עידכון מאניטה

LANIT1

New member
הי פורום עידכון ממני ANITA../images/Emo24.gif

קפצנו היום לשלוש שעות עם אורון לבית ל"חופשון" קטן בקשר למצבו הבריאותי הוא משתפר יפה, ומוציא שתן בכוחות עצמו שזה קרש קפיצה רציני ממצבו הקודם שלא היה ברור בכלל. רוצה אני להודות לכם על תמיכתכם לאורך כל הדרך.. לכל שאלה ותשובה אפשר לפנות במסר לסיוי ואני העביר לך תשובות.. אנחנו חוזרים לבית החולים .. מקווה מאד שלזמן קצר ולבריאות שלמה. אוהבת אותכם .. ומקווה לשמוע ולהתכתב איתכם בהקדם. העיקר ה ב ר י א ו ת.. ולכל אמא בפורום הזה תסמכו רק על האיסטינק שלכם - ולא לסמוך על הרופאים..

לולי72

New member
אניטה, חושבים עליכם כאן כל הזמן

ואני מקווה שכבר אפילו השבוע יהיו לך בשורות טובות שאתם משתחררים. אנחנו שולחים
המון, המון חיבוקים וגם
. יופי לשמוע את מה שסיפרת ואני מקווה שהמצב ישתפר מהר מהר. מחכים לך כאן, דואגים ואוהבים.

dafgol

New member
אניטו'ש כמה טוב לראות ולקרוא ../images/Emo23.gif

המון בריאות לאורון היקר
מחכים כבר שישוחרר לגמריי הביתה ואז נבוא לבקר
( לא מעיזה להתקרב כי אצלי כולם חולים כולל אני חוץ מגולן ) בריאות מקיר לקיר
ולך אשה יקרה, אמא לתפארת
ענקי ומיוחד - תחזיקי מעמד

S r 35

New member
אניטה ../images/Emo24.gif

מאחלת לך מכל ליבי המון המון המון בריאות. מקווה שתשובו לשגרה הבריאה במהרה. איזה כייף לקרוא שיש שיפור
שיהיה לכם רק טוב. חג שמח. ובריאות

LANIT1

New member
הי בוקר טוב שוב מעפולה

אולי ישחררו אותנו היום לחופש שישי שבת מקווה שנצא קצת ונוכל להיות עם המשפחה מה איתכם, מוסרת לכם ד"ש וחיבוק לשבת שלום דפגול - תודה על התעניינות לאורך הדרך שרה - תודה על התמיכה שרית- לא לדאוג יהיה בסדר, תשמרו על עצמכם אלה- תודה על החברות הנאמנה הטלפונים ובכלל. אורית - איפה היא? לבחור שקרא לנו פרק בתהילים תודה. הכחול הראשון - מה איתך... ועם שכחתי משהו.. דש לחוץ לארץ, ולחד הורית.. איך את מסדרת? בנתיים שבת שלום ונשיקות.

לולי72

New member
אניטה, שכחת אותי

אבל אני אסלח לך. אני מקווה שבאמת ישחררו אותכם כבר ושלא תצטרכו לחזור בחזרה. מחכים עדיין לשמוע שאת כבר בבית ביחד עם אורון ושלא צריך לחזור לבית החולים יותר.

dafgol

New member
אניטו'ש ../images/Emo24.gif

מחכה לבשורה שאתם ב
ולא צריכים לחזור לביה"ח. מאוד רוצים לבוא ולבקר את אורון בבית- כשיהיו לך כוחות ויתאים לכם כמובן.
ענקי והרבה
ות מכל ה
דפנה גולן והבנים.

גם אני כאןןןן

החלמה מהירה לאורון...
(העתקתי קצת מאורית אבל לא נורא..) נו מה קורה?! שיחררו אתכם? איך הוא מרגיש עכשיו?!

LANIT1

New member
כמה עידכונים שחשוב לאמהות לדעת!!!

דפנה מסרה כך: הבן שלה, אורון בן 5 מאושפז בבית חולים עם מחלה בכליות, כליה אחת הפסיקה לתפקד , הוא כבר עבר דיאליזה וביופסיה. מדובר במחלה שעם הטיפול הנכון (שהתחילו איתו עכשיו) הכליה תחזור לתפקד ואורון יחזור אלינו מהר הה. דיברתי איתה עכשיו והיא ביקשה שאבקש מכולם שני דברים.... קודם כל להיזהר ולא לתת אדויל\נורופן , אם חום לא יורד פשוט לעלות לבי"ח עם כל הכבוד לרופאים בקופ"ח...... ( הרופא בקופ"ח אמר שזה ויראלי ולהוריד לילד חום עם נורופן... ) אז בהמשך לדברי דפנה חשוב מאד לדעת ולהתעדכן אז ככה לא כליה אחת הפסיקה לתפקד אלה שניים. הכליות לא תפקדו בכלל. מבדיקת הביופסיה עלה כי חיידק "ויראלי" כנראה חיידק שנמצא בדלקת גרון ירד לכליות ופגע בהם .. החיידק שפוגע הוא חיידק שאת שמו אני לא זוכרת אבל הוא פוגע באחד משני הדברים או כליות או בלב. לכן זהירות , כשיש דלקת גרון / כאבים בגרון יש לבקש משטח שוב חוזרת משטח גרון במקרה שיש חיידק וגם עם אין חום והילד חזר לתפקד רגיל לתת טיפול אנטיביוטי. שנית כשיש 40 חום ואינו יורד יש ללכת לרופא נוסף או מומחה או לבית חולים לא לזלזל בטוח שיש משהו - בדיקות דם / שתן יוכיחו את זה . מותר לציין כשהגענו לשם אורון לא הביא שתן והרופא אמר ישר שכנראה מנורופן או מאדוין הם גרועים מאד ואסורים מאד והבנתי שיש ארצות שהוציאו אותם משימוש. לידיעתכם... במידה ותרצו לשאול אשמח לענות על כל שאלה.. ושוב תודה לכם / לכולכם. LANIT1 בהמשך לקישור של דפנה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=823&msgid=97280738

S r 35

New member
אוי אניטה - כל כך מלחיץ

ולחשוב שעברתם את כל זה ... ליבי באמת אתכם. תודה רבה על המידע ותרגישו טוב.

אוי דפנה את לא יודעת כמה שהרופאים לעתים טועים

הרופאים במגדל העמק אמרו תמיד לאימי זכרונה לברכה כאשר היא התלוננה על כאבי ראש שתיקח אקמול כי אין לה כלום לצערנו אימי אובחנה לאחר המון זמן בסרטן בראש אבל זה היה כבר מאוחר כי זה היה שלושה ימים לפני שהיא עזבה את עולמנו אז חברים וחברות אני מספרת לכן את זה כדי שתתחילו להיות עירניות לחיים ותלכו תמיד אחרי האינטואיציה האימהית שלכן גם אים אתם קצת מובכים רפואה שלמה לכולנו

dafgol

New member
../images/Emo51.gif גם פה יקירתי

מצטערת שפיספסתי אותך היום במסנג'ר ולא שכחתי לגביי קישורים מהמחשב של בר....מבטיחה לך מחר אצלך במייל. תודה ששיתפת ועידכנת, אני בהחלט לקחתי לתשומת ליבי.
ענקי לך יקירה. ( ההורים שלי היו אתמול אצל רחל בצהריים....כואב הלב...בחיי...)

LANIT1

New member
חיפשתי אותך אתמול בקשר למכתב לבית החולים

רציתי שתעברי עליו ותעירי במידת הצורך, שם מסופר גם כל הסיפור. תהיי בקשר והעביר לך אותו. אניטה

dafgol

New member
אני בדרך החוצה לסופר כבר

שלחי לי למייל את המכתב אעבור עליו כשאחזור.

zehaviti2

New member
אני לא נותנת בכלל אקמולי אפילו

אנבטיות פושרות ולשים לב מה קורה לחום הרופאה שלי, שתיבדל חיים ארוכים, אמרה שלחום יש תפקיד לא לחום גבוה כמובן ואם יש חום שלא יורד באמצעים טבעיים, לתת חצי כמות מהמשקל של הילד אני לא נותנת זבל כמו נורופן וכאלה - הם ממש חזקים הכי חשוב זה הבריאות, בייחוד של הילדים שלנו, זהבית

S r 35

New member
גם אני לא ממהרת לתת תרופות

אבל אקמולי לא משפיע על הבן הגדול שלי בכלל. וגם בבית-החולים, כשהגענו איתו מספר פעמים למיון - דחפו לו מיד נורופן. שרק נהיה בריאים

למעלה