הדמות השבועית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifהדמות השבועית!../images/Emo28.gif

שבועית, גם כן
בכ"מ, אני סופסוף פותחת את הפינה שובD: והדמות השבוע היא:
סבא ג'ו!
תקציר חייו: סבא ג'ו, מהסרט "צ'ארלי בממלכת השוקולדה" הוא (באופן בלתי צפוי להפליא) סבא של צ'ארלי (מצד האמא [הלנה בונהם קרטר
] אם אני זוכרת נכון). הוא חי, ביחד עם שאר המשפחה של צ'ארלי, בצריף קטן ומסכן בפאתי העיירה שבה נמצא בית החרושת לשוקולד של ווילי וונקה. הם ניזונים באופן כללי אך ורק מכרוב. מרק כרוב בערב, כרוב בצהריים, לפעמים קצת לחם מדי פעם. הוא חולק את המיטה שלו עם אשתו ועם ההורים של אבא של צ'ארלי, בזמן שההורים של צ'ארלי (וצ'ארלי עצמו) ישנים על מזרונים על הרצפה. למרות זאת, כשצ'ארלי מקבל את הכרטיס הזהב, סבא ג'ו מגלה את יכולות התנועה הטמונות בו (
) וקופץ מהמיטה באקטיביות מפליאה. הוא גם מספר לצ'ארלי סיפורים מהתקופה שהוא (סבא ג'ו) עבד במפעל של ווילי וונקה- לפני שהוא נסגר, כמובן. אח"כ הוא וצ'ארלי הולכים לסייר ביחד במפעל השוקולדה, וההמשך ידוע... הלינק: http://imdb.com/character/ch0003690/ קצת על השחקן: השחקן שמגלם את סבא ג'ו החביב הוא דייויד קלי (David Kelly). הוא נולד באירלנד בשנת 1929 (מה שהופך אותו לבן 79). נשוי ללורי מורטון, ויש להם 2 ילדים. באופן כללי, כשעברתי על רשימת התפקידים שלו לא זיהיתי הרבה, אבל הוא שיחק את השומר ב"אבק כוכבים"
ולפינת "פרט הטריוויה הבלתי רלוונטי בעליל"
*הוא מצייר ממש ממש טוב בצבעי מיםD: הלינק: http://imdb.com/name/nm0446303/ ובגלל שיש לי חשק עז פשוט להוסיף לפה ציטוט מהסרט: Grandpa Joe: I saw Willy Wonka with my own two eyes. I used to work for him, you know. Charlie Bucket: You did? Grandma Josephine: He did. Grandpa George: He did. Grandma Georgina: I love grapes והשאלות: 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? 9. מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? 10. הייתם מלהקים שחקן אחר? שבוע נפלא לכולנו!

dusa1

New member
גאונות!

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? למרות שהיא לא בולטת, אני מאוד אוהבת את הדמות. 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? התמימות שלו, וזה שהוא מופתע מהכל XD 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? לא יודעת >< 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)?|סדגש" הייתי רוצה לסלוח כמו שהוא סלח לווילי... 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כן, הייתי רוצה שהוא יהיה סבא שלי או משהו כזה :) 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא בטוחה, הוא אדם עני עם חיים קשים.. 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? הדמות מזכירה לי טיפה את סבא שלי עם הסיפורים שלו XD 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? אולי הייתי עושה אותו יותר בולט אולי? 9. מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? לא הכי התרכזתי בו, אבל אחלה שחקן :) 10. הייתם מלהקים שחקן אחר? ת'אמת שלא.

tali44

New member
את מכירה את מדגישומטיק??

את מעתיקה לשם את הטקסט שאת רוצה להדגיש, ואת פשוט לוחצת על הלחצן של "עשה מודגש", וזה מדגיש לך את הכל בקלות. ואם את רוצה לשים איזה אייקון נחמד בראשי כל משפט תכתבי במלבן שיש לך שם את האייקון, נגיד- | בועית| ואת תעשי "שים אייקון" וזה ישים לך.
ואז תעתיקי את זה בחזרה לגוף ההודעה שלך. הנה הקישור. מקווה שעזרתי, במקרה שאת לא מכירה את זה.

theEscapist

New member
ואני אענה לעצמי../images/Emo3.gif

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? בטח שכן
2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? הוא כזה חמוד, מופתע מכל דבר, מתרגש מכל דבר 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? לפעמים ההתרגשות הזאת יכולה להיות קצת מעיקה, אבל בתכל'ס הוא כזה סבאל'ה חמוד
4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? בדיוק את זה- את היכולת להיות באמת ובתמים נרגש מכל מה שמסביב 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? הייתי רוצה אותו בתור סבא שלי
(למרות שסבא שלי ממש חמוד:) ) 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לפני הסיור במפעל השוקולד- לא חושבת. אבל אחרי- בטח! שוקולד לכל החיים. יאמי
7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? יש בו דברים שמזכירים, אולי סבא שלי, שנפטר כשהייתי קטנה, ככה שאני לא 100% בטוחה 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? חס וחלילה 9. מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? לא שמתי מאוד לב אליו, אבל הוא שיחק מעולה 10. הייתם מלהקים שחקן אחר? לא:)

wolfyy

New member
סבא ג'ו

דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן סבא ג'ו
מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? הטוב לב שלו, האהבה שלו למשפחה שלו, והוא מגניב כ"כ
ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אין
ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? להיות כזו מגניבה בגיל כזה
הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כןןן
הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? במובנים של משפחה אוהבת כן
הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? דברים מסויימים מזכירים לי אותי , כן..
בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא ולא
מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? מקסים
הייתם מלהקים שחקן אחר? ממש לא! הוא סבא ג'ו נפלא ענבר הפינה הזו מקסימה ואת תמיד מצליחה להצחיק אותי גם עם מה שאת כותבת!

blackwish

New member
מנסה את המדגישטומיק

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן, הוא סוג של דמבלדור סנילי וחסר שתלטנות. 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? שהוא סבא בריטי חמדמד
3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? כלום 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? סבלנות לילדים? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? שיאמץ אותי כסבא 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? רק הקטע של לעבוד במפעל שוקלד 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? את אבא שלי קצת ודמבי כמו שאמרתי 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא 9. מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? חמוט
10. הייתם מלהקים שחקן אחר?

adi dion

New member
יאא סבא ג'ו! ../images/Emo3.gif

דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן!
מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? אממ... שהוא מצחיק וחמודי כזה ולוקח דברים בקלות
ומה התכונה שאתם הכי שונאים? כלום
ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? השמחת חיים הזאת שיש לו חחח חמוד כזה...
הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? למה לא?
הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא...
הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא חושבת..
בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא. בדיוק ככה הוא מתואר
מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? גאוני!
הייתם מלהקים שחקן אחר? לא

giladwin

New member
גם אני :)

(מצטער על אי ההדגשה, לא מצליח לי... ) 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? הניגודיות - הצופה מופתע לגלות סבא'לה צעיר בנפשו, נמרץ ומצחיק. כאילו ג'ו כלוא בגוף של זקן. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אין, מה יש לשנוא בו? חחח 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? האופטימיות, קל מאוד לאבד אותה. 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? אשמח לעוד סבא ;) 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? את סבא שלי, הוא מצחיק וזורם ובילדותי תמיד היה מספר לנו סיפורים ומביא לנו שוקולדים. כפרה על סבא :) 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא, היא מושלמת והיא בדיוק מתאימה כבן לוויה לצ'ארלי במפעל. בעיקרון ברוב סרטי טים ברטון הדמות המלווה היא כלב (בסיוט שלפני חג המולד, חתונת רפאים, פרנקנוויני, וינסנט) ואילו פה הסיפור נתון מראש ואין כלב בסיפור אבל הסבא הוא פי שתיים מזה, הוא בדיוק מה שצ'ארלי היה צריך - מישהו שידרבן אותו בחיים הקשים שלו, יכניס בו קצת ערכים טובים (לא כמו שאר הילדים הדוחים ש"נענשים" בסרט) וישרה עליו תחושת בטחון בסיור במפעל. 9. מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? שיחוק טוב, לא הכרתי אותו אבל אח"כ מייד זיהיתי אותו באבק כוכבים כשומר על הפירצה בחומה. 10. הייתם מלהקים שחקן אחר? לא, סבא ג'ו אחד ויחיד Bone Daddy

LadySilkworm

New member
אני:)

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן!! 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת?הוא סבא כזה :} 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אין :} 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? אמ, לא יודעת 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כן! D: 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? כן! D: 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? אממ..לא ממש. 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא. 9. מה חשבתם על השחקן שלוהק לתפקיד של הדמות? אחלה ליהוק D: 10. הייתם מלהקים שחקן אחר? לא D:

למעלה