בוקר טוב וחג סוכות שמח

../images/Emo124.gif שריתוש' ...../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה שלומך? איך את מרגישה? דואגת
דנייייי

לולי72

New member
דפנה - תודה רבה על התמונות

ראיתי אותם עכשיו ושלחתי לך מייל בחזרה. את מוכשרת בטירוף, איזה רעיון מדליק, חבל על הזמן.

לולי72

New member
ושמחה שבר חוזר לעצמו, חמוד

אם תרצי לנסוע, דרך העבודה שלי אני יכולה להשיג כרטיסים בחצי מחיר.

../images/Emo9.gif...אתמול היה טוב....ונהדר....../images/Emo24.gif

הורים שלי ואחי היו אצלינו ....עשינו ארוחה משפחתית... היה ממש נחמד
!!! כייף היה לארח אותם
כי כל הזמן
אנחנו נמצאים אצליהם בחגים ובשישי. כמו כן, ההורים ואחי שיחקו עם דניאלה והיא ממש השתוללה איתם
. אך היום גם הצד שני חמתי עם בנה מגיעים (אח של בעלי חמוד אבל היא ממש לא מהיצורים הנחמדים) אז ניראה מה יהיה. זהו לבנתיים.
דניי

שרל'ה ......../images/Emo24.gif

חג שמח
מה שלומכם? מה שלום ה
? והכי חשוב ....לגבי גן של ניר...... מה עשו בסופו של דבר?
דנייי

לולי72

New member
דנייייאלה

חמותך מגיעה בזמן האחרון יותר מדי לא?
תגידי לה שהיא לא חייבת לבוא יותר מדי.

עדן,את צודקת ב 100% ../images/Emo45.gif

....בהזדמנות אני אזכיר לה
רעיון לא רע בכלל
דניייי

dafgol

New member
נו איך עבר היום ? ../images/Emo6.gif

לא ראיתי ניידות בצ'כונה אז אני מניחה ששרדת
היום אבא שלי קפץ לבקר את ברי ואותנו
, ברי פעם ראשונה ירד לטייל קצת מאז הניתוח, עם סבא אבא ורזי, מהר מאוד התעייף וביקש לעלות הביתה. מחר ננסה עוד קצת לטייל בחוץ.

frige

New member
בוקר טוב

את אלעד ואיתי שמתי בפעוטון. אלי והראלי בבית. איזה כיף, אלי בחופש כל השבוע. אני בטיפת חלב (מקווה בפעם האחרונה להריון, שבוע 39). אתמול היינו בערב ביריד בעפולה ובלונה פארק שם. הגיס של הראל אמר שיש הופעה של ``היהודים``, אלי שאל אותי אילו שירים יש להם וכשעניתי לו, הראל שאל: ``ואילו שירים הערבים שרים?``. נקרענו מצחוק. רצינו לקחת את הראל היום למרכז המבקרים בתנובה, התקשרנו ואמרו לנו שזה לילדים מגיל 5 ולא משנה שהראל עוד חודש בן 5, אין אפשרות להיכנס. באסה. נחפש משהו אחר לעשות. שיהיה יום נעים ושבוע נפלא לכולם. שרית

dafgol

New member
שבוע נפלא וקצר ../images/Emo140.gif

יאללה מחכים כבר ליורש העצר

למעלה