שרשור שאלות

פפפללליייססס תענוו לליי!!!

שלוםם! זה הפעם הראשונה שאני ניכנסת לפורום הזה ואני ממש אוהבת אחת שיודעת אבל התחלתי לראות רק מהפרקים החוזרים ופספסתי את של אתמול ששם הם אמרו מה סרינה עשתה אם מישהי יודעת מה היא עשתה שג'ורג'ינה מאימת עליה לא להגיד בבבבבקקשההה תגידו לי אני ממש סקרנית תודה רבה ושנה טובה הילה

חדשה =]

היי קוריאם לי סופי ואני בת 14 ( כיתה ט' ) ראיתי את כל הסדרה באקסטרה הוט והיום היה הפרק האחרון .... משהוא יודע אולי מתי תגיע העונה השנייה לאקסטרה הוט ? או איך אולי אפשר לראות בצורה אחרת ? מקווה להשתלב
ו ... אוף איזה מעצבן שהם פירקו את כל הזוגות בפרק האחרון ! במיוחד את צ'אק ובלייר ואני כבר חשבתי שהם היו לעולמי עולמים מאושרים ורעים .. בייי וחג שמח

oriarev

New member
שאלה דחופה!! תענו לי בבקשה :)

איפה ומתי אפשר ליראות את העונה החדשה של אחת שיודעת (איזה ערוץ ושעה?) ואם זה לא התחיל אז מישיודעה מתי זה מתחיל שיגיד לי בבקשהה :p

JAP Noa

New member
לא צריך להרבות באותיות..נענה לך בכל מקרה../images/Emo8.gif

סרינה וג'ורג'ינה היו בקשר עם איזה אחד, אני לא יודעת איך קראו לו, הן קראו לו P. בכל מקרה ביום של החתונה של השפרד'ז [אני לא כזאת מופרעת שזוכרת הכל פשוט אתמול ראיתי את הפרק הזה בDVD חחח] שסרינה שכבה עם נייט, אז היא הייתה ממש מעורערת והרגישה ממש רע עם עצמה. היא קבעה עם ג'ורג'ינה לאחרי החתונה אז היא הלכה לפגוש אותה, והP הזה היה שם. היא נתנה לו סוגשל סמים כי לא היה לה כוח אליו ואז הוא חטף התקף [זה נראה כמו אפילפסיה..קצף מהפה והסתובבו לו העיניים וזה] וסרינה רצתה להתקשר למשטרה אבל ג'ורג'ינה אמרה שהן חייבות לברוח כי אחרת יעצרו אותן כי היו שם המון סמים. קיצר היא התקשרה והן ברחו, והיא ראתה שמוציאים את הגופה שלו מהמלון.. היא הרגישה אשמה וכל הזמן הזה חשבה שהיא הרגה אותו. שנה טובה ואת יותר ממוזמנת להישאר

JAP Noa

New member
העונה השנייה עוד לא החלה בארץ..

אני לא יודעת מתי השידור שלה יתחיל בXTRA HOT.

JAP Noa

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אני נעה ואם את צריכה משהו את מוזמנת לפנות אליי
אנחנו לא יודעים מתי תגיע הסדרה לאקסטרה הוט ואין שום דרך אחרת לראות אותה בצורה חוקית שמותרת לדיבור על גבי הפורום
חג שמח גם לך

May D

New member
חחח פשוט צפיתי בפרק הזה אתמול בהוט../images/Emo13.gif

אין לי זכרון כזה חד חחח

שאלה

איפה אתם רואים את הסדרה? באקסטרה הוט או שאתם מורידים? אם אתם מורידים, אז מאיפה?

JAP Noa

New member
הסדרה משודרת בערוץ Xtra Hot..

ואסור לדבר על הורדות על גבי הפורום ככה שזה לא רלוונטי.

JAP Noa

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo35.gifשרשור שאלות../images/Emo35.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

Nathalie 6293

New member
שאלה!!!

התחלתי לראות את התכנית בשידורים החוזרים שהיו בשלושה שבועות האחרונים כל יום באקסטרה הוט. שמתי לב שהיום לא תהיה משודרת התכנית.. אז ממה שהבנתי נגמרה העונה הראשונה? אז השאלה שלי היא האם פרק סיום כולל את הזמן שהם יוצאים לחופשת הקיץ ושצ'אק מבריז לבלייר ושסרינה מסתובבת עם נייט? בבבקשה תענו לי כדי שאדע שנגמרה העונה ה-1... XOXO

JAP Noa

New member
כן ככה נגמרת העונה../images/Emo13.gif

בפרק 18, הפרק עם החתונה של לילי וברט.

Just Freckles

New member
יותר נצל"ש מאשר שאלה..

נעלמתי בשבוע האחרון, ולא כי אני לא אוהבת את הפורום(כי אני כן
) אלא כי נסעתי לצפון לשבוע, וחשבתי שיהיה שם מחשב, ו,אמ, לא היה
. אז עכשיו חזרתי ואני אהיה פה כלללללללללללללל יום, אז תצטרכו לסבול אותי
. שמחה לחזור

למעלה