הדמות השבועית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifהדמות השבועית!../images/Emo28.gif

הגעתי למסקנה חשובה: מכיוון שיום שלישי יש לי מבחן בהיסטוריה, ואני לא יודעת כלום, אין מצב שאני אספיק מחר להעלות את הפינה. אז אני מעלה היום, ופשוט יהיה קצת עמוס להיום, אבל במקום יהיה ריק כל השבוע
והדמות השבוע היא:
השופט טרפין!
תקציר חייו: השופט טרפין הוא השופט (הו, כמה מפתיע
) מהסרט סוויני טוד. הוא גרם לכך שסוויני (או ליתר דיוק: בנג'מין בארקר) ייאסר למלא שנים באיזשהו חור קטן ונידח של העולם- למרות שהוא היה חף מפשע, בשביל לנסות לקחת את אשתו לעצמו. אחרי שקרה לאשתו מה שקרה לה (הו, כמה מסתורי מצידי
), הוא לקח את הבת שלה ושל סוויני- ג'ואנה (הומאז' אלגנטי למנהלת הפורום היקרה
)- וגידל אותה כאילו הייתה ביתו שלו. חוץ מהעובדה שהוא מציץ לה לחדר, ורוצה להתחתן איתה
מצד אחד, ראש העיר הוא הבובה של השופט. השופט רק הניע את ידו, וטאח! בנג'מין בארקר הוא פושע מסוכן שנשלח לעבוד איפשהו רחוק מאוד מאנגליה. מצד שני, השופט מרשיע ילדים קטנים ושולח אותם אל התליין לפי בקשת ראש העיר. אז מי הבובה של מי בסיפור הזה? http://www.imdb.com/character/ch0028983/ קצת על השחקן: השחקן (הגאוני!!!) שמגלם את השופט שלנו הוא אלן ריקמן. שחקן סגיד לחלוטין
אתם עשויים בהחלט לזהות אותו מסרטי הארי פוטר, שם הוא גילם את פרופסור סנייפ בצורה שהצליחה לגרום לי לאהוב את הדמות עוד יותר ממה שאהבתי אותה קודם- ולא חשבתי שזה היה אפשרי:- P ועכשיו גיליתי שהוא היה הפייבוריט של רולינג לתפקיד- טעם טוב יש לה
עוד סרטים שבהם הוא שיחק- מסתבר שהוא דיבב את מרוין במדריך לטרמפיסט בגלקסיה
(עכשיו אני רוצה לראות!), שיחק ב"דוגמה", וב"תבונה ורגישות" (סתם כתבתי את הסרטים שתפסו לי את העין...) בכל מקרה, הוא נולד בשנת 1946 (בן 62
לא רואים עליו). ועכשיו, לפינת פרט הטריוויה הבלתי-רלוונטי-בעליל! נבחר ע"י מגזין "אמפייר" למקום 34 ברשימת "100 כוכבי הסרטים הכי סקסיים בהיסטוריה"
הלינק: http://www.imdb.com/name/nm0000614/ ציטוט נבחר "Mr Todd!" |מבט-חמור|
סתםP: זה פשוט כ"כ דורש להזכיר את “Mr Potter!”, שממש אפשר לשמוע את ה"פוטר" מגיע גם כשהוא משחק את השופט
ובזאת אני אפסיק להתלהב מכמה שאלן ריקמן סגיד
אהמ... כן. לפחות שאני אענה על השאלות
והשאלות: 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? שבוע נפלא לכולנו!

theEscapist

New member
ואני עונה כבר עכשיו...

כי עוד פחות מחצי שעה אני בפנימיה לשבועיים
1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? האמת... שדי, כן
אני פשוט נוטה לאהוב דמויות של אלן ריקמןXD 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? האמת, יש בו משהו פגיע כזה במובן מסוים. אז נכון שהוא מושחת ומגעיל וכאלה, אבל חוץ מזה הוא אחלהP: 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אממממ את העובדה שהוא מושחת ומגעיל? אה, ואת זה שהוא חלק מהזמן הבובה של ראש העיר. לא מתאים לו. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) איך הוא מצליח לחיות את חייו עם עצמו, בהתחשב באיך שחייו נראים. אני רוצה את כושר העמידות הזה. 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? אני אוותר, תודה. אני רוצה להכיר רק את אלן ריקמן
6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא ממש, לא 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? אני מקווה שהוא לא מזכיר לי את עצמי... ואני לא חושבת שהוא מזכיר לי מישהו מוכר. לפחות לו מישהו שאני מכירה טוב (אני לא מדברת על פוליטיקאים וכאלה) 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? ממש לא. 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות?
!!!! 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? חס וחלילה!
אלן ריקמן
(וזהו, בזאת סיימתי לסגוד. אבל באמת הפעם
)

LauraLF

New member
תשובות

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? לא , הוא רשע מרושע! 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? לא חושבת שיש כזו 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? שהוא רשע מרושע!!! 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו): לא ממש 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? לא , אבל גם לא הייתי רוצה להיות אויבת שלו! 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? ממש לא .. 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? חס וחלילה לגבי עצמי , ואני לא מכירה כמוהו 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? שהמוות שלו היה אולי שונה משל כל השאר. 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? מצוין מצוין מצוין 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא. אלן ריקמן אכן דורש סגידה

wolfyy

New member
../images/Emo88.gif

מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? אין כזו
ומה התכונה שאתם הכי שונאים? חמדנות, אכזריות
ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו|)סדגש| לא תודה
הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? לא, בהתחשב בזה שאני בלונדינית וקוראים לי ג'ואנה
הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? ממש לא, חיים אפלים ואומללים
הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא באופן אישי, אבל מזכירה אנשים מתחום הפוליטיקה והממשל לאורך ההיסטוריה וגם עכשיו
בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא, היא עשויה היטב בהתאם לסרט והתפקיד
מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? אלן ריקמן נפלא!
הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא

adi dion

New member
גדול! את גם בלונדינית? ../images/Emo6.gif

וחשבתי על זה. את כל כך מגניבה! ג'וני מקדיש לך שיר שלם שקרוי על שמך!! כיף לך

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo9.gif

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא?
אמ הסיבה היחידה שיכולה לגרום לי לאהוב אותו היא שאלן משחק אותו.. אם זה היה מישהו אחר הייתי שונאת את הדמות.. 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת?
המכנסיים הצמודים
אממ אבל לא יודעת.. לא כזה אהבתי את הדמות.. היא דיי הגעילה אותי האמת.. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים?
אממ איפה להתחיל? הוא רשע, חמדן, שקרן ופדופיל? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)
כח
5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה?
לא ממש... 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה?
לא... 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב?
לא, למזלי.. 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת?
לא 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות?
גאון, מוכשר, מדהים וסקסי
לא יודעת איך הוא יצא 34.. הוא היה צריך להיות השחקן השני הכי סקסי בהיסטוריה.. אחרי ג'וני כמובן
10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת?
בחיים לא!

adi dion

New member
קודם כל- בהצחלה במבחן ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא?
כמו שאמה אמרה- רק בגלל שאלן משחק אותו
אבל ת'כלס שונאת אותו... מה נראה לו שהוא מתנהג ככה?
2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת?
אממממממ כלום :p 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים?
הכל בערך? הוא כזה אכזרי
4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)
שום תכונה.. 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה?
לא תודה... 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה?
ממש לא 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב?
נופ 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת?
לא, הדמות הזאת פשוט פרפקט! 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות?
במילה אחת ואייקון אחד- אלן
10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת?
לא. כל כך הולם אותו להיות הרשע

dusa1

New member
עונהה

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? לא הכי 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? לא אוהבת. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? התנשאות, והוא סוטה! להתחתן עם בת חסותך?! 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו): נעע 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? נעעע 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? אולי, כי הוא עשיר 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא ממש 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא, מועילה לסרט מאוד. 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? שחקן מצויין! 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא! דפנטלי לא!

למעלה