רשימת מסיבות של מחר

galit3880

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifרשימת מסיבות של מחר ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

היי ח'ברה בו נעשה משהו טוב לאנושות ונרשום ברשימה אחת מה כל אחד יודע על מסיבות למחר אז אני אתחיל :
מסיבה בפאב מסעדה בשם "סוהו" בראשון כניסה היום עולה 100 שח ומחר יותר המסיבה היא סושי חופשי כל הערב .
מסיבה בפאב "האוקסר" בראשון כניסה היא 50 שח + אוכל ...
יש עוד מסיבה טובה ... לפני 25 ומעלה במקום ליד שפיים ... רק מסיבה עם שתיה חופשית ... למעוניינים לשלוח לי מסר ... מחכה לשרשור שלכם ...יום טוב

galit3880

New member
תראו ...

אני לא אומרת שחייבת לצאת מחר למסיבה אבל עדיין יום שישי למה לא לצאת מהבית לכייף ????????????????? אז יאלה אשמח לדעת עוד מסיבות

c u t y

New member
הופעה ולא מסיבה?!

מה עם הופעות טובות בסילבסטר שיכניסו גם בני 16? רוק-פאנק-פ'אנק-ג'אז-בלוז.. משהו בסגנון? באזור המרכז...

c u t y

New member
לא מחפשת ממש מטאל...

לא משהו כבד ועל פינק פלויד שמעתי עוד משהו? מישהו?

K Hole

New member
../images/Emo45.gifצריכה אותו דבר..

משהו טוב לבני 16-17, ככה איזו הופעה טובה במקום דיסקוטק מסריח בשישים שקל.... פינק פלויד? לא הייתי נוסעת עד כפר סבא בשביל זה... משהו באיזור רמת השרון, ת''א, ולא מטאל!!! ופחות פינק פלויד... נשמע יותר מתאים.

niwiboom

New member
סדנת תיפוף מדיטטיבית - DruMeditatio

העניקו לעצמכם הזדמנות לציין את סיום השנה ותחילתה של שנה חדשה בדרך ייחודית וחווייתית בואו לחבור אל קצב התופים, פעימות הלב, והנשימות העמוקות והמרעננות ...יחד נתענג על המהות של קצב, קשב וקשר בחיינו. בראש השנה האזרחית נתכנס לסדנא מיוחדת וקצבית. בתוכה ניצור מרחב של אינטימיות וקרבה.לכל גבר ולכל אישה,המבקשים לפגוש נשמה תאומה,ולממש בחייהם זוגיות ואהבה,עם הרבה חום, פתיחות, קבלה, ותקשורת זורמת, הרמונית ומשלימה. בהנחיית נילי דור האלה, מנחת קבוצות ומטפלת גופנפש וירון שמרת, מתופף ומייסד "נשימת התוף" בערב שישי ה-31.12.2004 ב"מעבר לקפה" במוזיאון לאומנויות ברחוב שבתאי לוי 26, חיפה מספר המקומות מוגבל לפרטים והרשמה מראש: נילי דור האלה 04-8323708 או [email protected]

../images/Emo53.gif

מה לעזאזל עושים בסילבסטר? אני גרה במקום שאין בו כלום. מה שאומר גם בימים רגילים אין מה לעשות בו... וביום שישי ה-כ-ל סגור אין לי רישיון[רק שבוע שעבר היה לי יומולדת 15] ככה שאני לא יכולה כ"כ לצאת מה"עיר"... למישהו יש הצעות? ואם לא-יש הצעות שקרובות לר"ג וגבעתיים? תודה.

צאי מעיר לעיר אחרת ששם יש לך

חרים ושתוכלו להיתנחל אצלהם מקסימום ותמיד יש אלכוהול אפילו בעירך או גראס וכאלה

gvina18

New member
מישהו יודע

יותר פרטים על המסיבה של הסילבסטר עם צביקה פיק כמה ואיפה ומה יהיה

דנטל

New member
זה בגני התערוכה בביתן 15 ב- 21:30

תהיה גם תצוגת אופנה, אלכוהול חופשי, זיקוקין. 80-120 ש"ח.

my s e l f

New member
הצעות למסיבות ..

אני צריכה הצעות למסיבות בצפון: בכיוון של מטבריה עד לחיפה והסביבה... פליזזזז תשובות דחוףףףףףףףףףףףףףףףף

my s e l f

New member
טובב כל עינייני הדת לא מעניינים אבל

מישהו מוכן לענות לי מה לגבי מסיבות שיש מחר: באיזור שבין טבריה לחיפה והסביבה... צריכה תשובה!

למעלה