רוצים לעשות עצומה

IשחרI

New member
כן גם אני לא בטוחה בקשר למשפט האחרון

=]אבל זה יכול להתקיים...כרגע לא נראה לי שיש לה יותר מהם....

דנה 665

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|

כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

MasTic77

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif חחחח הרגת אותי עם החתימה שלך...

ממש מצחיקה!

0verpr0tected

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo45.gif ../images/Emo210.gif

תפתחו את העצומה וניראה מה יהיה.

העצומה תעלה מחר בסרגל הכחול של הפורום

אני פתחתי את העצומה אבל צריך לשים אותה בסרגל שרק מתפוז יכולים לעשות....אז...שלחתי את הבקשה וזה כנראה יעשה מחר =]

YugiBoy

New member
היא לא תגיע רק בגלל רשימה עם שמות.

סיבוב ההופעות שלה לא עובר במקום קרוב לפה, וזו מדינה ממש קטנה וזה לא ריווחי מספיק, מה גם שמבחינתם, שרואים בנו כמקום הרבה יותר קדום ממה שאנחנו באמת (כמו שאני מדמיין עדין את מצרים עם פירמידות
) גם פחות בטוח פה....... אני לא רוצה להיות פסימי או להיות זה שמתנגד ומעצבן ומוריד את הרוח... אני פשוט לא חושב שרשימה עם שמות שכל אחד יכול לזייף, תגרום לריהאנה לעצור את הסיבוב שלה ולהגיע לארץ... או להרחיב אותו....

1mayush

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

tamir r

New member
בסרגל הכחול

איפה שרשום " • ראשי • תקנון תפוז • ChatTV • אלבומים • לוח אירועים • עצומות • קבצים • טאגליינס • תגיות • RSS (הסבר) " תבחר עצומות ואם זה עד כדי כך לא מובן
: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/petitions_main.asp?id=1828

למעלה