שירשור הפרק היומי

הפרק היומי..

חברה כתבו כול מה שיש לכם על הפרקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק..

שירשור הפרק היומי!../images/Emo20.gif

שרשרו הכל לגבי הפרק היומי! שיטטטטטטטט ראש גדול שעון מחשב מטומטם!

וואיייייייייייייייייייייייייייי..

הפרק היום היה מאאאאאאאאאאאאגניב... הוא היה מזה יפהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה.. אהבתי! אבל שוב רועי לא הופיע..נו מה נסגר?!?!?!?

shirel 1211

New member
חחחח

ועכשיו, בחידוש של השיר "ים של דמעות": "ים של
בשתי עייני, ליבי זועק: "רועי שוב אליי
". נו, רועי, אלייך אני מתגעגת. תחזור כבר, אני משתגעת. אם לא תחזור אליי, אני אקרא לאדם, ואז הוא ישבור לך את האף...
" **כל הזכויות שמורות לשיראל בע"מ**

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif שירשור הפרק היומי ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

פרק שווה ביותר............... ההתנהגות של אורי (הדמותתתתתת) הייתה מגעילה, אבל בצדק! ההתנהגות של תומר (הדמותתתתתת) הייתה גם מגעילה אבל בלי צדק! תגיבו אנשים!

היה גדול!!!

במיוחד הקטע של היתערבות של אלחנן ואילנה זה היה גדול איך שריקרדו הציק להם...יווו אני נשפחתי שם!!! ויונתן איך הוא צודק דיי, תומר הוא כזה לוזר!!!!

הפרק באמת היה יפה..

מצחיקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק... ותור ואורי..אוף..שני מציקים..

lilo the sexit

New member
איתיי!!-תומר!

בקושי ראו אותו ראו אותו 2 דניות(אבל בריצנות זה לא היה אפילו 2 וחצי!!!)שהוא בא לראות בטלוויזיה על הפגועע!!!

shirel 1211

New member
הפרק הימוי...

מסכנה ראנה, היא ממש חמודה
... אך אורי תקע למור סכין בגב... אני במקומה ישר הייתי גומרת איתו
תפקיד של חבר הוא לעזור ולהגן עלייך, אבל הוא "תקע לה סכין בגב"
"ספידייי
" איכס, גועל נפש, למרות שזה מצעצוע
בקיצור, היה פרק ממש יפה...

אני חושבת שאני מבינה

את אורי למרות ה''סכין'' שהוא תקע למור. בעצם מור היא כמו טלי מה ההבדל? טלי ניצלה את ריקרדו כי היה לה נוח. ומור השתמשה באורי כדי להתנחם כי היה לה נוח. ואורי הוא מאד חכם ומאד רגיש ואוהב את מור. אבל הוא ידע בטח שהיא רק מתנחמת איתו אבל חולמת על תומר. אז אני חושבת שמור יצאה פה לא בסדר כי ברור שהיא מתה על תומר אפילו שהוא מנייק ונצלן ואגואיסט וחרא ואורי הוא רק משענת בשבילה וזה ''חראית'' אמיתית.

...

אני גם אמרתי שלאורי הייתה סיבה מוצדקת! ואם אני ואורי (גור.....) היינו חברים לא הייתי עוזבת אותו בעד מיליון דולר+....... גור - חולה עלייך!

למעלה