החולייה החלשה

זמרות ג'יי-פופ

ורק עכשיו הבנתי מה אתה רוצה שנעשהXD; בימים האחרונים לוקח לי הרבה זמן להבין כל דבר..נו, אני חולה>>

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעה לכולם../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אממ,בנתיים הרוב רוצים פה להקות Jrock,אם זה לא ישתנה עד מחר,אז נתחיל את המשחק חח.. בנתיים תשרשור אליי (להודעה הזו) שמות של להקות Jrock ואני אתחיל לסדר רשימה, תשתדלו לא להגזים חחח...

sonaku

New member
חח לא להגזים חח..

Alice Nine BLOOD בבקשה? ^^; Dir en Grey הו יא 3> Due Le Quartz Gackt? ^^'' Gazette Glay hide hyde Kana כי כולנו פנדות מוזרים עם שיניים עקומות <: Larc en Ciel Luna Sea Malice Mizer חובה חובה חובה. Moi Dix Mois Mucc Nightmare Psycho Le Cemu Pierott אהוביי 3> Velvet Eden מה? הם טובים >: X Japan זה אפילו מסודר לפי הABC בשבילך XD נראה לי שעשיתי את כולם פה..הממ..^^;

Keitarou

New member
נה, נה...

גאקט הידה ,הייד וקאנה הם לא להקות וגליי הם הכי לא רוק שיש בערך... >_>

sonaku

New member
נו מה,העתקתי את זה מהרשימה שיש לי ב

מחשב. לא באמת בדקתי >.> גם מיאבי זה להקה למרות שיש לו 3 גיטריסטים,בסיסט,מתופף ודיג'י והכל על במה אחת -_- והוא מאלץ אותם לרקודדדד אהאהאהאההאה >: אהם..כה..<:

כל פעם שאני רואה את הכותרת של..

כל פעם שאני רואה את הכותרת של ההודעה הזו אני נזכרת בשיר Ne~E של איה מאטסורהXD

alice123

New member
יש עוד..

יש גם את: kagrra an cafe <3 plastic tree ayabie אממ ולא זוכרת אבל יש עוד.. וזה כולל גם זמריי רוק או רק להקות?

alice123

New member
אכן ../images/Emo45.gif

מעולים וכייפים אה ודרך אגב כבר סיפרתי כאן שקניתי דיסק שלהם ^^;

Nora Shu

New member
על בטוח אני חוזרת על כמה אבל,

the GazettE [... די, זה מכוער לי.] Panic Channel Antic Cafe SID Kagrra, Renter en Soi Plastic Tree the Pillows [נחשבים?] Wizard LM.C 12012 176BIZ [הממתק. D:] אני מודה שלא קראתי שום guidelines ואין לי מושג מה קורה כאן אבל בכל מקרה כתוב "משחק" ו"להקות ג'יירוק", אז count me in! ^המיינסטרים-ים [לרוב] אז אני מקווה שהוספתי איכשהו ולא עשיתי ספאם או משהו. XDD;

oracle

New member
וגם~~

Buck Tick Janne Da Arc ואם אפשר גם קצת Jmetal אז Onmyouza Azrael Concerto Moon וגם Mucc שהציעו קודם, נחשבים בעצם מטאל ולא רוק... ^^

למעלה