שרשור שאלות

like to be me

New member
שאלה

למישהו יהיה אכפת להכין לי דסקופ למחשב של גוסיפ גירל? רצוי שבצד ימין יהיה טיפה ריק שלא יפריע לסמלים שעל שולחן העבודה... תודה מראש

JAP Noa

New member
בשביל זה יש שרשור שאלות..

ומקווה שתמצאי מישהו שיכין לך. אם לא אני מוכנה להתנדב.

חג שמח, שנה טובה

אהלן! אני נעמה בת 19 מהדרום , מאוד אוהבת את הסידרה אך יותר אוהבת את האופנה. יותר מהפרקים אני עוקבת אחרי פריטי הלבוש בצורה כפייתית משהו :) אני אוהבת נורא את בלייר ואת הצורה בה מלבישים אותה. למישהו יש מושג על איזה מותגים מדובר? או שיש מלבישה עצמאית שגם אחראית על הקולקציה של הסידרה?

JAP Noa

New member
היי נעמה../images/Emo13.gif

קודם כל חבל שלא שירשרת לשירשור שאלות, אבל לא נורא
בקשר למה ששאלת - לגוסיפ גירל יש מלביש שקוראים לו אריק דיימן.. זה כל מיני מותגים ולא משהו ספציפי, אבל זה בעיקר בגדי מעצבים כמו D&G, שאנל, פראדה, מארק ג'ייקובס, זאק פויזן, ולנטינו ועוד כל מיני שמות מוכרים יותר ופחות. הם משלבים לפעמים גם בגדים מחנויות פחות יוקרתיות כמו Forever21 אברקרומבי ודומותיהן. ואפילו באיזה פרק הלבישו את סרינה בבגד מטרגט
מה שכן כמעט לכל בגדי המעצבים האלה מיוצרים חיקוים [או כמו שהם קוראים לזה, בגדים בהשראת..] בחנויות כמו זארה ומנגו. יש בגד ספציפי שאת רוצה לדעת של מי הוא או ששאלת בכלליות?

Little Panda

New member
טוב, יש לי שאלה../images/Emo29.gif

אז שלום לכם
התמכרתי לסדרה
(דבר שלא קורה הרבה). אז ככה; שמעתי שהסדרה מבוססת על סדרת ספרים, למישהו יש מושג מי הסופר/ת? ואם יש לכם מושג אם משדרים את העונה השניה איפשהו? תודה

JAP Noa

New member
סיסלי וון זיגסר קוראים לסופרת../images/Emo13.gif

ואת העונה השנייה עוד לא משדרים בארץ
את יותר ממוזמנת להצטרף לפורום אם התמכרת לסדרה

למעלה