הדמות השבועית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifהדמות השבועית!../images/Emo28.gif

והדמות השבוע היא:
ג'וזפין!
תקציר חייה: ג'וזפין היא דמות מהסרט ה-הו-כה-חמוד סיפורי דגים
היא אשתו ההרה (באופן ממש בולט לעין
) של וויל בלום, בנו של גיבור הסרט (בעיניי לפחות אד בלום הוא גיבור הסרט), שמנסה לחפש את האמת מאחורי, לפני מצדדי ובתוך הסיפורים שאביו סיפר לו כל חייו. לג'וזפין עצמה אין תפקיד מאוד גדול בסרט, מעבר ללהוות סוג של קונטרה לאשתו המאוד אוהבת של האב. יש פה בעצם השוואה בין הנישואין של האב והנישואין של הבן (ששניהם, אגב, נראים לי מוצלחים להפליא. אני לא יודעת אם שמתם לב, אבל אצל טים ברטון פשוט אין דבר כזה נישואין לא מוצלחים, לפחות ע"פ הסרטים שראיתי.) היא בעיקר מי שמרגיעה את וויל מדי פעם, מנחמת או מעודדת כשצריך, ובאופן כללי די חמודה
אה, וצרפתייה
והשבוע אין לינק, כי imdb מתקמצנים בדפי אינטרנט, ואין לה דף משל עצמה
אתם יודעים מה, אני אתן לינק פשוט לדף של הסרט
http://imdb.com/title/tt0319061/ קצת על השחקנית: השחקנית היא צרפתייה בשם מריון קוטילארד (Marion Ctillard). נולדה ב1975 (שזה אומר שהיא בת 33). ולפינת "פרטי הטריוויה הבלתי-רלוונטיים-בעליל"!
דבר ראשון, עליכם לדעת שהיא זכתה באוסקר- השחקנית הראשית הטובה ביותר- על התפקיד שלה בתור אדית פיאף בסרט על חייה. ורק שתדעו, היא השנייה מתוך 80 (!) זוכות אוסקר שזכתה על תפקיד שלא היה האנגלית. אז סחתיין. דבר שני, היא חברה בארגון גרינפיס:) הלינק: http://imdb.com/name/nm0182839/ ציטוט נבחר (כן, כן, התחלתי לעצמי עוד מיני-מסורת
) Josephine: I'd like to take your picture. Senior Ed Bloom: Oh, you don't need a picture. Just look up "handsome" in the dictionary והשאלות: 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? 9. מה חשבתם על השחקנית שלוהקה לתפקיד של הדמות? 10. הייתם מלהקים שחקנית אחרת? שבוע נפלא לכולנו!

theEscapist

New member
טוב, אני אענה../images/Emo3.gif

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן, היא מותק
2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? היא ממש ממש סבלנית. זה די מדהים. בתור בנאדם עם פתיל ממש קצר, אני ממש מעריכה את זה. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? לפעמים היא קצת פסיבית כזה, או קצת "מעריצה" כזה, וחסרה לה בעיניי איזשהי חיוניות כזאת 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? הסבלנות הזאת. לגמרי חסר ליP: 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כן, היא חמודה, והיא בנאדם שפשוט מסתדר טוב עם אנשים 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? האמת, למה לא? יש לה בעל נחמד, והיא אפילו מסתדרת עם החמותXD והיא לא ענייה, ובאופן כללי החיים שלה נראים בסדר גמור 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? יש משהו באורך הרוח הזה שמזכיר לי חברה... אבל לא יותר מדי. רוב האנשים שאני מכירה בהחלט נוטים להיות עם פתיל קצר וקוצים בתחת
8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא:) 9. מה חשבתם על השחקנית שלוהקה לתפקיד של הדמות? היא שיחקה טוב, ממש אהבתי אותה 10. הייתם מלהקים שחקנית אחרת? לא:)

theEscapist

New member
מצטערת../images/Emo140.gif

שבוע הבא אני מבטיחה שהמחדל יתוקן
(לא המחדל שלא ראית את הסרט, המחדל של הפינה
)

adi dion

New member
../images/Emo3.gif

אני מקווה שזה מה שאני חושבת שזה
(ותתחברי למסן אם את יכולה
)

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאת חייבת לראות את זה..

אני פשוט מאוהבת בסרט הזה.. ואני בוכה מרוב התרגשות כל פעם שאני שומעת בכלל את השם של הסרט...... לא רק כי הוא קצת עצוב.. כי הוא פשוט גאד דאם יפה..

adi dion

New member
בטח שאני אראה! ../images/Emo13.gif

ואת חייבת לקרוא את הספר!
אני בטוחה שאני ממש אוהב את הסרט אם אהבתי את הספר. מה שמצחיק הוא שזה ממש לא סגנון הכתיבה שאני אוהבת אבל זה מאוד ריתק אותי ולא יכולתי להפסיק לקרוא
בחיי... רק טים היה יכול לעשות סרט מהספר הזה...

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifעונה....

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא?
כע היא חמודה.. 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת?
היא נחמדה כזאת.. זה חמוד שהסיפורים של אדוארד משעשעים אותה לעומת בעלה שמתעצן מהם.. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים?
לא יודעת.. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)?
לא יודעת חח 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה?
הממ כן למה לא? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה?
שאלה מוזרה.. לא נראה לי 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב?
לא נראה לי חח 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת?
לא הייתי משנה כלום בסרט הזה הוא מושלם 9. מה חשבתם על השחקנית שלוהקה לתפקיד של הדמות?
לא זוכרת אם ראיתי אותה בסרטים אחרים אבל היא הייתה טובה 10. הייתם מלהקים שחקנית אחרת?
לא נראה לי.....

y a m i girl

New member
../images/Emo99.gif|מדוזה|../images/Emo82.gif

אוף, עניתי והמחשב נתקע>< אולי אני אשחזר אחרכך... אבל סרט מדהיייים

למעלה