בוקר טוב וחג סוכות שמח

לולי72

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב וחג סוכות שמח ../images/Emo82.gif

הסמל של הבית הכי קרוב לסוכה שמצאתי
אז שיהיה לכולנו חג שמח ולמי שבחופש, חופשה נעימה ומהנה, תעשו חיים. היום בערב אנחנו אצל ההורים שלי לארוחת חג, מחר נחים בבית וביום שישי יובל, אני ואחותי נוסעות מהעבודה שלי לסופרלנד ליום כיף. בשבת נחים ואז ביום ראשון יום עמוס, הולכים לבקר בסוכה בבית של חברה של יובלי, בערב בר מצווה בהרצליה, ואז בימים שני - שלישי באים לבקר אותנו חברה שלי, בעלה והתאומים שלה, אנחנו עמוסי תוכניות. בי לכולם ושיהיה יום טוב

dafgol

New member
חג שמח ../images/Emo74.gif

עכשיו גולן חזר רק מהעבודה, ומעכשיו אני מורידה הילוך קצת כי אני ג מ ו ר ה ! אחה"צ אחי ואשתתו לעתיד יבואו לבקר את ברי , שתודה לאל מתחיל להתאושש ולדבר קצת ( הקול שלו משונה מאוד עדיין ) ולאט לאט מעיז לאכול קצת
אחה"צ נמנגל לנו לכמה ימים כבר...הכי טעים בריא ופחות עבודה לי במהלך החג
חג שמח לכולם

חג שמח לכל בית ישראל (ועכשיו משהו שמח ...)

מצאתי עבודה ב LPC במגדל העמק אמרו לי שזה ליד פרי העמק (משהו שמע על המפעל הזה במקרה?) אני הולך לעבוד בעבודה משרדית , תחילת העבודה היא בתאריך 1.10.07 זה בקצרה משהו טוב להתחיל את החג

dafgol

New member
איזה יופי ../images/Emo50.gif../images/Emo140.gif

לא מכירה את השם הזה, מה עושים שם? המון
ובשעה טובה
אחלה דרך להתחיל את השנה
< אחרי שתתברג שם....תרחרח אולי אם מחפשים שם מישהי לחצי משרה, חייבת דחוף למצוא משהו בחצי משרה > מברוק יוסי

לולי72

New member
בוקר טוב לכולם וחג שמח ../images/Emo25.gif

מנסה להעלות תמונה של יובל, נראה אם אצליח

dafgol

New member
מהממת מתוקה שלי ../images/Emo99.gif

שלנו....של המשפחה המורחבת
מרשה לי לספר גם פה את שיחת הטלפון שלי מאתמול עם כלתי ?
אתמול אחה"צ יובלי מצלצלת אלינו הנה תמליל השיחה : יובלי : דפנה, תני לי את בר , אני רוצה לדבר עם בר אבל אני לא רוצה שתשמעי מה אני אומרת לו.... אני : מה ?
ונקרעת מצחוק . יובלי : אני רוצה לדבר עם בר אבל אני לא רוצה שתקשיבי למה שאני אומרת לו..... אני: יובלי ברי עוד לא ממש מדבר כל כך טוב וקשה לו קצת לדבר בטלפון. יובלי :נו.... אני יודעת, הוא לא צריך לדבר איתי רק לשמוע מה יש לי להגיד לו.....

dafgol

New member
כבר יותר טוב ../images/Emo57.gif

התעורר רק עכשיו, הבנים הרביצו חרופ רציני
רק אני לא הצלחתי....

לולי72

New member
חזרנו עכשיו אחרי יום בילוי מהנה בסופר לנד

מותשים אך מרוצים, הולכת להכין ארוחת ערב ואחזור אח"כ. בי בינתיים. דפנה - מה שלום בר?

dafgol

New member
עניתי לך עם המיילים

כדאי לך לבדוק
שמחה שנהנתם, ברי ראה את התמונות ורוצה לנסוע גם
הוא כבר ממש חוזר לעצמו
רק הקול שלו עוד צריך להשתפר.... תודה לאל הוא יוצא מזה

למעלה