שאלון יום פעילות!!!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשאלון יום פעילות!!!

שם: שכבה: סניף: תפקיד: מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? איך עבר יום הפעילות? באיזה שעה הגעת לסניף? באיזה שעה עזבת את הסניף? כמה חניכים היו היום בסניף? אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות: המדריך של יום הפעילות: מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] יצאתם למרוץ חניכים ובוגרים? איך היה לכם? איך היה לחניכים? <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? כמה חניכים הגיעו? כמה נרשמו לסניף? איזו פעולה העברתם? מה היה בפעולה? איך היא עברה? היה משו מיוחד בפעולה? צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הבאתם מושמוש? במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? והחניכים? תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

RED HEADed

New member
יא, ראשונה!

שם: גל שכבה: שישיותתתתת!!!!! :) סניף: נס ציונה (יאאאאאאא!) תפקיד: מדריכה מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? היום איך עבר יום הפעילות? בכיף... :) באיזה שעה הגעת לסניף? 2 וחצי באיזה שעה עזבת את הסניף? שבע כמה חניכים היו היום בסניף? סביבות ה-60, לא ממש עקבתי האמת אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): נשארתי עם החניכים שלי (2 מהם) עוד איזה 40 דקות ואנחנו מתכננים ערב סרט P: כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 9 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: יסמין! :) המדריך של יום הפעילות: אמממ לא יודעת... הייתי מרוכזת היום רק בפעולה שלי... :S מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] מתכננים טיול סניפי, אבל אין פרטים. יצאתם למרוץ חניכים ובוגרים? איך היה לכם? טו-אוובבב!!! איך היה לחניכים? כנ"ל D= <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ז' (שכבה זהב!) כמה חניכים הגיעו? 9 כמה נרשמו לסניף? (רשומים כבר:) 9 איזו פעולה העברתם? חורף =]=]=] מה היה בפעולה? שוקו חם, שקי שינה ופיג'מות, נעלי בית, מרשמלו קרמבואים ומשחקים. איך היא עברה? אעה. עברה סבבה בעקרון אבל היו קטעים שהיה צריך להרגיע אותם ברצינות... :S היה משו מיוחד בפעולה? כולה חחח צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? את השוקו והמושמושים בסוף P: היה כיף אבל זה הכי כיף. הבאתם מושמוש?יאפ. במידה וכן- צרפו תמונה: אין תמונה, אבל זה צמיד חיצים כזה מצמר עם טיפה מסול עליו. נהנתם בפעולה? כן :) והחניכים?יותר ממני :) תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): יש אבל היא עוד לא על המחשב. משהו להוסיף: היו בחירות לפעילות בט"ו בשבט, אני אפילו עוד לא יודעת מה החניכים בחרו... אבל אנחנו כבר מתכננים פעילות :)

וואי הפעולה נשמעת אדירה.

מיד מיד מיד לספר לנו בדיוק מה היה כדי שנעשה גם!
ערב סרט רק לשכבה?

RED HEADed

New member
אמממ...

הפעולה קצת הייתה חופשית מדי חחחח אין יותר מדי מטרות אבל אפשר להתאים לזה. P: פעולה בעיקר לכיף, לשחרר קצת לפני מערך דמוקרטיה. פעולת שוקולד שהיה להם מלא משחקים, בכובע צמר, וכל פעם הם הגרילו משחק אחד. :) כן, סרט רק לשכבה... אנחנו מתכננים ללכת אחרי יום פעילות לבית של אחד החניכים לראות מדגסקר 2 ואולי לתת לאחד מהם להעביר משהו... P:

איזה כיף נשמע היום סרט!

לא לשכוח לארגן מלאמלא פופקורן!!!
מעניין אותי אבל איזה משחקים היו בדיוק בפעולה. :]

RED HEADed

New member
חח האמת שכרגע אין לי כוח לשים את זה...

אבל יש מצב שאחרי השיעורים והכל אני אשים :)

Kobi2402

New member
כפרע על הטכני...

שם: קובי איגן!! שכבה: שביעיות (WTF באתי לרשום שישיות) סניף: אין על מערב... תפקיד: טכני +סדנאות. מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?שישי... איך עבר יום הפעילות?היה בסדר במכולה.... באיזה שעה הגעת לסניף?(=מכולה) 15:00 באיזה שעה עזבת את הסניף?18:29 זה שיא.... כמה חניכים היו היום בסניף?לאדע... אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף):בחרנו צוות פורימון.... והיה אדיר במכולה.. כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: במכולה : 6 בסניף: 7 בכללי: 6.5 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: נוי כפרע עליה... המדריך של יום הפעילות: טליינו.... מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] כן זה סוד!!שששש.... יצאתם למרוץ חניכים ובוגרים? איך היה לכם?יצאתי היה טוב אבל לא כמו שנה שעברה.... איך היה לחניכים?לאדע... <<מדריכים>>ל איזו שכבה אתה מדריך?א כמה חניכים הגיעו?מ כמה נרשמו לסניף?ד איזו פעולה העברתם?ר מה היה בפעולה?י איך היא עברה?ך היה משו מיוחד בפעולה?! צרפו את הפעולה אם היא במחשב.! איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר?! הבאתם מושמוש?! במידה וכן- צרפו תמונה:! נהנתם בפעולה?! והחניכים?! תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):אין משהו להוסיף: יש צוות פורימון...צוות פורימון 08/09 הולך להיות אש!!!!!

yaelula94

New member
אניניניניני

שם:יעל שכבה: שישיות סניף: נילי תפקיד: מדריכה ורכזת סנדאות מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? רביעי איך עבר יום הפעילות? סבבה לגמרי באיזה שעה הגעת לסניף?ארבע וחצי באיזה שעה עזבת את הסניף? שמונה וחצי כמה חניכים היו היום בסניף? בערך 30 אני חושבת אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): לא משהו מעניין במיוחד כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 8 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: ממ.. הדס המדריך של יום הפעילות: תגה :] מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא נרראה לי יצאתם למרוץ חניכים ובוגרים? איך היה לכם? היה הכי טוב בארץ, במיוחד בחניכים איך היה לחניכים? החניכים שלי מאוווווווווד נהנו ועשו ריגשי לחניכים שלא באו
<<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? בדרך כלל ז', היום חד פעמי גם ה' כמה חניכים הגיעו? 5-ה' 7-ז' כמה נרשמו לסניף?--- איזו פעולה העברתם? על המצב בעזה מה היה בפעולה? הרבה דיבורים הרבה רעש וגם תה איך היא עברה?טוב בהחלט, במיוחד של ה' שסירבו ללכת הביתה בסוף הפעולה היה משו מיוחד בפעולה? היו שתיים
צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? לא משהו מיוחד הבאתם מושמוש? ממ תה? במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? יאפ והחניכים? אני מקווה תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

יוו איזה כיף זה להביא תה ושוקו בפעולה... ^^

מה העברת בפעולה? למה הדרכת גם ה'?

למעלה