סיכום שבועי!

omer719

New member
איך הכתיבה בפורום מעלה את הרייטינג?

זה הכי עקיף שיש הכתיבה בפורום. יש הרבה שמעלים את הרייטינג, והכתיבה בפורום לא תמיד בעד התוכנית, לרוב היא אפילו נגד... לא נראה לי אז שזה מה שמעלה להם את הרייטינג

יNOT

New member
מדובר בפסיכולוגיה בגרוש

ברגע שיש הרבה שכותבים בפורום, ולרוב אנשים לא קוראים את כל ההודעות הם קוראים כמה הודעות בהתחלה שתופסות אותם כמו "שיפרה עם חולצה רטובה" ,"ערן בסצינת סקס" ,באותו הרגע אם הם רק עוברי אורח הם כבר ייסתקרנו לראות מה קורה בתוכנית(לפחות עד שיבינו שרוב אלו שכותבים את השטויות האלה הם בעלי אינטרס, ולרוב אף מזוייפים ) לכן מדובר בפסיכולוגיה בגרוש במטרתה היא אך ורק להטעות את הקוראים(יש שיקראו לזה הונאה, אני אומר פסיכולוגיה בגרוש) לכן זה חשוב שיש פה אנשים שכותבים את האמת על מה שקורה בתוכנית, כי אין טעם לקדם תוכנית שמצנזרת הכלללללללללל , ולכן משעממת את הצופה, הציפייה "אולי יהיה..." היא של הנאיבים, ולכן חשוב לכתוב עניינית לא עם כותרות שאומרות חצי אמת.

שאלון השבוע

הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": זריקת ונסה למים האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה?יוסי וכל מילה מיותרת. האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה?שי ומיקי -שני מעצבנים כרוניים, מלאים בעצמם ולא רואים אפח'ד ממטר. משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
משהו מפדח שקרה לך השבוע:
סרט השבוע:
הרוחות של גויה סדרת השבוע:מטבחי הגיהנום
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
דבש הכל דבש ציטוט השבוע: "שתדעי לך היא בחורה נחמדה שכלואה בגוף של פריחה " קרן ונעמה מנתחות את עינב תמונת השבוע:מציאת המזוודה האדומה ובה רוז
. משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא:שהעניינים יתחילו סוף סוף לזוז,שיפעילו אותם, שיוסי / שי /מיקי
משהו להוסיף:

כי יש צחוק ויש צחוק

יש צחוק כמו נגיד מסיינפלד / נאור ציון / שחר חסון ויש צחוק כמו מאחד שהחליק על קליפת בננה- הצחוק מיוסי הוא צחוק של חוסר נעימות כזה שמהול במבוכה בשבילו.

stav1991

New member
עונה

הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": אהבתי תמשחק אמת או חובה האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? הקריוקי הם פשוט זייפנים האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה?מיקי שאמרו לה שאשר לא יוכל לאכול בזה אחר כך והיא בכל מקרה אכלה טוסט נקניק משהו טוב שקרה לך השבוע:התאהבתי משהו רע שקרה לך השבוע: התאהבתי, משהו מפדח שקרה לך השבוע:אין סרט השבוע:אין סדרת השבוע:האח הגדול מאכל השבוע:שניצל ופירה שיר השבוע זה רק הלב שכואב לך: ציטוט השבוע:"יש חשק אבל אין נשק" תמונת השבוע:אין משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא:ממ שירידו תצנזורה מהשעה 10 בלילה משהו להוסיף:שיהיה לכולם סופשבוע מדהים אוהבת

יNOT

New member
עוד קריאה נגד הצנזורה ../images/Emo9.gif האם מקשיבים לנו?!

זה גם לגיטימי, הרעיון שבשעה 10 בלילה לא יהיה צנזורה הוא אחד הרעיונות היותר טובים ששמעתי פה(היית צריכה להיות חלק מההפקה
) ככה גם ברור שהתוכנית היא לא רק הרצון של הצופים לראות עירום, וגם נותן הצדקה ללוגו של "אסור צפייה מתחת לגיל 14" שכרגע מופיע בלי שום קשר למה שקורה על המסך(אוליי זה סימן שהם מתרגלים את הלוגו??!
)

יNOT

New member
זה לא נכון הם היו בבריכה עם ביקיני או חוטיני

זה כבר לא קשור לא להפקה ,זה פשוט מה שהמשתתפים באו איתו מהבית, אני בספק אם תראי פה שמציעים להם חוטינים חינם או בגדי ים חינם כמו ב"אח הגדול" במקומות אחרים כי הם לא יירצו להראות משהוא חושפני ובטח שלא לעשות מזה עניין, הנה עכשיו המצלמה ברחה מעינב כשניסתה לסגור את המכנסיים, היא הייתה הדבר הכי מעניין לצלם באותו רגע, אבל זה צונזר (למרות שלא היה בזה עירום ,מה שהופך את הצנזורה למגוכחת כבר...
) התוכנית יכולה לעבור לערוץ החרדי , נראה לי
גם אין עירום וגם אין תוכן שלא הולם ילדים מתחת לגיל 14
(לפחות לא תוכן שלא מראים בשאר ערוצי הכבלים או ברשות השנייה )

Lanni

New member
מבחינתי שהמצלמה תברח מהבובלילה כל הזמן

יש דברים יותר מוצלחים לצלם למשל המקרר, סתם איזו מנורה, אולי את הריצפה, שיח בגינה או מגבת שתלויה לייבוש

יNOT

New member
לפי זה הייתי אומר שאתה חלק מההפקה

כי זה בדיוק מה הם מצלמים רוב הזמן

יNOT

New member
הבנות מסתודדות בחדרים

אולי מחליפות בגדים, ואולי משתפות בסודות והמצלמה בוחרת לצלם... איך לא?! את אשר, במטבח (כמובן החדר הכי חם בבית מבחינת "ריאליטי"
) ואת הנרות אם אפקטים של חתונות...
זה פשוט מגוחך , מישהוא צריך להתפטר...

stav1991

New member
אממ

אני לא יודעת ממה הם מפחדים זוכתנו לראות *** , זכותנו לראות מה קורה בין המתמודדים אם קורה ודי כבר לצנזר עלק הם עשו פרומואים "האח הגדול הריאלטי הכי מציצני " ו

יNOT

New member
עבדו עלינו , זה לא ריאליטי...../images/Emo46.gif

להלן הנקודות להוכחה: * נותנים להם תקציב לפיו הם חיים, כל זה קורה בוילה עם בריכה (אז ניחא...) אבל מסדרים להם ארוחות מהבית , סייסטה ורק חסר שירות חדרים. * המטבח הוא הדבר הכי מצולם - לא החדר הכי מעניין בבית - וגם לא מצולם כשיש סיבה מלבד למישהוא אחד או שניים שרוחצים כוס או חותכים בצל. * צנזורה !!!!!! הצנזורה היא הדבר הכי מגוכח בתוכנית הזו, הכל מצונזר, אפילו דברים שלא כוללים עירום( הייתם מאמינים ?! "אח גדול" עלק...) * המשימות הם משימות של גן ילדים. * ההפקה היא עלבון לשם "האח הגדול" המצלמות לפעמים מצלמות חדרים ריקים, בלילה כשכולם ישנים "כביכול" הם מצלמים את הריצוד על מי הבריכה (צלמי נשיונל ג'אוגרפיק עלק... ) * ואני בטוח שיש עוד נקודות שאחרים יכולים להוסיף.... היו צריכים לקרוא לזה "הווילה הסגורה" לא "האח הגדול" זה סתם עלבון לאינטילגנציה של הצופה

omer719

New member
אתם מודעים לעבודה אבל...

שזה הריאליטי הראשון מסוגו? שיש שידורים 24 שעות? אין אף ריאליטי יותר מציצני מזה בינתיים(לפחות בארץ). מה הטעם לבכות על הצנזורה? אין לנו ברירה, חייבים להתסדר עם מה שיש או לא לראות בכלל, וכבר התמכרנו אז לא לראות זה אבוד

יNOT

New member
אני ממש לא מסכים...

מדובר בריאליטי של 3 חודשים .... כמה מפגר אתה חושב שעם ישראל?! אם כל מה שהם יראו זה רק שיחות, קאט פה , בגד אחד קאט פה בגד שני, הצופה המטומטם ביותר גם יבין שלא שווה לו לבזבז על זה את הזמן. הם מצנזרים הכל, אני לא מדבר על עירום , הכלללללללללל .... הקטע האבסורד הוא שבתוכנית המרכזית ....אתה תראה איך הם מנפחים בלון גדולללללללללל ( סקס, התמזמזות) והבלון יהיה מלא רק באוויר עם ישראל לא מטומטם

למעלה