IPL 2008 - דיון

ANGELUSPIKE

New member
הפאץ' של הליגה הישראלית שוחרר...

אפשר להשיג אותו מהאתר פיפא אי אל...... מישהו שיחק כבר עם הפאץ', יש לכם חוות דעת ריאשונית על הפאץ, אז בואו וספרן לנו. מבולבלים, גם אנחנו.

idanliraz

New member
זה לא עובד,כתוב בקרוב

אם משהו הצליח להוריד אני אשמח לקבל את הקובץ או לינק פעיל תודה

Drenthe

New member
בקשר לפאטץ'

הכל עובד בצורה הטובה ביותר
. אולם מה שמרגיז אותי בטלאי זה, שהפרסומות בצד, אין קשר אם אתה משחק מכבי חיפה נגד סכנין או צ'לסי נגד ריאל מדריד במשחק עונה, הם יהיו של מקורות ישראלים. תדמיינו לכם, צ'לסי מארחת בסטאמפורד ברידג' במשחק העונה באנגליה,מחזור 38, משחק אליפות, את ארסנל בקרב ענקים; והכל בחסות ONE ואחרים

idanliraz

New member
אח שלי תקן משהו

רץ באנר למעלה,למה אןי ליגה ישראלית,צריך לסדר,כי עכשיו יש PATCH או שאתה מתכוון למה לא סופרים אותנו?

ANGELUSPIKE

New member
דווקא לי אין את הבעיה הזו.....

התחלתי עונת אימון עם ביתר, היה משחק ידידות נגד קבוצה מסויימת בחוץ והשלטים היו באנגלית ולא אורנג', נטוויזן וכו'.

OrGW

New member
בתור מי שמבין קצת בקבצים הבסיסיים וכו'

הפרצופים שם לא משהו,כי האיכות השנה של הפרצופים השתדרגו. אבל הפרצופים נשארו באיכות של שנה שעברה. אבל. בקרוב בפיפא-איי אל יפורסמו טלאים של משתמשים שיוצרים שידרוג. שווה לחכות!

idanliraz

New member
נכון שהפרצופים לא הכי הכי

אבל כיף לראות את השמות של השחקנים שלנו ואת הסמלים של המעודון וההרכב מעודכן ממש ממש חדש,ליום שבת האחרון ממש

Funny V

New member
אמת, אפילו היה כיף יותר לשחק בזה

אשכרה לא השקיעו נו באמת

לכן הייתם תחכו לאיזה סיקור באינטרנט ואל

תורידו ישר, ככה אני עשיתי והרווחתי

Robinho1

New member
אני עדיין לא מבין

מישהו יכול להסביר לי איך מורידים והכל? אהה ועוד משהו אני עומד לפרמט את המחשב, יש מצב שאני יכול להעביר את השמירות שלי? כי עברתי כבר 6 עונות וחצי ואני לא רוצה לאבד הכל...

למעלה