שרשור פרק 29

מה לא בציניות??.?

הוא חתיך מישהו פה מקנא??? ממש מצטערת לומר לך אבל לא לזלזל פה במה שאומרים עדן חתיך ואת/ה מקנא/ת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1dana1

New member
איזה סתומה מור (הדמות,כן??)

הוא נישק אותה בלחי והיא צעקה עליו !!!!! חחח.. אם הוא היה מנשק אותי בלחי הייתי מתעלפת !!!!!!!!

Aviad1987

New member
איזה קטע הזוי עם הדוקטור

(גל פרידמן, יוצר הסדרה, בתפקיד אורח) אבל פרק טוב
במקום מור הייתי רק אומר לדנה שהוא בסדר והולך אל יונתן עם איזה מסר מההורים שלו ומנסה לשכנע אותו לחזור.

עוד 21 פרקיםם../images/Emo7.gif

זה נגמרררררררר לא רוצההההההההה דיי איזה חראאא..... היה פרק מדהיםפ היום.... אבל מסכן יונתן...עכשיו הוא לא יכול לסמוך על אפחד... ומענין מה יהיה מחר...... מה קררה עם איריס וריקרדו?!!? למה לא מראים אותם?!?! אוףףף אני מתגעגעת לריקרדו...

Ben LeVi 232

New member
נו מה? עכשיו כל פרק שיהיה נבכה

שנשארו רק עוד ככה וככה?
תהנו מהרגע, מהפרק..

היה מעולהה

היה יפה היום איזה מסכן אלחנןןןןןן אני כמעט בכיתייי חחח גם בקטע עם יונתן כמעט בכיתי מסכןן

keton13

New member
חחח היה פרק שולט

הוא התמקד בעיקר על משפחת בן נון ועל ה"מנהל בפועל" חחחחחחח זה היה קורע איתו בלילי:p הבנאדם הזה קורע

°°NaTaLi°°

New member
יאא איזה פרק יפה...

אוף יונתן ומור רבו. ואורי מאוהב במור חח הוא נישק אותה בלחי חחח ומור צעקה עליו אופי חחח

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo26.gif חשוב ../images/Emo36.gif

כשאתם מגיבים להודעה על הפרק, תפתחו את ההודעה הראשית על הפרק ומשם תלחצו "הוסף תגובה" כדי שהתגובות באמת יהיו על ההודעה הזו ולא על הודעות אחרות. תודה

פרק מגניב../images/Emo163.gif

היה הזוי הקטע עם הדוקטור יורם מעצבן אותי כיאילו מה יש לו הוא לא יכול לבדוק אם מור צודקת ורק אחר כך לצרוח?!

בתש

New member
אהבתי ../images/Emo23.gif

אהבתי תנושה שכולם לחוצים האמת זה קצת מצחיק שהוא ברח
ואוהב מוסתר שם

למעלה