שרשור פרק 28

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo44.gifשרשור פרק 28 ../images/Emo44.gif../images/Emo41.gif

בואו לדבר על הפרק שיהיה היום ב-17:00!

אני ממש ממש ממש מחכה!

איזה פרק יפה הולך להיות! נ.ב. בן, בכשר לחתימה שלך, אומרים: "קשה יש רק בלחם, וגם אותו אוכלים"! כי כאילו שאין בכלל בכלל קשה בחיים!

פרק יפה../images/Emo163.gif

נראה לי תומר צריך לעזוב את טלי ודחוף היא ממש חשה!! איריס וריקרדו דיי הגזימו עם הנשיקות הלו..בוקר טוב אתם בני 13!! ו..זהו

את מתכוונת?

בסדרה הם בני 13, נכון? כי במציאות: איריס (שרון) - 16 וחצי ריקרדו (יונתן) - 18

מה???!!!

אדווה...מאיפה את 'דעת שיונתן בן 18 ושרון בת 16.. בכלל מתי צולמה הסדרה כי בסדרה הם בכלל לא נראים כך... יונתן מתה עלך חיים יחידים ומושלמים שלי...אתה מצחיק גם במציאות???!!!! אוהבת אותך המוני המוני....אתה ילד הכי מושלם שאני מכירה...

CaTw0mAn

New member
../images/Emo25.gifפרק מצויין!!!

ריקרדו ואיריס לא הגזימו עם הנשיקות!!! זה מאוד חמוד ויפה!!!! ותומר ממש אבל ממש צריך לעזוב את טלי,מה זה הדבר הזה!!!! הוא מאו הב בה טוטלית וזאת,מי היא חושבת את עצמה... אני מקווה שהיא לא ככה במציאות... סי יא!
נופי...

SiM GirL

New member
נכון../images/Emo41.gif

בסדרה הם באמת בני 13 אבל במציאות יונתן (ריקרדו) בן 18 ושרון (איריס) בת 14
ככה שזה בסדר...

Ben LeVi 232

New member
אחלה של פרק!

אהבתי ממש! ואיזה יופייי סוף סוף ענבל ואביב ביחד... (??)

1dana1

New member
חחחח ראיתם את גור איך הוא התעצבןן!!

אך שהיה "בפרק הבא" כשהוא צעק על הכתב------>>>ת איזה מושמוווווושששששששש!!!!!!!!!!!!!

אינוש 13

New member
הוא כל כך לא חתיך!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הגור הזה כל כך לא חתיךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך איכככככככככככככככככ אויי הוא מכוער ברמות!!!!!

1dana1

New member
../images/Emo2.gif איך את אומרת את זה על גור??????

יאאאאאאאא כלבההההה מה את חשה?? מה את מקנאה בו?? מה לעשות שהוא יצא פשוןט מושלם.. ואם לא בא לך לעוף לארץ שומקום (הראלי סקעתוש החתיך...) את לפחות תסתמי תפה השחור שלך ירוסיה !!!!!!!!!! אל תקללי את גור בחלומות שלךךךךך!!!!!!!!!!!!!!! הוא יפה יותר מהתחת המגעיל שלךךך זה ברור !!!!!! מסכנה בטח התפגרת מרוב השלמות שלו.. כן זה קורה...

לחנוש האחת

תגידי את ממודיעין?!? עם זאת את..את היית יום שלישי שעבר בלוד.. עם כןן אז כנסי אליי לאיסיקיו זאת רעות...ביי מותקק...מואהה..=]]..

למעלה