StarWars - The Force Unleashed

juggernaut

New member
../images/Emo41.gifStarWars - The Force Unleashed../images/Emo41.gif

יצא למחשב! כן כן, המשחק האדיר הזה יצא למחשב! בקרוב רשמים ראשוניים...

Kalimac

New member
גם אתה קנית מחשב חדש בשביל המשחק?

זה בדיוק מה שאני מתכנן

Kalimac

New member
וזה לא משחק כזה מדהים

אל תבין אותי לא נכון. הוא מאוד מהנה והמנוע/ממשק שלו מרשימים מאוד, אבל מבחינת משחק SW, הוא די טיפשי ורדוד (שלא נדבר גם דורך על סיפורים קודמים, ויותר סתירות בקאנון, אפילו של הסרטים! וזה פרוייקט שלוקאס היה מעורב בו!). מקווה לשחק בו שוב, בכל אופן!

The silver star

New member
טפשי ורדוד?

קראתי את הקומיקס על המשחק, הסיפור הוא די SW סטנדרטי, לא מבין על מה יצא קצפך. (את דעתי על הסטנדרט בSW כבר כתבתי בעבר, אבל לא זה הנושא..
)

זה משחק אחר

שונה מגירסת הPS2 מלפני.... אממ... שנתיים אם אני לא טועה...? קבלו: http://www.youtube.com/watch?v=YbFxuxOBdPs&feature=fvsr

Kalimac

New member
המשחק הוא אותו המשחק

עם קצת שינויים שנדרשו עקב המערכות השונות. העלילה היא זהה כמעט לחלוטין בכל הגרסאות. מה שיוצא עכשיו למחשב זה המשחק המקורי + שלבים נוספים שאינם נחשבים קאנון -- הם מתרחשים בהנחה שהשחקן בוחר בצד האפל של המשחק ואז ממשיכים משם. השיר מהחתימה שלך זה שיר מדהים. תענוג לנגן ולשמוע אותו. וכן, TFU היה די רדוד אפילו בשביל SW.

The silver star

New member
לא הייתי מתנגד ל

משחק RPG למחשב ברמה של Obilivon או mass effect 2, ועם עלילה ברמה של KOTOR \ TOR ומעלה, (ביקום SW כמובן..) העניין הוא, שלפי רמת החומרים החדשים המיוצרים ע"י לוקאסארטס ושות', לא נראה שזה יקרה בקרוב. וכשזה המצב, אני אומר תודה גם על האפשרות לשחק כ"סטארקילר". (אגב, לא זוכר אם כבר כתבתי כאן על כך, אבל ב"Abyss" בן סקייווקר אומר משהו ללוק בהקשר לאפשרות שהוא יעבור לצד האפל ויקרא לעצמו "דארת' סטארקילר"...)

Y. Welis

New member
the old republic שמפתחת BIOWARE אמור להיות

משהו כזה. ואם לא אז MASS EFFECT 2 די דומה, לפי הטריילרים (חיקוי די מדויק של קורוסאנט).

The silver star

New member
מבחינתי

MMORPG לא יכול להתחרות ב-RPG ל-SP. העירבוב בין משחק לרשת חברתית הוא מיותר מבחינתי, בפרט כשהוא בא על חשבון ביצועים, איכות, משחקיות, וכו'.

juggernaut

New member
בגלל זה tor יהיה אחרת

יהיה יותר טוב תהיה לו מלא עלילה יותר מכל המשחקים של bioware ביחד או לפחות ככה הם אומרים

למעלה