שרשור פרק 28

1dana1

New member
את אמרת את זה פוגע !!

תארי לך שהוא רואה את זה?? בחייאת לבנאדם יש גם רגשות .. וסליחה.. הייתה חמה על מישהו וזה יצא עליךך.. סורי

CaTw0mAn

New member
../images/Emo25.gifמזה!!!!!!!

מה את חשה לעצמך!!!!! איך את מעזה לומר שגור לא חתיך!!!!!!! הוא מושלם!!!!!!!!!!! אם אפשר לומר,גם חל ום של המון בנות!!!!! אז תעופי מהמקום הזה עם גישה כמו שלך!!!!!

CaTw0mAn

New member
../images/Emo25.gifאה ו...

תשמרי על הפה שלך!!! די קללות לא באות בחשבון פה,שמעת אותי!!!!!! יא רוסיה הורסת משפחות!!!!! לא כל הרוסיות הם כאלה,שלא בניגוד אלייך.. את בושה וחרפה לרוסים!!!!

הי דנה 1DANA1

הי תגידי את יכולה להביא לי את האיסיקיו והמסן שלך אם יש לך ודרך אגב תגידי סגרת את האתר על פירו כי הוא היה פפשוט פצצה

1dana1

New member
../images/Emo12.gif איך את יודעת שאני מעריצה שלו?

אנחנו מכירות?! אם כן.. אז..צ היי ממצב?? והנה המסן שלי (גם האי מייל) והאי סי : 274003001 [email protected]

ספיר

הי.... קוראים יל ענבל ומסנה להיחבר כדי לראות אותך אבל זה לא עובד... את יכולה אולי לשלוח לי את הכתובת מסנג'ר שלך או משו??? את שחקנית ממש טובה ואני ממש רוצה לדבר איתך אני ממש אשמח אם תישלחי לי את הכתובת שלך בתודה, ענבל

edenshkertzy

New member
חחחחחחח

היה פרק נדיררר .. אבל הנשיקות של איריס וריקרדווו מזה פה גנון !? זה לא צרפתית לא מכניסים לשון מזה שווה !?!?

אהה ועוד משהו

חח תראו אני מתה על איריס והכול אבל היא הגזימה עם הנשיקות חח ריקרדו מסכן רוצה לנוח לשניה וכבר היא אומרת שהוא לא אוהב אותה חח אבל אני מתה עליהה

למעלה