מומולדת לפיט !!

AdiA12

New member
רוצים לדעת מה פיט עושה במומולדת שלו? ../images/Emo209.gif

נכנסתי לאתר הרשמי של הלהקה, ופיט העלה שאלה עם תשובה, וזה קשור למומולדת שלו. זה מה שהילדה שאלה: hey pete! What are you doing for your birthday (besides TRL)? כלומר - מה אתה עושה ביום ההולדת שלך? וזה מה שפיט ענה: hanging out with my dog and playing a show! כלומר - תלוי, יוצא עם הכלב שלי ומופיע.

Fall Out Liel

New member
הוא לא אמר, "תלוי" ו..../images/Emo168.gif

besides TRL- ז'תומרת שהוא יופיע בTRL

DesertSky

New member
besides הכוונה ל-חוץ מ..

כאילו חוץ מלהתארח בTRL מה עוד תעשה ביומולדת שלך..

AdiA12

New member
אצל פיט עכשיו 04:47 לפנות בוקר! ../images/Emo209.gif

היומולדת שלו התחיל רק לפני כמעט 5 שעות.

FOB ROLL

New member
אממ..

אז ככה.. בטח אין מצב שפיט ייקרא את ההודעה הזאת, אבל כמעט כל הפורום ייקרא..אז ככה- מה לעזאזאל יש לכם מאשלי?! כאילו, מצד אחד אתן מתות על פיט ורוצות שיהיה לו רק טוב, ומצד שני אתן רוצות שאשלי תמות. אז כנראה שאופס, נפגשו שתי העולמות ולפיט טוב ביחד עם אשלי..אז אני מבקשת, כאילו, עם כל הכבוד, תפסיקו לקלל אותה.. פיט והיא אוהבים אחד את השני, ומי יושע, אולי הם גם יתחתנו ויביאו ילדים אל העולם ופיט יכתוב על זה שיר.. ועכשיו לנושא שלנו (פשווט היה לי ממש חשוווב לפרוק את זה..): אז ככה,,פיט יא חתיכת בנאדם מושלם.. אווף, זה די מוזר שאני מפנטזת על איש בן 28.. טוב ,לפחות נתנחם בעובדה שאתה מתנהג כמו ילד בן 8.. חח..אני רק אאחל לך שתמשיך להינות בלהקה, שתמשיך לכתוב שירים מדהימים, ושתמשיך לצרוח כמו שרק אתה יודע!!!!!!!.... שתתבגר מהר ותביא כבר יורש לעולם.. שתבין שיותר מדי אנשים אוהבים אותך כדי שתנסה להתאבד.. שתפתח גן חיות רק לקופים.. שתפתח חנות של הבגדים שלך בארץ..!!!! שתודה כבר שאתה אימו.. שתפסיק ללבוש סווצ'רטים שגורמים לי לרייר.. שתלמד אותי לנגן בגיטרת בס.. ובקיצור- שתנה מכל רגע בחיים, ופשוט תהיה אתה!!איש מוכשר..

o DaNiEl o

New member
יום הולדת שמח לו../images/Emo79.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

אין לי מה לאחל פה הרבה, בכל מקרה הוא לא יראה. אבל בכל מקרה
, מזל טוב וכאלה

מזל טוב

פיט יפה שלי מזל טוב אני אוהבת אותך בכל העולם מזל טוב מזל טוב מזל טוב ( כתבה אחת שלא יודעת לכתוב ברכות מה לעשות אין לי את זה ) פיט I LOVE UOY

L D N

New member
../images/Emo15.gif מזל טוב או משו כזה

שיהנה עם אשלי. שימשיך לעשות מוזיקה טובה כמו שהוא יודע
. שיביא לי את כל ה-הודיס שלו.

L D N

New member
../images/Emo15.gif אה ושכחתי

שיפסיק להיות כזה צומי. זהו סיימתי ת'ברכה :)

falloutgirl XD

New member
מזל טוב ../images/Emo214.gif

אני יודעת שאצלנו זה כבר יום אחרי היומולדת של פיט אבל אצלו עוד לא אז אני יכולה עדיין לברך אותו XD אז שיהיה לו מזל טוב ושיהיה לו רק אושר (ואם זה עם אשלי אז לא נורא.. תתגברו
) ועושר (לא שחסר לו עכשיו
) ושמחה ובריאות ומיליוני ברכות כאלה! ושימשיך לנגן כמובן XD

א ו ל י1

New member
מזל טובבבב

אני לא מאמינה שאני מאחרת ביום
לא הרגשתי טוב אתמול אז לא יכולתי להיכנס לפורום אבל בכל זאת מגיע למושלם הזה ברכה!!! אז ככה: תמיד תמשיך להיות כל כך חמוד, יפה, מתוק,אימו ובקיצור מושלם כמו שאתה!!!
תיהיה תמיד שמח ומאושר!!!!
ותבוא כבר לארץץץ
אה ו.. תתחתן איתי..חח סתם
זהווו סורי על החפירות..XD

מזל-טוב !../images/Emo65.gif../images/Emo77.gifעוגה|

איזה דיליי מטורף $: סורי על האיחור, לא היה לי זמן להיכנס לפורום ^^ - אזזז.. המונהמון מזל-טוב !
עד 120 שיהיה לו!|נכרות| המוון אושר,הצלחה בריאות וכאלה[: שישאר כמו שהוא
רררר שיצליח הוא והלהקה
.. ושלהלהלה ^^

למעלה