פאם פאם פינת השונן-איי

SasuNaru

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifפאם פאם פינת השונן-איי../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

^____^ ולבקשת אור חזרתי עם אוסף של בליץ'~! D=

JeeChan

New member
אור גאה בך מאוד, אבל *נהיה רציני*:|

אור היה חייב להעיף את הלינק לקומונה ולהוריד שתי תמונות בלי תחתונים. ראשית אנשים לא רק שאסור לשים פה יאוי אסור גם לתת לינקים ליאוי, כי למעשה זה כמו לשים תכנים פורנוגרפים, כשילדים קטנים נכנסים ולוחצים על זה, זה כמו לקשר אותם לאתר בעל תכנים מיניים, זה אסור. כמו כן אני חשבתי שאולי זה קצת מוגזם לילדים לראות את איצ'יגו בלי תחתונים. *חוזר להיות נורמאלי* איכס קשה להיות מבוגר. בכל מקרה שרון, כל הכבוד *מוחא כפיים* תמשיכו עם השרשורים הכיפיים האלה אני מאוד גאה בך

SasuNaru

New member
אתה רואה ילדים קטנים רואים בליץ'?

T.T איצ'יגו בלי תחתונים זה לא נורא~! זה יפה~! וזה לא כאילו שרואים לו משהו חוץ מהתחת השקסי שלו. אני אמרתי מי שרוצה תמונות יאוי שילך לשם ויש לי עוד תמונות רק שאני עצלנית ואין לי כח לשים ^__^

JeeChan

New member
*נהיה מבוגר שוב, איכס*

מצטער, אבל אלה החוקים שנמסרו לי לשמור כמנהל, כל תוכן שמראה או מפנה לתכנים פורנוגרפים או מרמז על תכנים פורפנוגרפים, צריך להימחק (ולא זה לא ציטוט מאיפשהו). אני לא רואה ילדים נכנסים לפה, אבל אני כן יכול לדמיין מצב בו ילד כמו אור כשהיה בכיתה ו' - ז' וראה פוקימון והתלהב מזה והחליט לגלוש באתרים, ואז אותו ילד (כבר לא אור), שראה אינויאשה וגלש בתפוז, מתלהב ורואה שיש עוד פורום לסדרת אנימה, אך אז הוא רואה תמונות ולינק לעוד תמונות, ובתמונות שבלינק יש תמונות שהוא לא היה אמור להיות. עד כמה שמקרה כזה נשמע לא סביר, האופציה שדבר כזה יקרה, צריכה להימנע ולכן הקישור הוסר. *חוזר להיות אור* ואממ גומנה :( אני אישית אהבתי את התמונה הזאת, איצ'יגו היה בישי כרגיל ושמרתי לעצמי את התמונה על המחשב ותודה שהעלית אותה.

Jifannit

New member
נהמע להיות ילדה קטנה :)

נהמע לפחד מיאוי
*נהמע לברוח* *נהמע לחזור* היי! יאוי לא יגרום לי ללכת מפה! *מתנחלת*

SasuNaru

New member
אה כן...אם אתם רוצים יאוי של בליץ'

ואני יודעת שאסור לפרסם כאן- בואו לקומונה שלי :) אני מעלה לשם תמונות יאוי של בליץ' *__*

למעלה