/Emo70.gif

דיברתי איתה בערב.אורון עובר דיאליזה. לגבי נורופן - אניטה אמרה שכנראה זה לא הסיבה בסוף.יש תוצאה ראשונית של ביופסיה שלקחו לו ובעיה נוצרה כנראה מחיידק שהתפרץ עקב חום שהיה לו ווירוס.וחיידק כבר פגע בכליות. אבל תרופות תמיד צריך לתת רק במינון נכון ולחשוב טוב לפני זה ולהיות עם אצבע על הדופק.חום שלא יורד כמה ימים צריך להדליק נורא. וככה זה היה עם אורון שאניטה שמה לב שחום לו יורד. בכל אופן ממשיכים להתפלל למען אורוני היקר שלנו ומחכים להם בבית.

S r 35

New member
ממשיכה להחזיק אצבעות ולקוות לרפואה שלמה |חמסה

סיוי 24

New member
עידכון מאניטה../images/Emo24.gif- בשורות טובות ../images/Emo57.gif

כרגע יש שיפור במצב, עידכונים בהמשך.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif סיוי והחלמה מהירה ../images/Emo57.gif

מצטערת שלא צלצלתי היום (אצלי כולם חולים, כולל אני מאחה"צ עם חום). מסרי לאניטה
גדול ולאורון
ענקית ואוהבת. שמחה לשמוע על השיפור ובטוחה שזו המגמה ותוך מס' ימים הוא יהיה בבית בחזרה
על העידכונים סוי ותחזיקו מעמד

דפנה מה קורה אצלכם? ועידכון כרגיל מאניטה../images/Emo70.gif

מה יש למי ולמה?
למה כולם חולים? בימינו פשוט מסוכן כל המחלות האלה. תרגישו טוב. גולן לפחות בסדר? מרגיש טוב? מזמן לא ראינו אותו פה. אם צריך משהו תגידי. לגבי אניטה - גם אני מעדכנת פה.לא ראית? דיברתי איתה היום והייתה נשמעת בהחלת אופטימית יותר.הכליות מתחילות לתפקד ולשחרר "פסולת". שימשיך רק ככה

סיוי 24

New member
תודה לכולן- אני אמסור לאניטה ../images/Emo24.gif

דפנה- שולחת לכם רפואה שלמה ממני
אלה- מה נשמע? אניטה אמרה לי שדיברת איתה, היום לא הצלחתי לבקר מקווה מחר לקפוץ (אני לומדת בבוקר...) המצב באמת השתפר ואנחנו אופטימיים!! אז שיהיה לכולנו הרבה בריאות !!!

למעלה