שירשור הפרק היומי

זה בסדר.. הוא לא כזה באמת...

את לא צריכה להילחץ... הוא חמוד במציאות.... אל תתרגשי.. זו רק הדמות

אם תשימו ../images/Emo23.gif אז....

תראו שגם בסוף שהראו את כווווולם בבית רואים את הפיגוע בטלוויזיה... לא ראו את אורי..... לאורי אין בית!!! (מישהו זוכר את השירשור בית לאורי...?) גור, מושלם, הורס, שווה ביותר! חחחח, ואני כזה מחכה: נו, בואו נראה אם לאורי יש בית ובסוף לא היה לו... חחח

אם לא שמתם../images/Emo23.gif

רועי אהובי הייקר הופיעעעעע וכנראה שפרק 44 לא היה הפרק האחרון שהוא השתתף!!!! איזה יופי!!! ---------------------------------------------- לילוש-------> מי שמתעסק----->מתרסק
רועי-------> מי שמסתכל-----> מתבלבל

חחחח..כן מאמי לא רק אותך!!

דרך אגב..עוד כמה דק'..מתחיל שוב הפרק..(הפרק של 8:00).. והבפרק היום היה ממש מעולההההההההההה...(החיסרון היחיד בו הוא ש...רועי לא הופיע בווווווווווווווווווווווו..
)אז כדאי לראות אותו שובבבבבבבב..יאללה עפתי לראות...חחחח..

חחחחח..שמתם לב ש..

אורי התעקש שאלמה תענה לו אם היא אוהבת אותו או את תומר..ו..בסוף היא לא ענתה לו..כאילו ישר העבירו ת'קטע לריקרדו והשטויות ש'לו..חחחחחחחחח.. *הקטע של אלחנן והשלטים לריקרדו היה מצחיקים בטירוףףףףףףףףףף...חחחחחחחחחחחחחחחחח..חחחחחחח....* קיצר אחלה פרק..ואני חושבת שכבר אמרתי את זה 70 מיליון פעם!!!

פרק מדהים ../images/Emo70.gif

אני כבר מתה שייראו למה אורי מתייחס מגעיל אל מור (אני יודעת שבגלל תומר, אבל נראה מה יהיה...)
ואני מתה שיעיפו את תומר לט*ז*נ*ח*י מהפרויקט ושיונתן ילשין עליו, לא מעניין אותי
חחחח....

ayeltush1

New member
יהונתן קורע אותי כל פעם מחדש!!

היה אחד הפרקים היפיםםםםם!! חבל שזה נגמר עוד מעטטטט לאאאא אוהבת את כל החקנים אתם מדהימיםםםםם!! במיוחד אתה יוהונתןןןןן אבל אני באמת אוהבת את כולכם ד"ש ענקי ממני נישקותתתתתתתתתתתתתתת לכולם ביוששש איילת

BAREKETW

New member
כן אולי..........

יכול להיות שאת צודקת אבל מה אני מתה על רוני סופרסטאר השיר הכי אהוב שאני הכי אוהבת הוא סודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד

היי אנשים

אני קורא וכבר הרבה זמן לא מגיב.... מה דעתכם היום על הפרק? תפניות מרעישות! תומר ואורי "אקס", מור בדרך להיות "אקס" מנהלת, תומר וטלי בדרך להיות "אקס".... מה נותר לומר... אנחנו ממש X-MAN!

lilo the sexit

New member
וואלה צודק!

אוריי..סוריי גור חחח אני רגילההה תגיד לשחקנים שאיתם אתה יוצר קשר שיקראו את מה שכתבתי זאת הודעה ממש ארוכה הנושא של ההודעה לא ממש ברור אבל כתוב בה- לשקחנים של הסדרה בשמשמם של כולם נירא לי! וכתוב לכם שם שאנחנו(המעריצים כועסים?)בקיצור כשתקראו תבינו בסדר?! ובקשר ל-X-MAN אתה ממש צודק!!!אתה יודע מה שמתי לב בסדרה שתמיד יהיה אזה משהו כזה שחוזרים עליו פעמיים או יותר למשללל הקטע הזה עם מור שהיא דיברה עם אבא שלה ונורית דיברה עם יעל וכל פעם הם השלימו ת'מישפט של השני ו...יעל ומור אמרו שונאת גלידה וניל ואז ראו את יהונתן אומר ת'מילה-שונא! זה כמעט כמו בפלוריסיינטה..(כמעטטט)

roey my prince

New member
../images/Emo13.gifגור תענה דחוף!!

אתה תצליח להדיח את מור כן או לא בבקשה אני מזה סרנית תגיד לי!!!
דרך אגב אתה שחקן מעולה!

roey my prince

New member
צודקת אבל..

לפעמים למרות שתמיד יש סוף טוב קוראים קצת גם דברים לא הכי נחמדים!!

lilo the sexit

New member
אל שתרציי ../images/Emo13.gif

חבר'הה תקראו את מה שכתבתי בנושא ההודעה לשחקנים בשמשמם של כולם נירא לי!

JustME79

New member
ראסמי...חחח...../images/Emo13.gif

גור, אתה שחקן טוב! אהבתי ת'פרק היום..
שיר.

למעלה