שרשור
|בלון

shaisagi

New member
לכל החרמנים והחרמניות כנסו דחוףףףףף

אני מביא פה קישור שאני רוצה שתיכנסו אליו ותקראו את הכתבה!! תקציר הכתבה: ילד שהלך לבלות במועדון הפורום בב"ש התחיל להתמזמז עם איזה אחת ע שזה הגיע לזיון ובלי שום אמצעי מניעה ותגלו מה קרה...? נכון היום הילד הזה חולה איידס!! מחלום של נער לשחק כדורגל הוא חולם היום רק לחיות כמה שיותר זמן!! כנסו ותקראו..

SiM GirL

New member
אוי ויי מיר../images/Emo70.gif

איזה מסכן
איבד את כל החיים רק בשביל 'לצאת גבר'... שתיפול מהצוק זאתי

keton13

New member
אני נשבע לכם

ירדה לי דמעה שקראתי את זה אף פעם אבל אף פעם ואני חוזר בשום מצב שבעולם אל תסמכו על אף אחד אפילו אם אתם מכירים אותו מגיל 5 תמיד תזהרו אני לא רוצה להרחיב פה זה לא הפורום המתאים לזה עכשיו אבל אנשים תזהרו תזהרו מאוד

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo65.gifשרשור ../images/Emo32.gif|בלון../images/Emo41.gif

שרשרו לכאן את כל מה שלא קשור לסדרה ראש גדול
הודעה לא משורשרת תמחק (ע"י המנהלים המתוקים, החתיכים, הפגזים [טוב נו די להתחנפן יא'מפוצלת אישיותית
] של הפורום
)

מיכל כKן

New member
ראיתי את ההצגה אתמול..

ת'אמת הלכתי בישביל לראות בעיקר את שירי.. אבל עכשיו אני אוהבת את כל השחקנים!

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifסיפור קורע הלב-המשך../images/Emo41.gif

לפני בערך כמה שעות, הביאו לכם לקרוא סיפור מסיפורי הבלוג של נער אחד, נדב, בן 18. הנה ההמשך של אותו הסיפור, ההשלכות וכו'. כדאי לקרוא! http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=258253 אני חושבת שהוא מאוד מסכן על הרמאון! אבל מה לעשות-ככה החיים. לאלוהים יש תוכנית מעוותת לכולנו (המשפט לקוח ממשפט שמישהו אמר כתגובה לסיפורו הראשון של אותו הנער)

פשוט אי אפשר להאמין

כמה רוע ושנאה יש בבני אדם... איך שאנשים עושים רע לאחרים בלי לחשוב... או בעצם עם לחשוב- לחשוב איך לעשות להם רע... שה' יתן חיים ארוכים לנער הזה ולעוד רבים שנמצאים במצב כמו שלו...

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifהתאבדות../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif למה מה../images/Emo35.gif../images/Emo41.gif

טוב, זה מין מאמר עמדה כזה, שמאוד השקעתי. בבקשה קראו עד הסוף, והגיבו: התאבדות?! למה מה? ----------------------------- כולכם מודעים לזה שהתאבדות זהו עניין רציני. המאמר הזה נועד בשביל לספר לכם מהו ערכה של ההתאבדות, ולמה כדאי לא להתאבד, ובכלל-למה אתם ממשיכים לאיים על התאבדויות?! התאבדות או איום להתאבדות, נגרמים בדר"כ לגילאי ההתבגרות. האיום או ההתאבדות עצמה באה ע"י לחץ חברתי מועמס, ע"י דיכאון נפשי, חרדות, או אפילו הדבר המעסיק אתכם ברגע זה-התעלמות מפורסמים. אל תהיו שטותיים, אל תטעו את עצמכם-התאבדות זהו פשע אנוכי הגורם לאנשים הקרובים אליכם סבל נפשי גדול. התאבדות זה בדיוק כמו רצח האדם השני, מעשה אנוכי, כמו שהזכרתי לעיל-אנשים הקרובים אליך-סובלים בגללך! אבל למה? למה להתאבד? במקרה הזה-אתם מאיימים על התאבדות רק בגלל שמפורסם לא ענה לכם על כמה הודעות? אתם מאיימים על גרימת סבל לאנשים הקרובים אליך רק בגלל איזה מפורסם (פרסום קיים בהמונים, אתם יודעים. מעכשיו תתחילו לרצוח בהמונים?!)?! זאת בושה! פשע איום ונורא! אפילו האיום-זה פשע! אותו דבר כמו לאיים על תינוק לגנוב לו את הממתק! ואל תנסו להכחיש-התאבדות זה פשע ולא כל דבר אחר! ואיך בדיוק להמנע מהתאבדות או הסיבות הנגרמות מהתאבדות, אתם שואלים? ובכן, יש כמה דרכים: -להקים תוכנית למניעת קיום הסיבות הנגרמות להתאבדות. למשל: אתם מודעים ללחץ חברתי, אז תקימו תוכנית למניעת לחץ חברתי. כשהקהל הרחב (שבכיתה למשל) לוחץ עליכם, הזכרו בתוכניתכם, וכך תמנעו את הסיבה להגרם וכך-תמנעו מהתאבדות. -לשוחח על העניין עם פסיכולוג, או עם הוריכם, או עם מישהו היכול להבין את שפתכם. טיפול קבוע מומלץ. -לקרוא כל הזמן סיפורים או ניגודים אחרים נגד התאבדות, כך שתבינו שהתאבדות זהו לא פתרון בעיות-זוהי הדרך האידיאלית ליצור בעיות נוספות. מקווה שהבנתם, קראתם, הפנמתם, הגבתם ופרגנתם, הילה, עוד חברה בפורום המנסה למנוע תככים שיגרמו ל-התאבדות כמובן... נ.ב: הודעה זו היא הודעת

°°NaTaLi°°

New member
זה גם מלחץ בלימודים

וגם למי שיש ליקויי למידה וקשיי למידה זה הסיבה שאני רציתי להתאבד לי פסיכולוג לא ממש עוזר שמו לי השנה! מה שעוזר זה רק חברי באינטרנט למרות שרובם כבר חברי במציאות חח! בגלל זה לא התאבדתי כי חשבתי על המשפחה ועל אחותי שסובלת כרגע אני מנסה לעזור לה היא סובלת נורא! אני עושה הכל כדי לעזור לה למרות שאנחנו רבות כל היום חחח! היא יודעת שאני אוהבת אותה ואני מוכיחה לה את זה כל פעם.. ואמא מזכירה לה חחחח. אני ילדה חכמה את זה כולם אומרים שאני אומרת שאני טיפשהלא מאמינים לי יש לי קשיי למידה ושעוזרים לי אז אני מצטיינת לבנתיים זה פועל רק באנגלית! אני קולטת שפות בקלות! יש לי איבחון לעשות בקרוב! עשיתי בכיתה ב אבל זה אני עין מאיימת כי אני עוד לא עברתי את זה זה לוקח זמן לאט לאט צריך לחכות! אני רוצה להציע שבאמת תלכו לפסיכולוג לי הוא לא עוזר כי אני לא אוהבת להיפתח אני ניפתחת רק למי שאני אוהבת בגלל זה אני מספרת רק למי שבאינטרנט כי באינטרנט מכירים את האופי לא את היופי ובעזרתו מגלים בני אדם טובים ורעים! ותדברו על זה לי לא עזר לדבר עם החברות המציאויות שלי למעשה הן בחלק אשמות שאני סגורה והן רק מתחילות להבין את זה כי הן כל פעם אומרות מה להן את מספרת ולי לא? ואני מסבירה להן שכל םעם שניסיתי לפתוח את עצמי לא נתתן לי לדבר(שתי החברות הכי טובות שלי). והן מבינות את זה עכשיו במיוחד החברה הכי טובה שלי היא פועלת באותה שיטה שהיא מדברת רק אלה מהאינטרנט! אנחנו סגוקות אין מה לעשות יאאלה עפתי לילה טוב לכולם וקריאה נעימה חח

Aviad1987

New member
שרשרו לכאן הודעות ../images/Emo32.gif

הודעות שלא יכתבו בשרשור הזה ימחקו תודה

מתי אדם הירש יהיה??????????????????

מתי אדם הירש(תומר) יהיה נו אני כבר מחכה מלא זמן ואדם לא נכנס אף פעם אדם עם אתה קורא תמכתב הזה תדע שאני חולה עליך אתה הכי חתיך בסדרה ומאיפה הבאת תעיניים המדהימות האלה??? טוב בואו נודה גם יהונתן שנברג לא רע עם אחד מכם או אדם או יהונתן קוראים תמכתב הזה תחזירו לי תשובה אני מכנעת ב מיכאלה אלקין הוא נתן לה נשיקה(דם הירש

למעלה