רוצים לעשות עצומה

tamir r

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif../images/Emo176.gif../images/Emo43.gifרוצים לעשות עצומה

שתביא את ריהאנה לארץ??? יש מלא מלא אנשים שרוצים שהיא תבוא לארץ.... תחשבו על זה
ואם היא תבוא לארץ תזכרו מי התחיל את זה.....
בינתיים קבלו תמונה של ריהאנה בלייב ארת' (אולי זה יביא לכם מוטיבציה חח
)

MasTic77

New member
בעד!!! ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ברור! אין ספק שחייבים להביא אותה לארץ!

תאמת....

היא בטוח תגיע ארץ גם בלי העצומה....נראה לי מודעים לאהבתה בעולם חח אבל עצומה תמיד לא מזיקה ולפעמים עושה רק טוב=]

0verpr0tected

New member
XDDDD

מה זה השטויות האלה???
למה ניראה לכם שבאמת יראו את זה ויביאו את ריהאנה??
נו באמת אנשים...

תתפלאי זה עובד..כנסי

זה נותן את המראה שיש בקשה לריהאנה בארץ אז איכשהו אפשר לחשוב על זה...הם לא רוצים להביא את ריהאנה כשאין ביקוש אליה ושהסבב הופעות שלה לא תכלול לפחות אבל לפחות 100,000 איש ואז איכשהו יחשבו להביא אותה לארץ.... צריך לראות ביקוש....לא נשב בידיים שלובות ולא נעשה כלום...שווה לנסות

0verpr0tected

New member
אאמממ..

אני לא פוסלת את זה אבל בתכלסס זה סתם אין מצב שיביאו את ריהאנה לישראל
בגלל עצומה שיעשו,וגם עם 100,000 אנשים יחתמו זה לא אומר שכל ה- 100,000 האנשים האלה לפחות יבואו להופעה נגיד צריך להיות ביקוש גדול מאוד שבטוח יבוא נגיד להופעה שלה. לא בטוח שזה ישתלם לה להשקיע הופעה בישראל,היא לא תרוויח מזה כלום.

אם יחתמו בואי נגיד 200,000

איכשהו הם יכולים לשכול את זה.....ככה אני חושבת..אם לא אז לא אבל לא אני וא אף אחד יכול לקבוע ולדעת

YugiBoy

New member
אני בטוח שהיא לא מופיעה במדינות רק בגלל

שהם מבקשים ועושים עצומות.... תראי, מעבר לפאן ופרסום, זו פרנסה...ולא רווחי להופיע כאן כמו שיהיה רווחי להופיע במקומות אחרים. כמה שאפשר להופיע פה במקומות גדולים ולמכור כרטיסים ביוקר, בארצות אחרות אפשר יותר.

IשחרI

New member
אז הפתרון זה לשבת בשילוב ידיים ולראות מהיהיה?

לא! בואו ננסה מה אכפת לכם..גם אני חושבת שהסיכווים הם ממש קלושים אבל נפסיד משו אם ננסה?=]

mobyboy

New member
יש לי רעיון אחר לעצומה !

להוציא מחוץ לחוק שירים מטופשים כמו : א א א א אנדר אנדר מיי אמברלה אינפטיליות שמעליבה את האוזן. בושה

mobyboy

New member
נו בטח.. משמיעה פאסיבית

בעל כורחי קיבלתי את השיר הזה לפרצוף... ועם מלודיה מקרטעת בחצי שקל לא פלא שתוך שניה אתה יודע אותו.

West Doll

New member
היא כבר אמרה פעם אחת שהיא מתה לבוא לכאן../images/Emo3.gif

הבעיה עם האמנים שהם תמיד מתים לבוא אבל אף פעם לא באים

tamir r

New member
תסתכלו מה עשתה העצומה לטוקיו הוטל

ראיון בראש 1 ושלבים סופיים של החלטה אם הם יבואו לארץ. חוצמזה בדיוק עכשיו יש לריהאנה את סיבוב ההופעות "Good Girl Gone Bad Tour" ככה שזה יוצא בול בזמן וגם יש לריהאנה כל כך הרבה מעריצים בארץ שאפילו אם כרטיס יעלה 500 שקל ילכו להופעה שלה (סתכלו על אוונסנס, כריט להופעה שלהם עלה 450 ש"ח ואולם היה מפוצץ. תחשבו שכשריהאנה תבוא לארץ מה יהיה. יש לה פי 5 מעריצים בארץ מאוונסנס)

למעלה