שרשור
|בלון

m a y a 12

New member
פשוט גועלל נפשש..

איך ילדה כזאת יכולהה לעשות דברים כאלההה אני פשוט לא מאמינהה.. איך היא יכולה לשקר לו בנושאא כזההה.....אופפפפ זה כזה מעצבן עוד להגיד שאני נקייה ממחלותת לא לדאוג ושאני לוקחת גלולותתתת?!? ובגלל שהיא נשאיתת אז היא אומרת לעצמההה זה בסדר חמודה תזדייני אותו ולי אין מה להפסיד אני רק ידביק עוד אחדדדדד ועוד להביא מספר אחר גועלל נפשששש זוועהה.. אני לא מאמינה שיש כאלהההה אנשים במדינהה שלנוו עוד חשבתי שיש סיכויייי...המומההה מאנשיםם מסויימים.. אני פשוט מאחלת לההה:::שתמות מהמחלהה הכי גרועהה שישששש ולנער::::: אני מאחלתת לך להיזהרר מכל דברררר אבל מכל דברר ושיהיה לך הכי טוב בעולם.. רק טוב.. לכולם::::: 2 מיליםם "רק תזהרו" מאיה ההמומה

גועל נפש!

מגעיל אותי לשמוע איזה אנשים יש בעולם! לנער:אני מאחלת לך החלמה מהירה! אל תדאג אולי יש אנשים רעים בעולם אבל תאמין שאתה תחלים וזה מה שיקרה!

Refael30

New member
אני בוכה ....

בגלל הבחור . לאף אחד זה לא מגיע וגם לבחור שעשה את המעשה זה לא הגיע . והבחורה,יימח שמה . בת ז*נה ! שתקרב אצל הסורים הלבנונים ,השיעים,הלובים,הסעודיים,איפה שלא !!! בתגובות שבבלוג רשמתי ש"היה חזק". וכמו שאמרו אחרים: אל תעשו את זה בלי אמצעי-מניעה.

../images/Emo4.gifהחלמה מהירה לו !

ולה , שתייכנס לה אוטובוס של אגד לתוך המנוש !!!!!!!!! כוס אמא שלה !

keton13

New member
:(((((( החלמה מהירה החלמה מהירה...

זה איידס:( אני אסביר מה זה בעיקרון כי נראה לי שיש פה אנשים שלא יודעים? איידס זה נגיף,נדיר מאוד הוא יכול לעבור רק ע"י יחסי מין,הנגיף נכנס לדם הוא תופס את הכדוריות הלבנות שבו(הם ה"מגנים" של הגוף) הוא פשוט נתפס עליהם,לכדוריות אין מה לעשות באיזה תהליך כימי שלא הבנתי עד עכשיו מה קורה שם הנגיף פשוט בעזרת הכדוריות הלבנות מכפיל את עצמו שהזיהום בגוף כבר גדול זה מעיף את כל המערכת החיסונית של הבנאדם מחליש אותו וגורם לו למוות:( אין עוד תרופה יש כזה דבר שנקרא "קוקטייל" שמאריך את הזמן שהנגיף יחסל את המערכת החיסונית של הגוף. לזמן הקרוב-לאיידס אין תרופה (היה לי מצב רוח לכתוב משהו:p )

keton13

New member
ד"א

הזמן שלוקח לנגיף לעשות את העבודה הוא בערך 7 שנים עם הקוקטייל 10 זה פחות או יותר

לא ממש.. חח

אידס זה נגיף.. שנמצא בכל הנוזלים של הגוף.. הוא עובר ביחסי מין.. בדם.. מזרקים נגועים..(במקרה של סמים..) (אבל האידס יכול להחזיק רק 8 דקות בהגזמה בתוך מזרק עם דם נגוע.. ולהחזיק באוויר.. נגיד על קצה של נעץ או משהוא בקושי שניות בודדות.. (היה פעם סיפורים על אנשים שדוקרים אנשים במועדונים.. וכותבים להם ואלקם טו די אידס קלאב.. אבל זה לא הגיוני כי הנגיף לא חיי במגע ישיר עם האוויר.. והנגיף עובר רק אם הוא נוגע בדם.. ולכון גם אם תיגע בדם נגוע לא תקבל אידס.. אבל ביחסי מין.. העור של העיבר מין הגברי מעוד דק ורגיש.. ולכן גם כאשר הוא נוגע בהפרשות של מישהיא נגוע.. הסיכוי להדבק גבוה מעוד.. אומנם סיכוי פחות מאשר אם תזריק במזרק נגוע.. אבל הסיכוי עדין מעוד מעוד גבוה... ברוק יש את הנגיף.. אבל לא רק שיש אותו במידה מעוד קטנה.. אלה שברוק מדענים מצאו משהוא שנוגד את הנגיף ומחליש אותו.. (מנסים למצוא מזה תרופה) ולכן רק אם תשתה 6 ליטר רוק ברצף.. יש לך סיכוי מעוד קטן לקבל את הנגיף.. הניגף הוא לא מחלה.. הוא רק נכנס לכדוריות הלבנות.. מתחזה לRNA נכנס לתוך הDNA של התא (תאים לבנים שמגנים על הגוף ממחלותל) ומשנים את הDNA ואז מיצרים עוד נגיפים דרך הDNA השינוי הוא שבמקום שהתא ייצר עוד תאים לבנים.. הוא מיצר עוד נגיפי אידס.. ואז הנגיפים הבאים שוב נכנסים לתוך תאים לבנים אחרים ומשנים גם אצלם.. וכך הלא.. ואז כאשר אין לגוף.. כדוריות לבנות שיגנו עליו מפני חידקים.. כל מחלה הכי קטנה.. אפילו שפעת.. הופכת ליהיות קטלנית מעוד..

keton13

New member
OMG יהונתן

הפתעת אותי:p נשבע לך טוב אני לא דוקטור לזה בסך הכל אמרתי מה שאני יודע תגיד מאיפה אתה יודע את כל זה?:p ד"א אמרת שהאיידס נמצא בכל הנוזלים בגוף אז לא הבנתי עכשיו נגיד איכשהו אני פותח לי קצת את היד ויורק לתוכה אני חולה באיידס? כאילו וגם בתוך הגוף דם=נוזל אז בדם יש את הנגיף אז לא הבנתי כל כך מה הולך פה:|

תודה.. הידע הזה..

סתם ידע כללי.. זה דברים מענינים.. חח סתם דוגמה חלק מהידע על זה למשל.. זה כי פעם ראיתי הצגה.. ממש ממש ממש טובה.. (מועדון הקופים הירוקים) לכו לראות הצגה מצוינת.. ובסוף ההצגה אמרו שמי שרוצה יש הרצאה בסוף ההצגה על האידס.. אז נשארתי ולא הכל משם.. חלק גם קראתי וזה.. אבל שם נגיד שאלתי מה עם הדבר הזה של הואלקםפ טו די איידס קלאב.. כי זה ממש הפחיד אותי.. ושם אמרו לי שהנגיף לא חיי כשהוא נוגע מגע ישיר עם האוויר.. וכו.. ולכל מי שיש אידס... האידס.. כאילו הנגיף.. נמצא בכל הנוזלים בגוף שלו.. זאת אומרת שגם אם תגע עם הדם שלך בדם של מישהוא נגוע.. אתה תדבק.. או גם אם נגיד תגע עם הדם של מישהוא נגוע ברוק שלך.. הסיכוי הוא יותר קטן.. בהרבה יותר קטן.. אבל עדין גדול מספיק בשביל שתדבק..

סחטן יונתן

יפה יפה אתה קורא הרבה נראה לי שעם היתי מקבל 20 שקל על כל נחשל בתעודה של והייתי מפסידה שקל על כל ציון מעל 80 נראה לי שהייתי ענייה עכשיו פששש שיחקת אותה מאמי אי סי קיו::292555524

LuLiLoPiLaTo1

New member
פשש.. גם אותי הפתעת אבל הסברת הכל

ממש יפה! ולמדתי כמה דברים חדשים תודה!!

keton13

New member
בכל מקרה יהונתן

שאלתי גם שאלה שלא הבנתי אחרי זה כל כך למה התכוונת אתה אמרת שזה נמצא בכל הנוזלים בגוף התכוונת בכל הנוזלים בגוף של כל אחד? או אחד נגוע? כן אולי זה טיפשי אבל בכל מקרה ועד עכשיו מה שלא הבנתי מאיפה הנגיף הזה בא? והוא אכזרי אני אוהב את איך שהוא פועל,אבל חס וחלילה אני אף פעם לא מאחל למישהו להדבק בזה

הנגיף נמצא בכל הנוזלים של מישהוא

נגוע... יש אנשים שמעריכים שהנגיף הגיע מזן מסויים של קופים.. אבל זה לא בטוח..

keton13

New member
רגע רגע

אני פה מדבר איתך כאילו אני מכיר אותך אבל אני מדבר עם ריקרדו מהסדרה:p אני מת עליך חחח תודה

כן אומרים שקוף נשך חוקר../images/Emo9.gif

נו... מין מצא את מינו...
סתם...
אבל זה היה ברור שהמחלה תגיע מתי שהוא לבני האדם... דרך הקופים או דרך משהו אחר

Gc FaN

New member
ראיתי ת'הצגה היא טובה...

אבל לא עשו לנו ת'הרצאה בסוף..באסה..

למעלה