פינה חדשה: הדמות השבועית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifפינה חדשה: הדמות השבועית!../images/Emo28.gif

זה קצת כמו הסרט השבועי- רק לא
זה הולך ככה: אני שואלת שאלות ואתם עונים
והדמות השבוע היא:
פג בוגס
תקציר חייה: פג בוגס (Peg Boggs) היא הנציגה החרוצה של חברת איפור בשם Avon, שעוברת מבית לבית אצל נשות העיירה בנסיונות די נואשים למכור משהו. ולא, זה לא הולך לה. ואז היא מגיעה לטירה גדולה ואפלה (כי אפל זה
) ומחליטה שמי שגר שם בטח צריך מייקאובר. זה נגמר בזה שהיא מאמצת את אדוארד. היא גרה בבית צבעוני להחריד- כמו כל שאר הבתים בעיירה- עם בעלה היחסית חביב (בהשוואה לשאר היצורים שמסתובבים בעיירה ההיא), ויש לה *במקרה* בת מתבגרת יפהפייה וילד צעיר יותר שהוא דווקא בסדר ביחס לילד קטן ומעצבן
קצת על השחקנית: השחקנית שמגלמת את פג היא דיאן וויסט (Dianne Wiest). היום היא בת 60, כשהסרט יצא לקולנוע היא הייתה בת 42 (
). אגב, בדיוק שמתי לב שיש לה יומולדת עוד פחות משבוע, ב28 במרץ
הו, וimdb טוענים שהיא השחקנית המועדפת על בראד פיט
~יחי פרטי טריוויה לא רלוונטיים בעליל~ והלינק: http://imdb.com/name/nm0001848 והשאלות: 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהקו לתפקיד של הדמות? 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחרים? שבוע נפלא לכולנו!

BlackUnicorn

New member
תשובות

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? האמהיות שלה, הדאגה שלה לאדוארד והיכולת שלה לקבל את השונה 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? הדרך שבה היא בכל זאת תקועה בעולם משלה. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? לקבל את כולם ולא לכעוס אף פעם :) 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? קוסמטיקה בחינם, מה רע
6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא. 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? אולי מעט, אבל לא אפרט. 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא, היא מושלמת בתפקיד שלה. 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהקו לתפקיד של הדמות? מעולה לתפקיד. 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחרים? לא.

Snow fairy

New member
הופהופ

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן! 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? שהיא נדיבה ואכפתית?
3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? לא מכירה אותה מספיק טוב
4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? פףף לא יודעת 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כן, למה לא 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא נראה לי 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא... 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהקו לתפקיד של הדמות? שהיא אחלה בחלה! 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחרים? שלילי:]

theEscapist

New member
ואני אענה בעצמי../images/Emo3.gif

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן, היא חמודה
2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? את זה שהיא אימהית כזה, ושהיא מסוגלת לראות את אדוארד לא בתור מפלצת או בתור תופעת טבע ביזארית, אלא בתור אדם- ילד, בעצם- נטוש ומפוחד. 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? את זה שהיא בכל זאת איכשהו אטומה לדברים. נגיד, לקשיים של הבת שלה. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? סבלנות כזאת מטורפת
יש לי פיוז כ"כ קצר לפעמים... 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כמו שמישהי (ששכחתי את שמה) אמרה: קוסמטיקה בחינם, אז למה לא?
6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? ממש לא. העיירה הזאת היא בדיוק סוג המקומות שאני שונאת 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא חושבת.. 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא. היא מעבירה את הרעיון שהיא אמורה להעביר נפלא 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהקו לתפקיד של הדמות? תכל'ס, היא טובה
10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחרים? לא

Learn To Fly

New member
עונה D:

1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? היא איכפתית ואימהית כזאת, אחת הדמויות היותר אנושיות בסרט 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? לא התעמקתי בזה בסרט
4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? לא יודעת 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? לא תודה 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? שתהיה יותר קשוחה
9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהקו לתפקיד של הדמות? היא נראית לי מתאימה בול 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחרים? ממש לא

wolfyy

New member
פינה מגניבה! אין כמו פריטי טריוויה

לא רלוונטיים בעליל
1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? היכולת שלה לקבל את האחר, בלי לשפוט ויש בה המון חמלה והיא אמיתית כזו 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? לא שונאת, אבל מצטערת שהיא לא הייתה יותר אסרטיבית לקראת הסוף 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? לקבל את האחר בצורה טהורה 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? כן
6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא... 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? ביכולת לקבל את האחר, כן...מישהי... 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? ממש לא 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהקו לתפקיד של הדמות? מושלמת לתפקיד, לחלוטין תפור לה
10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחרים? לא

my reflection

New member
עונה

. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא?כן 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת?הדאגה זה דבר שממש בולט בה 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים?אין...אני חושבת 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה?אני לא חושבת חח 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה?לא ממש 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב?מישהי שאני מכירה דווקא די דומה לה
8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת?ממ...אני לא חושבת על משהו כרגעP: 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהקו לתפקיד של הדמות?כמו שאמרו פה:היא מושלמת לתפקיד 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחרים?לא!

theEscapist

New member
אגב, סתם הערה כללית: משבוע הבא והלאה הפינה

תפתח בימי שני (כי יום ראשון אין לי שנייה לנשום) למרות שדווקא שבוע הבא ספציפית יש מצב שאני בטיול, ואז זה בכל זאת יפתח יום ראשןו. כלומר, אני אשתדל מאוד מאוד שזה יפתח יום ראשון. מקסימום- שבת בערב\שבוע שאחרי

למעלה