סיכום שבועי!

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo175.gif סיכום שבועי! ../images/Emo41.gif

12 ימים עברו חלפו להם מתחילת האח הגדול, והפורום עמד עוד שבוע וחצי לפני והיה שומם יותר מהוילה בשעות הבוקר המוקדמות! אבל מהרגע שעלתה התוכנית הפורום התחיל להיות שוקק חיים וחברה זה לא צחוק כתבו בפורום 596 אנשים שונים! וכול זה ב- 12 ימים בלבד! אז כול הכבוד לכם, הרי אתם עושים את הפורום למה שהוא והוא כאן בשבילכם. ואולי יש כאלה שיחלקו על זה, ויגידו שאנחנו מוחקים תגובות או מבקשים לא לריב, אבל זה הכול בשביל האווירה בפורום, שיהיה כיף להיות פה ואנשים גם ירצו לחזור לפה! ואם נשמור על החוקים ונזכור שאנחנו פה בשביל להנות הכול יהיה טוב ויפה! ועכשיו למטרה של ההודעה הזאת - אם אתם תאהבו את זה ותשתפו פעולה כול שבוע נעשה מין סיכום שבוע כזה עם שאלון, עם עשרת הפורומים המועדפים עליכם(כשאופציה הזאת תיפתח, בערך עוד שבועיים-שלושה), 12 האנשים שכתבו הכי הרבה הודעות בפורום(רצינו 10 אבל אנחנו לרוב ניהיה 2 מהם אז שיהיה 12) ושאלון קצר בשביל לסכם את השבוע! 12 האנשים שכתבו הכי הרבה הודעות הם - (86) Aeon (90) ליאורי13 (92) BeN ShaDe (94) ילד רע 16 (103) Come Alive (109) תוכן פוגעני (114) looking far see pale (168) הריאליסטי (184) idanoosh17 (218) omer719 (305) ShukyD (499) יניבל1
השאלון
:
הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: משהו מפדח שקרה לך השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: מאכל השבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: משהו להוסיף: אני מקווה שתשתפו פעולה עם זה, ** ויש את זה בהרבה פורומים, אבל אני לפחות אתן קרדיט שאני לקחתי את הרעיון ממנו, וזה מ-Fairywitch מנהלת פורום הישרדות, אז תודה רבה.** שיהיה שבוע מקסים לכולכם

עונה על החלק הראשון,

כי אינלי כוח להמשך. P: הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": הממ, נגיד התוכנית השבוע? היה די מעניין.. דברים מתחילים לזוז לאט לאט
האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? בובליל האבא: "חלמתי חלום באנגלית, מישהו יכול לתרגם?"
ועוד כלמיני שטויות שהוא מוציא מהפה. האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? מיקי. היא נורא מעצבנת אותי. ובמיוחד עכשיו כשקראתי את הקטע עם הטוסט. פשוט בלתי נסבלת. שבוע טוב. ^^

חחחח מתי בובליל אמר את זה? ../images/Emo6.gif

הוא כזה קובר מצחוק
הגעתי למסקנה שטוב שהוא מדבר כ"כ מעט... עד שהוא מוציא משהו מהפה זה אשכרה פנינה!

יווווווו OMG אני ברשימה!!../images/Emo9.gif

סתם... האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? יוסי כי הוא כזה אהבל... האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? יוסי כי הוא כזה אפס... זהו אני לא עונה על שאלונים אישיים.

יNOT

New member
אתה לא יכול לשמור על שפה נאותה...

זה חלק מכללי הפורום.

אורין18

New member
רמה ירודה ביותר יש לך

אדון תוכן פוגעני.כדאי שתחליף את שם המשתמש שלך-אולי זה יעזור.

omer719

New member
הינה זה למשל וויכוח שאין טעם להגיע אליו.

וכול מה שהוא יכול לגרור זה קללות וריבים, אז למה? אני מציע לעצור את זה פה, שלא נצטרך למחוק הודעות מיותרות.

יניבל1

New member
למה גביע? נראה לי זה יותר בגנותי

האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה?יוסי, כי הוא בדיחה , אבל מחבב אותו האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? היו כמה, כתבתי על זה 499 הודעות שאר השאלות זה שיט שמתאים לפורום דני הוליווד

את קולט שזאת ההודעה ה-500 שלך ב-12 ימים?

זה אומר יותר מ-40 הודעות ביום שזה אומר יותר מ-3 הודעות בשעה כלומר הודעה כל 18 דקות!!

יניבל1

New member
על מה אני צריך להתנצל?

על זה שיש לי הרבה מה להגיד על התוכנית? דווקא אלי אתה בתלונות? יש כאן אנשים שלא יודעים גיוון מהו ומעלים 500 הודעות על אותו נושא , לך חפש אותם.....

יNOT

New member
בהשראת פורום הישרדות הכוונה לתוכנית המזוייפת?

ShukyD

New member
דוגמא אישית - עונה

הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": ונסה צועקת על יוסי, משתגעת עליו שגנב לה קופסת סיגריות, בסוף עינב מוצאת את הקופסא בחלוק. האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? קשה לי לצחוק מהם, הם בערך כמו ילדים.. אבל פעם ב.. יש הברקה האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? שי.. למה? כי הוא מעצבן מטבעו. משהו טוב שקרה לך השבוע: שבוע נטרלי משהו רע שקרה לך השבוע: נטרלי משהו מפדח שקרה לך השבוע: נטרלי
סרט השבוע: איירון מן <מומלץ> סדרת השבוע: weeds מאכל השבוע: אין מאכל מיוחד השבוע שיר השבוע: שני חברים יצאו לדרך! <כל השבוע אני רק שר אותו> ציטוט השבוע: "הם נתנו לנו לגיטימציה, כביכול, בתת מודע.. שנדע את מי אנחנו רוצים להדיח" תמונת השבוע: תסתכלו בשירשור תמונות משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: שיפציצו את איראן
<אולי אפילו כבר השבוע> משהו להוסיף: לימון <מוסיף המון>

עונה נה נה נה :)

ח"ח למגיבים ולכותבים...תמשיכו כך
הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול":יש כמה... ששי חיבק את עינב בזמן שהיא בכתה. שהם שיחקו אמת או חובה. והערב קריוקי.
האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? כמובן שיוסי
וגם ליאון מצחיק אותי פה ושם
בייגל נשנש
האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? ונסה ושי
משהו טוב שקרה לך השבוע:ראיתי את האחיינית האהובה שלי
ורשמו לי ב-SMS שתמיד אני גורמת לחייך!!!
משהו רע שקרה לך השבוע: שמצאו את התיק עם רוז ז"ל
משהו מפדח שקרה לך השבוע:מצנזרת
סרט השבוע: "האח הגדול" הסרט שלא נגמר לעולם
סדרת השבוע: "האח הגדול" טלנובלה פראיירית ליד האח הגדול!!!
מאכל השבוע:פסטה מוקרמת
שיר השבוע:ABBA - The Winner Takes It All
ציטוט השבוע: ‫"יש לי חשק , אבל אין לי נשק"!
תמונת השבוע:
משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא:שלא יצנזרו את האח הגדול
ושיהיו רק דברים טובים
משהו להוסיף: שיהיה סופ"ש מקסים

יNOT

New member
טוב לדעת שיש עוד שרוצים לראות "אח גדול" אמיתי

עד עכשיו זה פשוט לא זה, והקריאה שלך להפסיק את הצנזורה היא במקומה, אך רוב הסיכויים שנופלת על אוזניים לא איכפתיות אם בכלל מישהוא בעל השפעה קורא את הפורום הזה?! חצי מהכותבים בפורום, הם פה רק בשביל לעלות את הרייטינג , כי התוכנית עצמה לא עושה את העבודה

למעלה